Glavni meni

zarkovo ace joksimovica sivi r6

Započeo SSZGO, 07 Maj, 2011, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac


cone

Citat: Kanarinac poslato 08 Maj, 2011, 04:14
Dusan je suvozac?

pa rekose da je suvozac pogino..
kako li ce mu tek biti kad sazna da mu je drugar pogino.. :S

Profa

Dusan je preminuo rano jutros.bio je ucenik muzicke skole na Banovom Brdu svirao gitaru,znao sam ga bar 12 godina...strasno ...........

Dr. Pop

nek mu je veèna slava i ¹itoki putevi nebeski......
MK Arhangel

djolefer

:D

balcan girl

saucesce porodici i prijateljim :( tugaaaaa :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Profa

Dusan Trifunovic ucenik muzicke skole na banovom brdu.Strasno..........nek muje vecna slava!!

gmum44

Sta reci a ne zaplakati??18 godina! [neampojma]TUGA SAUCESCE PORODICI I PRIJATELJIMA!
ajde da se organizujemo i napravimo protestnu voznju  ili voznju upozorenja DA POKAZEMO DA I MI POSTOJIMO!SPONTANU VOZNJU KROZ GRAD!!!
POBICE NAS KO ZECEVE!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

ghost rider

#28
Cuo sam da je vozio 150, ipak msm da je to bas velika brzina za onaj deo gde mu je auto izleteo (pre pesackog semafora kada se ide ka centru zarkova)
Born to ride, ride to die....

SSZGO

Citat: gmum44 poslato 09 Maj, 2011, 23:50
Sta reci a ne zaplakati??18 godina! [neampojma]TUGA SAUCESCE PORODICI I PRIJATELJIMA!
ajde da se organizujemo i napravimo protestnu voznju  ili voznju upozorenja DA POKAZEMO DA I MI POSTOJIMO!SPONTANU VOZNJU KROZ GRAD!!!
POBICE NAS KO ZECEVE!

nema potrebe za tim kad ga je razvukao u nepreglednoj ulicici ko da je na pisti...

zivim ulicu odatle, od motora nista nije ostalo, dakle isao je preko stotke a mozda i tih 150 gore navedenih, u ulici gde je 50 maks brzina, ali realno, posto je krivudava, uska, i lose asfaltirana, uzbrdo nizbrdo, i sa lezecim...

pritom vozac zivi u tom kraju i dobro zna kakva je ulica...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Sory SSZGO...zamoiio ih te da nam predoèi¹ displej na radaru...jesi li ga imao?....jesi li merio njihovu brzinu?
Ne zezaj...rekla kazala...ma i¹li su 200km/h ako treba....pusti to sinak moj....

Ama i da su i¹li...ko je izazvao nesreæu, ko?
Ma nema rasprave...da nekome otkinemo glupaèu, proèulo bi se i da vidi¹ ko bi posle divljao a da ne pogleda u retro ima li bajkera na vidiku!!

RRa¹ko

brate panto vidi se po motoru da je isao dosta brzo.. ne moze motor da ti se raspadne onako ako si vozio 50!!! nema sta ko da mi kaze(rekla-kazala) kad se vidi sve!

a ako je to bilo u rupi dole onda nije ni cudo sto ga nije video/la.. + je tu krivina pre te rupe...

ali zao mi je momaka u svakom slucaju!!

zmiya

mora da je ta ¹to je skretala vozila 200 pa im raznela motor u paramparèad..

SSZGO

ja rekoh, zivim tu, a znam i dosta ljudi koji zive 20 metara od mesta nesrece...
bilo je i ocevidaca, razvukao ga je posteno

taj deo gde se to desilo, ima rupu, veliko potonuce pa zatim lezeci, pa dugu krivinu i to sve rupa do rupe, dakle, ako se neko isparkirava prvo mu nece nikad pasti na pamet da ce neko tu da se zaleti i jos nema sanse da vidi nekoga ko se zaleti
jbg nisu ni uvek automobili krivi...

ja ne mogu da se nacudim, da je neko u toj ulici dao gas, ja samo gledam da je prodjem lagano i da se ne istruckam previse...
ustvari izbegavam je kad mogu, jer je paralelno sa njom trgovacka tj ibarska magistrala sa 4 trake gde komotno moze da se da gas...


BTW ovo je nezvanicna informacija, citiram:
"kilometar sat je blokirao na 170kmh"
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dado

R6 ima digitalni KM sat, nema skalu da blokira.

SSZGO

jeste u pravu si, na sta li su onda mislili, verovatno na 17 na obrtaljki (hiljada obrtaja)
tu su izasli ljudi da vide sta je bilo, ali sta oni znaju sta sat pokazuje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zmiya

ili je motor imao 170 radnih sati..

Mortisha

#37
Kao da je sada bitno....njega nema....pa nema...tuga...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

zmiya

pa ako nije bitno,aj da zakljuèamo temu..

gmum44

U svakom slucaju tuga!!!
Svi ste u pravu i sszgo da nisu uvek automobili krivi,i panta i svi vi ste u pravu ali jedan manje i to mlad!
STETA!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!