Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

ovde bre je naprave na zvezdu,ko da je to jaka stvar.pazemlja okrugla a jebu se na svako cose i daleko od toga da je 90% ovde ne bi kresnuli.moralisu ali problem je sto to kod nas zeljko i pink promovise kao extra,unosan posao.pa spanske serije pa da ne serem vise.

Kostić

mare ispao najiskreniji. dal je zagoreo ili se zaljubio.... adrej lepo ka¾e, ne vodi¹ je na slavu, goran mudro spominje najgori domaæi medij, a ovaj ¹to ne èita moje postove bi joj zabiberio bez pardona

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 Januar, 2015, 11:55
mare ispao najiskreniji. dal je zagoreo ili se zaljubio.... adrej lepo ka¾e, ne vodi¹ je na slavu, goran mudro spominje najgori domaæi medij, a ovaj ¹to ne èita moje postove bi joj zabiberio bez pardona

Kao mlaði bio sam na CG primorju u nekom klubu, "elitnom". Unutra likovi "za legitimisati" i te napucane ribe, sponzoru¹e. Drugar i ja popili piæe i iza¹li. Kontali: jebote, ¹ta bi radili s ovima? Lepo izlgedaju, sve je na svom mestu, ali tupi, stakleni pogledi. To nikad pre nisam video (a ni posle, ne idem na takva mesta). Mo¾da sam pomalo gej, al' ja pola tih ne bih jeb'o, ne bih ni¹ta s njima. Praznina.


Inaèe se potpuno sla¾em sa Goranom i Andrejem. Upravo tako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

pa to su ribe koje jebu ovi sto bi inaèe jebali samo ako ih pre toga onesveste neèim :D :D posto ti je odprilike to isti nivo reakcije :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Do¹lo vreme da i prazni i mutavi mogu da budu "face", samo da skupe puno para.  :)

U zlom socijalizmu i da si hteo, nisi mogao kupiti Jaguara, pa si morao da se istièe¹ u sportu, time ¹ta èita¹, ¹ta zna¹ da svira¹. Bilo je i tad bogatijih, ali ne toliko, nisu toliko odskakali i sistem vrednosti je bio takav da to ipak nije bilo najva¾nije. Sad se mladima usaðuje novac kao merilo vrednosti, ideal, religija. Nije sramota ukrasti, sramota je ako si "glup" pa te uhvate, ili jo¹ gore, ako ni ne ukrade¹ kad si u prilici. To je sad karakterna mana.


I tako dalje. Da ne kenjam vi¹e, dajte te butkice.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ja¹ta bre. ¹ta da jebe¹? jel plastiènu sisu bez mozga koja mjauèe? ne znaju ovi mladi ¹ta je prava sisa, nepravilna sa kapilarima i ¾ena koja ima razum. ovu plastikariju stancuju ko novine. kakva li æe da im bude buduænos ne zna ni sam bog. uzto sve to drogirano i namazano kozmetikom. ne daj bo¾e da joj stisne sisu jaèe, ima silikon da mu upropasti oèi. ja kad odem u budvu, brate, posedim pet minuta i odmaglim, kad zaèujem tekstove i nadvikavanje po ¹ator kafiæima. a tako lep grad.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

nem pojma, ja jo¹ tragam ;D

Radanovic

18 godina ... vozi R6  :D







dzimika

ovo domace ili komsijsko? :D

balcan girl

ja mislim da je komsijsko :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Radanovic


joka

Vozi japanca, a oslanja se na dva amera? jo¹ je i na¹a susedtka?   [neampojma]    [cheers]

Hohštapler

...ja sam za to da se zabrani pisanije u ovoj temi...
silno se obradujem kad mi stigne mail da je neko postovao,  a kad otvorim i vidim dve strane kenjanja razoèaram se.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl





evo je moja drugarica :D :D iz susedstva :D vozi hondu shadows :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Reci drugarici da je fotograf koji joj je ovo radio idiot
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Previse ocajnog fotosopa.... Lice je toliko muljavo da se jedva prepoznaje... O ostatku da ne pricamo...
Smrt SVIMA!!!!

Balsa Wrx

Imam ja drugaricu 16god jelena vozi r6icu 2008 mat crnu.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.