Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd


UFF

@ bigbad pa ja sam rekao da zasluzuje samar ali ne i da bi ga osamario... naterao bih ga za kaznu svima da kupi pp pivo :D
@ zmiya ja prvo napisao sagovornik a onda shvatih da je u pitanju monolog pa taj sto slusa vic ne moze biti sagovornik nikako

zmiya

E ka¾e se slu¹alac,sreæa tvoja ¹to Bori¹a nije video..

Dutchman

Kada devojchica postaje devojka ???

Kad kaze Hello kiti !!!!

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dutchman poslato 01 April, 2012, 13:57
Kada devojchica postaje devojka ???

Kad kaze Hello kiti !!!!
Da budemo precizni, postoji tacno definisan momenat prelaska devojcice u devojku, a ovo bi pre bio momenat prelaska iz devojke u zenu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Mujo i Haso autom udarili u drvo. Mujo izleteo kroz ¹oferku i sav se polomio.
Pru¾ajuæi mu prvu pomoæ na mestu nesreæe doktor ga grdi:
- "Da si bio vezan ne bi ispao! Vidi kako Haso lepo sedi, kao da je ¾iv!"

The One

èudno da nam je slab natalitet kad sve ¹to radimo, radimo preko kurca...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

KONTRAEMANCIPACIJA


Mu¹karci, da se ne biste nezaslu¾eno oseæali kao govno zbog bezobrazluka emancipovane ¾ene, evo vam nekoliko konkretnih reèenica kojima æete u svakoj situaciji lako postavititi i subjekat i predikat na pravo mesto kada je ¾ensko izvoljevanje tokom sexa u pitanju.

Mali - ©ta mali pizda ti materina? Nije mali nego ti ima¹ rupèagu, mo¾e unutra glava da se proturi da se vidi kako izgleda materica u¾ivo.

Veliki - ©ta debeo i velik, ¹ta si stegla ko da ti tra¾im sto evra na zajam? Kako misli¹ da raða¹ ako oko malo veæeg ku*ca ovako zajebava¹?

Kriv - ©ta kriv, nagni se na levu stranu pa ti neæe biti kriv.

Vi¹e ga ne oseæa - Pa naravno da ga vi¹e ne oseæa¹ kad si procurela dole do kom¹ije, kapiram da æu posle ovog je*anja morati da mu kreèim plafon.

Boli - Naravno da boli kad si suva k’o drenovina Kraljeviæa Marka. Mislim, je l’ mene Bog ovako obdario da bih morao jo¹ dodatno da li¾em po pola sata pre nego ¹to ti ga gurnem?

Ne ulazi lepo - Naravno da ne mo¾e da ti uðe lepo, pa nije moj ku*ac zglobni autobus pa da tako lako prolazi kroz lakat krivine.

Spustio se - Nije se on spustio ni zbog èeg’ drugog, nego zato ¹to le¾i¹ na tom krevetu k’o naftna mrlja u Pacifiku, moram na svaka dva minuta da ti opipam puls da vidim ‘el si ¾iva.

Eto, dalje se snaðite sami, ali aman, veæ danas poènite sa “kontraemancipacijom”, svaki sekund nam je dragocen.

mrle

opet si zakazao sinoæ? Nisi se dobro pokazao?

UFF

pa jbg :(
ali nema veze sad sam smislio izgovore za sve prilike :D

bigbad86

Auuuu crnjak :D

zmiya

Pantela
Јеан наш млади чкоде, Борис Малагурски, снимио је филм типа документарац "Тежина ланаца" у коем објашњава зашто се распала Југославиа. Филм је приказан широм Евроазие и свецки е популаран,самим тим освоио броине награде, а у Србии наш јавни сервис ћене да га стипу!

Придружите се акции "Зови Тианића", окрените кабинет генералног директора РТС-а на 011/321-2200 и тражите да се емитуе филм "Тежина ланаца" (Тежина каиле) на медиском јавном сервису Србије!

