Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Pa keva. Baba. Ili sam
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Ja ne verujem ¹ta èitam...:o Pa ti ode u vehabije lagano...:o ;D

Jecko

Ivane ja te podrzavam.....nije mene mama rodila da nekome mesim, kuvam i brisem prasinu.

Ne kazem da necu...ako se zaljubim i zablentavm....ali ako me zeni da bih mu kuvala, mesila i brisala.....grdno se zajebao....

A ja sam i dalje ovde...tako da....nema to veze sa ovde i tamo.

Boban_m

Izvini sto pitam, ali za sta te je rodila?

TEEfqd

da ne kuva nikome, ne mesi nikome, ne brise...moderna zena

mi¹ko_kolo

Ne, to se u mom selu zove sebièna osoba. Mene vaspita¹e da nije sramota ni¹ta zbog èega se ne robija. Pa ni brisanje pra¹ine, pranje sudova,usisavanje...

balcan girl

pastetus je u pravu a vi joj lupate minuse a ne citate njene postove sa razumevanjem, AKO i kazem i ponavljam AKO se neko zeni samo da bi imao zenu koja ce da mu mesi, kuva i brise prasinu i da ga ona u nijednom drugom slucaju ne interesuje, pod tim ne podrazumevam samo jebanje vec i to da je pitas kako je bilo na poslu, jel je dobro, da joj skuvas kafu, i da je podrzavas u onome sto zeli od zivota i cemu se nada onda je pastetus potpuno u pravu, nju majka nije rodila da bi nekome za dzabe bila cistacica jbg plati pa klati, drugo svako od nas ima dve ruke i deset prstiju na istim prema tome nece ni vama da otpadnu ruke ako operete par tanjira ili prostrete ves iz masine, ne vidim razlog ako i ti i zena radite npr. od 7 do 3 i dodjete s posla a ti uvalis dupe u kauc i uzmes novine jer si jelte umoran a njen posao po kuci tek pocinje, te drzi rucak, te sudove, te decu, te ves, te peglaj, peri, i sve tako... kurac malo pomozi joj podelite posao pa ce i pre da bude gotovo i manje ce ona da se stresira pa mozda i dobijes picku uvece u krevetu :D :D :D elem, niko nije rodjen da nekom drugom bude rob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Da li je moguce da vam taj patrijarhat, patriotizam i testasteron ne da da vidite dalje od nosa?

Ko je rekao da je sramota skuvati, obrisati, umesiti? Pa ne ide mama sigurno za mnom i brise?

A taj stereotip da je zena za kuvanje, spremanje, brisanje, kucu.....ne volim. Ne kazem da smo fizicki jednaki....nismo....realno je da nismo....bar ne fizicki.
Isto kao sto je mene tata naucio sta su papagajke, cvicangle, okasti kljuc i kojesta jos sto zene uglavnom ne znaju tako i musko moze da zna da obrise, skuva, umesi....

A ako imamo da platimo da to sve neko drugi radi, ne vidim zasto ne bi.

edit: Da neko ne bi pogresno shvatio.....Moj stav nema veze sa onom mladom gospodjicom na snimku.......nokti su joj idiotski...  [povracanje]

BOKYBOY

...brate al smarate... :P




balcan girl

ej celavi popusis mi kurac i ti i ta tvoja silikonka :D :D :P u stvari ti silikoni bi vise isli za titfuck :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY


BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 08 Maj, 2014, 21:22
ej celavi popusis mi kurac i ti i ta tvoja silikonka :D :D :P u stvari ti silikoni bi vise isli za titfuck :D :P

...spomenuo sam te negde...?...ccc...mozda nisi znala,nije tesko biti fin...ili si sebe pronasla u celoj prici... :P

BOKYBOY








p.s. mrzim ''Balkance''...sebi spremam...kuvam...perem...peglam...vec godinama,moja skvo to ne treba da radi... :P

balcan girl

pazi sta je domaca lepota :D moje drugarice maja i jovana :D :D :D :D ovo je lepooooo breeeee e ne to sto ti stavljaaaaas c.c.c.c. nemas ukusa ni maloooo :D al nema veze :D :D znas kako se kaze o ukusima ne vredi raspravljati :D :D :P :*




UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: BOKYBOY poslato 08 Maj, 2014, 21:35








p.s.A sam sebi spremam...kuvam...perem...peglam...vec godinama,moja skvo to ne treba da radi... :P



ovo nije lose :D :D :D :D popravljas seeeeee :D :D :D to mi se svidjaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

#6795
Citat: balcan girl poslato 08 Maj, 2014, 21:36
ovo je lepooooo breeeee e ne to sto ti stavljaaaaas c.c.c.c. nemas ukusa ni maloooo :D al nema veze :D :D znas kako se kaze o ukusima ne vredi raspravljati :D :D :P :*




...silikonka je samo tu da ''podigne masu''...ali o ukusima ne treba raspravljati...zar ne...  :-* ajmo slikeeeeeee...!!!! [yahoo]



balcan girl

aaaaa, eee ako je zbog radi podizanja onda je u reduuuu :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

jaooooo  vucete me za jezik da istresem pola telefona ovdi ...al nije fora... ostacu dzentlmEn  :(

Dukags

sve bi ja vas pohapsio

Brrka

Citat: Boban_m poslato 08 Maj, 2014, 18:08
Izvini sto pitam, ali za sta te je rodila?

Da lomi u korenu :D