Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Postoje dve vrste ¾ena : DOBRE i MNOOOGO dobre ¾ene .
DOBRE ¾ene imaju dobro D , male P i umeju da dr¾e K .
( pri èemu je D- domaæinstvo , P - Potrebe a K - kuhinja) ...
a to ¹to ste vi pomislili to su MNOOOGO dobre ¾ene ! :)))))

Joker

Bio covek kojem zena nije htela da da.
Otisao on kod lekara i objasni da je u porodicnim odnosima
sve u redu...osim sto uvece zena nece nikako da...
Doca kaze ima na Tibetu jedan travar. On pravi strasne napitke
i on je jedini koji moze da ti pomogde.
Covek, jadan stedeo godinu dana i skupi pare i ode na Tibet.
Tamo nadje travara i objasni mu u cemu je problem.
Kad, travar kaze; ta biljka daje cvet samo jednom godisnje i sad bas pre dva dana smo ubrali poslednji !
Nego, ti da dodjes sledece godine! Kaze njemu travar a ja cu da ti sacuvam jedan cvet.
Covek se vrati u svoju zemlju i pocne odmah da stedi za put, ali ne uspe da nabavi pare za godinu dana vec otputuje na tibet tek kroz dve godine.
Kad je stigao, a travar mu kaze; pa gde si ti bre, ja prodo biljku nisam mogao vise da te cekam. Nego se ti vrati i dodji sledece godine mesec dana ranije.
I covek ode kuci i opet nakrpi nesto para te otputuje mesec dana ranije nego sto raste biljka. I sretne se opet sa travarom, kad stvarno biljka raste, daje cvet, oni ga uberu.
Kako se to sad koristi ? -pita covek
Stavis da se osusi i onda ga sitno sitno iseckas, zatim ga stavis u filter vrecicu i napravis od toga ladan caj. Soljicu stavis na nocni ormaric tvoje zene i legnes pre nje u krevet. Kad ona dodje, skine se i obuce spavacicu ti joj kazi; Deder dodaj mi molim te tog caja,
Kad se ona okrene A TI NAGUZIS DA JOJ OCI ISPADNU...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Na ovaj vic sam nekada testirao i prskao poprilicno
ustvari to i nije vic vec cinjenica a meni je sluzio kao brzi test inteligencije (borisa obrati paznju moze da ti posluzi dobro)

Pre njega joj kazes da ces da joj ispricas vic zbog kojeg ce ona da shvati zasto treba veceras da spava sa tobom


I¹le dvije ru¾e pustinjom. Kako su stra¹no ¾edne priðo¹e
izvoru: - Mogu li se napiti vode?- upita jedna.
- Mo¾e¹, ako mi da¹ jednu laticu.
Ru¾a dade laticu izvoru i napije se vode.
- Ja ne dam moju laticu! - reèe druga ru¾a.
I one nastavi¹e zajedno kroz pustinju.
Kada doðo¹e do drugog izvora prva
upita: - Mogu li se napiti vode?
- Mo¾e, ako mi da¹ jednu laticu.
Ru¾a dade laticu i napije se vode.
- Ja ne dam moju laticu! - reèe druga
ru¾a. I one opet nastavi¹e zajedno kroz pustinju...
Doðo¹e i do treæeg izvora... Pa do èetvrtog...
I na zadnjem izvoru ona ru¾a koja je davala uvene zato ¹to nije imala vi¹e latica
a ona druga uvene jer nije imala vode.



kad se vic zavrsi ako pocne da se smeje onda je glupa ko kurac i smeje se bez razloga da ti ne bi pomislio da je glupa

onda samo nastavis da je vatas i palis dok ne, ne, neee, neeeemoj, neeemooooj, ne predje u tisinu pa onda u da, daaa, daaaaaa

jer posto vec smo konstatovali da mozga nema onda sve sto treba da uradis je da joj dovoljno probudis hormone koji ce da nadjacaju psihicku volju i rauzm (sto ona ionako nema pa nece biti problem samo treba biti uporan i ici postepeno)


a ako te pogleda bledo i kaze: pa? sta koji kurac, u cemu je fora?
to znaci da ima mozga pa joj onda kazes moralnu pouku price:

