Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

E ne mo¾e, nego edituj jedan sa neèim pametnim...;D
Nego, du¾e vreme tra¾im razlog da pobegnem u pièku lepu materinu iz bg, jel ima kod tebe kr¹tenih srednjih ¹kola...? ;D

Jo¹ ako mogu da se gaje koze na obali Dunava...;D

ljupche92

 [blahblah]
I opet Stanija   [balavi]

[cheers] [cheers] [cheers]

Boban_m

Vidi kod mene u komsiluku ;D

VR 46

*ebem ti komsinicu  ;D
Twist of wrist!

castor

Jebala te Stanija vi¹e! ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Boban_m

Jebala nas sve kad smo ovakvi ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2014, 18:16
E ne mo¾e, nego edituj jedan sa neèim pametnim...;D
Nego, du¾e vreme tra¾im razlog da pobegnem u pièku lepu materinu iz bg, jel ima kod tebe kr¹tenih srednjih ¹kola...? ;D

Jo¹ ako mogu da se gaje koze na obali Dunava...;D

ima bre skola,a za krstene neznam,ebi ga,drugovi smo nije fazon da dodjes ti iz bg da se raspitas,pitacu ja popa ovde dal ih je krstio ;)

sto se koza tice imas samo jednu konkurenciju tu.....ali je covek vec u godinama tako da ces pre ili kasnije da budes jedini "kozogajac" ;)
i jos jedna dobra stvar,konoplje imas pored puta po sumama po njivama...tako da ako negde zabacis kvalitetan rasad nece niko ni znati o cemu se radi.....

pa ti sad vidi ;)

castor

Ne moj ga bogati mraèiti, jer koliko je lud, ima da osvane tema za jedno 15 godina, kad se vrati iz pritvora - kako se NE sadi vutra po poljima… ;D ;D ;D ;D ;D

Mislim, znam ga, znam da ne bi stao na svojim potrebama, veæ bi i drugima da pomogne… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

sta æe èovek kad je dobrica i svima bi da pomogne :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

stilgar

Citat: castor poslato 03 Jun, 2014, 22:28
Ne moj ga bogati mraèiti, jer koliko je lud, ima da osvane tema za jedno 15 godina, kad se vrati iz pritvora - kako se NE sadi vutra po poljima… ;D ;D ;D ;D ;D

Mislim, znam ga, znam da ne bi stao na svojim potrebama, veæ bi i drugima da pomogne… ;D ;D ;D
ma pretera ga de si vido da neko zbog vutre dobije vise od 6 meseci za prvi put i to uslovno :) a sa lazicevim izbegavanjem poziva...moze slobodno da radi :) da nazove ranc woodstock ima da se okupljamo kod njega redovno :) na rostilj .... :)

eclipse4

Citat: castor poslato 03 Jun, 2014, 22:28
Ne moj ga bogati mraèiti, jer koliko je lud, ima da osvane tema za jedno 15 godina, kad se vrati iz pritvora - kako se NE sadi vutra po poljima… ;D ;D ;D ;D ;D

Mislim, znam ga, znam da ne bi stao na svojim potrebama, veæ bi i drugima da pomogne… ;D ;D ;D

ko ti kaze...pa najstarije dve koze koljemo odmah i pravimo kamuflazno odelo......policija ne bi prepoznala lopova pa i da stoji pred njima u fantomki a kamoli mene i lazica preruse u jarce.....pih,mora koljemo jarce nemozemo koze......mada odakle policajac zna sta je koza sta je jarac......samo da se lazic ne oduzme previse od dima i obuce kamuflazno naopako pa da se ne cuje meeeket sa zadnjeg dela kamuflaznog odela ;)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Da slu¹am sandru trafiku 4 minuta, da li si bre normalan...:o [facepalm] [rofl]

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

mareskin

Citat: mareskin poslato 04 Jun, 2014, 08:27
Citat: freepartyman poslato 04 Jun, 2014, 00:55
[balavi]
Telegraf sa Sandrom Afrikom u teretani II deo

Slu¹ajte ¹ta ka¾e od 4:00 ;D

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2014, 10:43
Da slu¹am sandru trafiku 4 minuta, da li si bre normalan...:o [facepalm] [rofl]

Reko sam OD èetvrtog minuta :D
Da li ka¾e jeDem ili jeBem nekoliko puta? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4