Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljupche92

 [balavi] [balavi]
Auu bre Darkooo  [thumb_up]  [clapp]
[cheers] [cheers] [cheers]

Joker

Jel ti to sviras u Braunu?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

jesam , skoro celu proslu godinu , a ovo je bila sreda sad , neko "ladies night" , ali nista manje zabavno je bilo svako vece dok sam radio tamo ;)

cakaj da vidis kad budu gotove slike sinoc kod mene iz kapetanovog bunara na dorcolu...znaci , brutale  :drka: [balavi]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

ma nema ih jos  na fejsu , samo ovo izaslo , a mislim da je isti momak slikao sredu i cetvrtak..ako izadje dok ne krenem u "inostranstvo" ili ti lepu nam Bosnu - kaciiim

Jecko

U Braunu uvek slika isti tip...on slika i cetvrtak kada je rnb'hiphop i Gru dj....

Pun fb ovakvih slika.... :D

UFF

 [rofl] vezbaju pucenje dok ne nadju sponzora da im plati ugradnju silikona u pusacka usta

http://s14.postimg.org/g5wwz1be9/1451339_673950055970955_607659030_n.jpg

TEEfqd

frizura do pola, drugi lak na svakom prstu, djojzluci iz osnovne
a ova druga levis 501 iz 94-e, maja sa male mature, nacrtan mladez i brojanica s ostroga.
  2/10 would not bang

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 22 Novembar, 2013, 10:33
jesam , skoro celu proslu godinu , a ovo je bila sreda sad , neko "ladies night" , ali nista manje zabavno je bilo svako vece dok sam radio tamo ;)

cakaj da vidis kad budu gotove slike sinoc kod mene iz kapetanovog bunara na dorcolu...znaci , brutale  :drka: [balavi]
O¹ ti nosim instrumente: [balavi]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Darko poslato 22 Novembar, 2013, 10:50
ma nema ih jos  na fejsu , samo ovo izaslo , a mislim da je isti momak slikao sredu i cetvrtak..ako izadje dok ne krenem u "inostranstvo" ili ti lepu nam Bosnu - kaciiim
Zipa brate da ne proðe¹ ko,neki u bratskoj nam Bosnia ene neki jo¹ gledau u sunce. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jecko


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Da ne èuje biv¹a...:o :P :-*

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


3006

I ova bi mogla u domaæe...
Dijana Beæireviæ, poèetkom 80-ih jedna od onih koji su ru¹ili granice. Sa 17 se slikala za Start.
Izgledala ovako


Danas ima 50 i izgleda ovako