Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Ajde kaci jos i onako je tema zamrla

marckony


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

mi¹ko_kolo


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Aaaaaa, sad mi je veæ jasnije! ;D

marckony

Evo ovaj celavi je Topalko, drugoplasirani u zvezdama granda, a pobednik farme....
A ovo je ta mala sada napucana ;) Samo jbg sada se ima malo vise para za kozmetiku i krpice :)


mi¹ko_kolo

Eeee, sad je u redu!  ;D Sad sam jo¹ sreæniji ¹to nisam znao èija je æerka. :P

MIGE

a i bojim se,DA MU I NIJE TO NEKI USPEH STO MU SE CERKA TAKO PONASA...TO JE BAR MOJE MISLJENJE

mi¹ko_kolo

Iskreno, zabole me i za njega i æerku mu. Jes' da bi mogao da joj budem tata, ali takve i vole tzv. "oèinske figure".

Hohštapler

Ja ne vidim ¹ta je ona to tako lo¹e uradila? Ove fotografije su skroz normalne, i viðam 10x gore od raznih kobila po fejsbucima...
Mlada, lepa devojka, normalno da ima slike i u haljinici i u kupaæem... dok nije nagu¾ena u tangama i u toplesu, za mene je sve ok..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Nije ni¹ta lo¹e uradila, osim ¹to ima 15 godina. Nisam puritanac, ali ne bih voleo da mi dete od 15 godina ima ovakve slike. A za toples i gu¾enje ima vremena, jo¹ godinicu-dve i eto i tih slika.

Hohštapler

A jbg... kontam da ni njemu nije sve jedno, al zajebana je to situacija... ¹ta reæi æerki - da se ne slika? Da je ve¾e za radijator, oduzme telefon...
QQ, ne dao mi Bog æerku... ja sam najebO...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Saèuvaj Bo¾e da se ne slika! ;D ©ta bismo mi sad gledali?! Ali da barem ima 18, a ne sa 15.

Darko


cone


Darko

kad radis sa dobrim butovima i guzovima i sisovima vrlo lako dodjes do cilja ...   [rofl] [rofl] 8) 8) [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]




SSZGO

sve to na slici ili dve ljubicaste...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Malo li je...

Ovde se i dalje radi za dve ljubicaste po 3,4meseca... ;)

Darko

moja sestra za dve ljubicaste radi ravno 6 meseci...