Major

Citat: UFF poslato 03 April, 2012, 10:56
KONTRAEMANCIPACIJA


Mu¹karci, da se ne biste nezaslu¾eno oseæali kao govno zbog bezobrazluka emancipovane ¾ene, evo vam nekoliko konkretnih reèenica kojima æete u svakoj situaciji lako postavititi i subjekat i predikat na pravo mesto kada je ¾ensko izvoljevanje tokom sexa u pitanju.

Mali - ©ta mali pizda ti materina? Nije mali nego ti ima¹ rupèagu, mo¾e unutra glava da se proturi da se vidi kako izgleda materica u¾ivo.

Veliki - ©ta debeo i velik, ¹ta si stegla ko da ti tra¾im sto evra na zajam? Kako misli¹ da raða¹ ako oko malo veæeg ku*ca ovako zajebava¹?

Kriv - ©ta kriv, nagni se na levu stranu pa ti neæe biti kriv.

Vi¹e ga ne oseæa - Pa naravno da ga vi¹e ne oseæa¹ kad si procurela dole do kom¹ije, kapiram da æu posle ovog je*anja morati da mu kreèim plafon.

Boli - Naravno da boli kad si suva k’o drenovina Kraljeviæa Marka. Mislim, je l’ mene Bog ovako obdario da bih morao jo¹ dodatno da li¾em po pola sata pre nego ¹to ti ga gurnem?

Ne ulazi lepo - Naravno da ne mo¾e da ti uðe lepo, pa nije moj ku*ac zglobni autobus pa da tako lako prolazi kroz lakat krivine.

Spustio se - Nije se on spustio ni zbog èeg’ drugog, nego zato ¹to le¾i¹ na tom krevetu k’o naftna mrlja u Pacifiku, moram na svaka dva minuta da ti opipam puls da vidim ‘el si ¾iva.

Eto, dalje se snaðite sami, ali aman, veæ danas poènite sa “kontraemancipacijom”, svaki sekund nam je dragocen.

[kralj]

Hirosima

Citat: zmiya poslato 03 April, 2012, 22:07
Pantela
Јеан наш млади чкоде, Борис Малагурски, снимио је филм типа документарац "Тежина ланаца" у коем објашњава зашто се распала Југославиа. Филм је приказан широм Евроазие и свецки е популаран,самим тим освоио броине награде, а у Србии наш јавни сервис ћене да га стипу!

Придружите се акции "Зови Тианића", окрените кабинет генералног директора РТС-а на 011/321-2200 и тражите да се емитуе филм "Тежина ланаца" (Тежина каиле) на медиском јавном сервису Србије!
ma mozemo samo da mu pljunemo pod prozor

zmiya

Citat: zmiya poslato 03 April, 2012, 22:07
Pantela
Јеан наш млади чкоде, Борис Малагурски, снимио је филм типа документарац "Тежина ланаца" у коем објашњава зашто се распала Југославиа. Филм је приказан широм Евроазие и свецки е популаран,самим тим освоио броине награде, а у Србии наш јавни сервис ћене да га стипу!

Придружите се акции "Зови Тианића", окрените кабинет генералног директора РТС-а на 011/321-2200 и тражите да се емитуе филм "Тежина ланаца" (Тежина каиле) на медиском јавном сервису Србије!



Ovi minusari sigurno nisu pogledali film Tezina lanaca..

Hirosima

a extra je!!!!!

goranvojska

ja sam gledao i mogu reci da je sve surova istina ali sta vredi kad nesmeju da ga puste.nekom ne odgovara.

Hirosima

da li smeju ili ne nije odlucno,vec da li hoce ili nece i na kraju krajeva ko moze Tijanicu bilo sta da naredi?!
covek je nepriokosnoveni kralj televizije!

goranvojska

nicija nije gorela do zore pa ni njegova.