DAVALA, NE DAVALA, UVENUÆE© ! ! !

e posle toga nema nista pipanje i paljenje vec se odaljis i samo je posmatras (das joj za svaki slucaj malo vremena da razmisli i zakljuci da si u pravu :D)

mkt

brateeeeeeeeeee  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

con3

Tucaju se gubavac i sidasica. Kad su zavrsili radnju, sidasica rece:
- Izvini, nisam ti rekla, ali znas, ja imam AIDS.
Gubavac, mrtav hladan, rece:
- Ne sekiraj se, ostao je unutra!

con3

- Stoji debeli pandur ispred vrtica. U to dolazi vaspitacica:
- izvinite, vi cekate dete ?
- ne, to mi je od piva. -

con3

 Zbunjeni korisnik ibm racunara imao je problem sa stampanjem dokumenata. Rekao je tehnicaru ibm-a da mu kompjuter kaze da "ne vidi printer". Onda je takodje pokusao da okrene monitor ka stampacu, ali kompjuter ni tada nije mogao da "vidi" stampac.

Hohštapler

UFFova taktika pogotovo pali kod MILFaèa...
One veæ slute da su na kraju jebaèke epohe....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

znaju milfovi sve to, nema sta njima da pricas, cak sta vise bolje da ne pricas nista jer su iskusne pa ce da te provale i onda ces da ga ispusis jer one su sve  been there done that

mareskin

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2012, 00:57
znaju milfovi sve to, nema sta njima da pricas, cak sta vise bolje da ne pricas nista jer su iskusne pa ce da te provale i onda ces da ga ispusis jer one su sve  been there done that

Moja iskustva sa milfericama su odlièna. Nema obja¹njavanja, iskusne su, slobodne, ne stide se svog tela, rade stvari koje klinke neæe itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

a jebo te gde ti nadje te klinke sto nece?????? ja sve klinke koje znam daju vala bas sve :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 20 Septembar, 2012, 02:27
a jebo te gde ti nadje te klinke sto nece?????? ja sve klinke koje znam daju vala bas sve :P

Samo treba znati pitati! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 20 Septembar, 2012, 02:27
a jebo te gde ti nadje te klinke sto nece?????? ja sve klinke koje znam daju vala bas sve :P

A ti misli¹ na ove malo starije klinke... tu je gre¹ka... :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Septembar, 2012, 11:35
Citat: balcan girl poslato 20 Septembar, 2012, 02:27
a jebo te gde ti nadje te klinke sto nece?????? ja sve klinke koje znam daju vala bas sve :P

Samo treba znati pitati! :D

U pravu si. Ko bolje zna da pita od ¾ene? ©pijun u njihovim redovima = lezbejka :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

pa kad od muskih nema vajde, moram da predjem na zene :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

sad si mi udarila na ponos.ja neznam nikog ko nevoli.a i taj nek jede g.a ti batali zene.ima ovde muskih valjda.

djordjeadz

Дечко: Имам нешто да ти кажем.
Девојка: И ја теби.
Дечко: Раскидамо.
Девојка: Трудна сам.
Дечко: Зајеби, ја сам први рек'о.

balcan girl

eh sad ne voli...ma dzabe voli kad ne moze i ne ume :P hahahahhahaha volim i ja da vozim al jbg nisam rossi pa se ne kurcim... al ovi sto se kurce da su neki jebaci a od njih nema leba....sto bi rekla moja pokojna baba srce oce al dupe klokoce :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

ma samo ih sramota da pitaju.a vole mnogo.

The One

Citat: balcan girl poslato 20 Septembar, 2012, 15:39
pa kad od muskih nema vajde, moram da predjem na zene :P
evo brat Ru¾a se veæ razotkrila http://www.vestisrbija.com/prelazi-na-zene/1840803
[rofl] [rofl] [rofl]
ja jo¹ glumatam  :-[
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet