Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 06 Avgust, 2016, 01:14
dobro bre Boki culi smo i mi za badoo i ostale zajebanije...

...ja nisam,sta god to bilo...ovo je samo jedan mali deo iz licne kolekcije... [cheers]




eclipse4

daj bre jos slobodno!!!

Boban_m

Al' reci im da ne skidaju kacige ;D

CBRR1

Citat: BOKYBOY poslato 06 Avgust, 2016, 01:16
Citat: CBRR1 poslato 06 Avgust, 2016, 01:14
dobro bre Boki culi smo i mi za badoo i ostale zajebanije...

...ja nisam,sta god to bilo...ovo je samo jedan mali deo iz licne kolekcije... [cheers]






manijce..hehe  [clapp] [clapp] :-*

eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 06 Avgust, 2016, 01:16
Citat: CBRR1 poslato 06 Avgust, 2016, 01:14
dobro bre Boki culi smo i mi za badoo i ostale zajebanije...

...ja nisam,sta god to bilo...ovo je samo jedan mali deo iz licne kolekcije... [cheers]


upsss izvini,slucajno ti upadoh u licnu kolekciju zakljucaj to bre brate  [rofl] [rofl]

vracam ti sve nazad,evo izvoli....









ces i one ostale da ti vrnem nazad   ;D ;D ;D

SSZGO

#8685
..
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BOKYBOY

@Eklipse...kad vec ne postavljas slike,nauci bar da procitas post....ta sisata jeste sa neta apropo price da Free postavlja mesnatije od ne znam vec koga...druga slika je mali deo iz licne kolekcije...ne moras da mi vracas,zadrzi je kad ionako svoje nemas... ;)

eclipse4

aaaaa......e,svoje nemam al imam tudje.....i to poprilicno....samo psssst :)

SSZGO

Citat: BOKYBOY poslato 07 Avgust, 2016, 02:30
@Eklipse...kad vec ne postavljas slike,nauci bar da procitas post....ta sisata jeste sa neta apropo price da Free postavlja mesnatije od ne znam vec koga...druga slika je mali deo iz licne kolekcije...ne moras da mi vracas,zadrzi je kad ionako svoje nemas... ;)

kad se covek istripuje da je frajer jer slikao dva para nekih gaca...

daj tu celu ribu da vidimo jel bi je vilama dirali
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BOKYBOY

...to je nesto sto se zove dzentlmen...nesto sa cime se radja a ne postaje...a sto je za tebe misaona imenica... [hello]

Lazic


UFF

cek bre pa koji bi dzentlmen javno okacio bilo koju fotku bilo koje bivse ribe ili kombinacije?

bobangsxr

Ja nisam dzentlmen ali zato nemam ni slike  ;D ;D ;D

SSZGO

niko da mi lajkuje slike kakvi ste gejevi :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

prpa_zr

Citat: SSZGO poslato 09 Avgust, 2016, 08:48
niko da mi lajkuje slike kakvi ste gejevi :)

evo ti + ali ne zbog slika veæ zato ¹to si dobar èoek   ;D

p.s kako ona karakond¾ula sa poslednje fotke udara d¾ak sa onolikim noktima ?!

SSZGO

to je sve ista devojka, a udara pazljivo :)

sta je karakondzula???
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


Jovan D

Караконџула је назив за ноћног демона у народном веровању у Бугарској, Македонији и Србији. Караконџуле су искључиво женски демони са ликом старице са великим ноктима и гвозденим зубима и (веома често) са роговима.

Караконџуле се појављују у некрштене дане и тада ноћу јашу човека по селу или кроз реку и страшно га физички измуче. Жене, међутим, малтретирају на другачији начин. Понекад им изгребу лице ноктима или их бацају с брда, или их удаве у води.

Веовање у караконџуле Срби су примили од данашњих Грка. Код њих су ти демони мушкога рода καλικάντσαροι, ноћни коболди, не безусловно зли, који у поворкама долазе међу људе у божићној сезони и њима се о некрштеним данима приносе и жртве у колачима. Известан божићни колач у околини Ђевђелије, зове се караконџул.

Izvor Wikipedija  [rofl]

BOKYBOY

#8698
...kratko obrazlozenje:
Sto se tice slika koje sam do sada postavljao u ovoj temi,
zelim da kazem da su sve bile iskljucivo iz licne kolekcije i postavljane su iskljucivo zato sto sam to hteo da podelim sa Vama i da svima bude lepo,
ne da bih se takmicio sa bilo kime,
ja svoj zivot ne zivim ovde na forumu niti imam potrebe da se dokazujem bilo kome...
a ni kompleks kao neki pa da postavljam slike zbog toga da bi neko mislio kako sam ja Baja...(jos manje da placam za to)
Lica devojaka nisam postavljao iz postovanja prema njima jer cim su na slikama znaci da mi je bilo lepo i da su mi nesto znacile...
sto se mene tice,ja sam sa ovom temom zavrsio...
a na gubitku ste samo Vi tj ovi sto su me minusirali...
zao mi Vas je iskreno,toliko jos toga sam hteo da postavim ali kada dobijem ovoliko minusa prvi put i to jos u najlepsoj temi na forumu onda ovde stvarno nesto nije uredu... [ludak]

...izvinjavam se ako sam ikoga ikako uvredio svojim postovima...hvala i dovidjenja... [cheers] p.s.Za ove sto su na Ignore lisi mi se bas nesto jebe...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell