Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


Dukags

Iskreno i Фotoshop je èudo ali aj sad...

mada ima i onih kojima ne treba puno da bi bile...
   pune ih strane Playboy Srbije

eclipse4

i kao ono..."e ceri,danas sam kod kolege na posao video playboy kad ono tvoje slike....svi iz kancelarije smo te gledali,kazu da si dobra za karanje,ljubi te tata u usta"

DaChaS

a ono opet ako odluci kako ces da joj zabranis :)

Hohštapler

..lepo ja ka¾em... samo molim Boga da nemam æerku jednog dana... da mi ne naplati sve grehe koje sam ja imao...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: DaChaS poslato 17 April, 2014, 16:24
a ono opet ako odluci kako ces da joj zabranis :)

nekad je kajis to resavao veoma lako,opste narodna kultura i postovanje roditelja a roditelji njihove roditelje i tako u krug.....

e posle malo kasnije se pojavila jedna dama koja se zove EU gde je playboy jedna najobicnija sitnica,gde pederi dobijaju brze posao nego neki strejt covek,gde su zene superiornije nego muskarci ali naravno ne da nose gajbe ili stemaju zidove vec samo u kancelarijama i u kuci,gde zivotinje budu spasene besplatno dok se obicnom coveku naplacuje i koliko nema,gde funkcioneri imaju plate po 10.000e mesecno a narod nema ni za hleb.....i tako....da ne zalazim dalje u detalje

BOKYBOY

...sve nas to ceka...to se zove Evropska unija... [srednjiprst]

juga

Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2014, 21:08
Citat: DaChaS poslato 17 April, 2014, 16:24
a ono opet ako odluci kako ces da joj zabranis :)

nekad je kajis to resavao veoma lako,opste narodna kultura i postovanje roditelja a roditelji njihove roditelje i tako u krug.....

e posle malo kasnije se pojavila jedna dama koja se zove EU gde je playboy jedna najobicnija sitnica,gde pederi dobijaju brze posao nego neki strejt covek,gde su zene superiornije nego muskarci ali naravno ne da nose gajbe ili stemaju zidove vec samo u kancelarijama i u kuci,gde zivotinje budu spasene besplatno dok se obicnom coveku naplacuje i koliko nema,gde funkcioneri imaju plate po 10.000e mesecno a narod nema ni za hleb.....i tako....da ne zalazim dalje u detalje
To se nama veæ sve de¹ava, Ajd plusni klincu ¹amar, ili èak dobru èvrgu....

Radanovic


BOKYBOY

...lepa...i visoka...zakacice zice jbt... ;)

mkt

spremila se za odlazak u veliki grad

eclipse4

Citat: juga poslato 18 April, 2014, 09:03
Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2014, 21:08
Citat: DaChaS poslato 17 April, 2014, 16:24
a ono opet ako odluci kako ces da joj zabranis :)

nekad je kajis to resavao veoma lako,opste narodna kultura i postovanje roditelja a roditelji njihove roditelje i tako u krug.....

e posle malo kasnije se pojavila jedna dama koja se zove EU gde je playboy jedna najobicnija sitnica,gde pederi dobijaju brze posao nego neki strejt covek,gde su zene superiornije nego muskarci ali naravno ne da nose gajbe ili stemaju zidove vec samo u kancelarijama i u kuci,gde zivotinje budu spasene besplatno dok se obicnom coveku naplacuje i koliko nema,gde funkcioneri imaju plate po 10.000e mesecno a narod nema ni za hleb.....i tako....da ne zalazim dalje u detalje
To se nama veæ sve de¹ava, Ajd plusni klincu ¹amar, ili èak dobru èvrgu....

ne mozes da mu pljusnes samar jer gospodja EU kaze da deca u skoli moraju da uce gradjansko pravo,a to gradjansko pravo kaze deci da mogu da uce kad hoce i koliko hoce i niko ne sme da ih primorava na ucenje,da roditelji decu mora da postoju (ne deca roditelje),da roditelj ne sme da samara dete ili da ih nastavnik povuce za kosu....ukoliko se to desi imaju i brojeve telefona koje deca mogu da okrenu i da obaveste nadlezne organe ukoliko im roditelji kazu "ne mozes danas u skitnju moras da ucis i popravis dvojku (jer je zaboga to maltretiranje dece)"........a o samaru i da ne pricamo!

e upravo zbog toga ja sam jedini roditelj koji je bojkotovao gradjansko pravo (dok su ostali roditelji sa odusevljenjem prihvatili da im deca pohadjaju to pravo jer su selje umislili da ce im deca postati pravnici jos od malih nogu)....pa posle duge borbe i odbijanja da mi dete prisustvuje istom uspeo da pobedim i svom detetu obezbdim veronauku.
(hocu da mi dete zna korene,slavu,srpstvo i jugoslovenstvo.....hocu da zna ko je bio tito,ko je bio draza ko je bio partizan ko je bio cetnik da se klanja svome bogu i da slavi svoju slavu a ne da mi se klanja solani,olbrajtovoj i srederu i da mu povrh svega opet ali novi "srpski narod" utuvi u glavu kako smo mi gresni i losi i da smo zahvaljujuci jebenom zapadu i njihovom bombardovanju i mi postali uljudni,jer sve se ka tome svodi.)

da vam ne pricam kakve sam sve probleme i ubedjenja imao sa nastavnicima koji su se ko lesinari obrusili na mene da to nije lose za moje dete i da treba ipak odabrati gradjansko pravo umesto veronauke......sad kako god svaki drugi dan vozim dete 20km dalje u drugoj skoli samo za cas veronauke pa se vracamo nazad.

mozda mi neku uzima to lose mozda neko dobro....ali nisam dzaba manijak dok ne isterujem pravdu ne stajem!
nemogu bre oni da tuku koliko ja mogu da trpim i posle jednog po jednog da bijem i ja.

freepartyman

 Sve je to ok ali kakve veze u celoj prici ima neki Solana ili Olbrajtova sa gradjanskim pravom?? Ako mene pitas i gradjansko i veronauka su nevidjena glupost. Bolje da su im umesto ta dva predmeta uveli dodatno fizicko vaspitanje jer je nenormalno koliko dece ima ravne tabane i deformitete kicmenog stuba od silnih igrica, kompova,televizora.. Mani se cetnika i partizana gledaj buducnost dece, moj ti je savet da im otvoris neki fond da pocnes da stedis da ih posaljes na studije u inostranstvo. Naravno postujem tvoj stav, svako ima pravo da vaspitava svoju decu kako misli da je najbolje.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

idanijel

 [thumb_
Citat: freepartyman poslato 18 April, 2014, 16:34
Sve je to ok ali kakve veze u celoj prici ima neki Solana ili Olbrajtova sa gradjanskim pravom?? Ako mene pitas i gradjansko i veronauka su nevidjena glupost. Bolje da su im umesto ta dva predmeta uveli dodatno fizicko vaspitanje jer je nenormalno koliko dece ima ravne tabane i deformitete kicmenog stuba od silnih igrica, kompova,televizora.. Mani se cetnika i partizana gledaj buducnost dece, moj ti je savet da im otvoris neki fond da pocnes da stedis da ih posaljes na studije u inostranstvo. Naravno postujem tvoj stav, svako ima pravo da vaspitava svoju decu kako misli da je najbolje.
[thumb_up]

eclipse4

sve je to vezano ko vezana creva......znas kad na auto ne otklonis kvari polako odu i druge stvari.....kvaran zub pokvari i one pored......

za mene veronauka nije nevidjena glupost,za neke mozda jeste.....bolje je to da slusa nego gradjansko pravo a tih fudbalera,kosarkasa,pevaca i pevacica nam je puna drzava,svakog koga pitas cime se bavi ako nije fudbaler onda je pevac.....buducnost pink televizije cveta!
cetnike i partizane sam uzeo onako za primer ne svrstajuci ni jedne ni druge u dobre ili lose a fond za njihovo skolovanje ima,gde god budu hteli da nastave skolovanje....njihov je izbor.ja bih najvise voleo da zavrse skolu ovde i da ovde nastave svoj zivot ako budu imali ikakve perspektive do tada....mada kako stvari stoje cisto sumnjam.

nuadal85


sremac

e jebem li ga , ja sam i¹ao na gradjansko (jbg bio zaljubljen u drugaricu, a ona izabrala to) bile debate, ucili nas bontonu, isli u muzej, galeriju, nije to lo¹e koliko misli¹. po mojoj teoriji sve polazi iz kuæe, kuæno vaspitanje, ja imam 23 i u ¹ali koja nije daleko od istine, jedino se bojim æaleta i boga, matori je uvek bio strog , sad sa ove taèke gledi¹ta kad pogledam ortake koje su pu¹tali roditelji jer su u mladosti i pubertetu imali premalo vremena ili volje za vaspitanje kako su godinama postajali probisvet i barabe, postanu ti jasne neke stvari.  a i mi smo na¹li temu da pi¹emo o moralu , sve same. noge i gola dupeta
budala na leru, mudonja u kontra smeru

BOKYBOY

...slikeeeeee...!!!  [zena] [zena] [zena]

juga