Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mareskin

Citat: Darko poslato 25 Septembar, 2013, 23:45

i spot je gotov... od sutra sam popularan  [doh]  [yahoo]  ;D

DJ UGY & STEFAN JAKOVLJEVIC FEAT. CHALLE SALLE - ZELIM SAMO NJU (OFFICIAL VIDEO)

Ove devojke mnogo bolje izgledaju u spotu nego na fotkama koje si kaèio... mo¾da zato ¹to im ovde skakuæu grudi?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

#5582
Citat: Zeljkamp poslato 26 Septembar, 2013, 02:49
Kakav krs od "pesme" !

Bole me kurcic sto je krs , nazalost , ovo je ono sto prolazi trenutno...jednostavno je , das ljudima ono sto traze i imas posla... svakako,hvala na misljenju...

Ja sam ovde samo odsvirao "ramoniku" onako kako su hteli izvodjaci i to je to...a drugo,okacio sam je u temi domaci but i guz da gledas picke a ne da slusas muziku...

CBRR1

Dare okacio si ovo i trebao si jer to je neki tvoj napredak i da svi mi vidimo,i svaka ti cast na tome,jebo picke ima ih gde hoces,da li je pesma krsh ili ne to nije za ocenjivati ovako javno,sta,da bi ponizio,ne razumem takve ljude,odlicno pa da je i najgore,mi smo sekta i ti si nas,a i bez toga jos jednom svaka cast na tome!!! A to sto ce zena stalno da ti bude mrzovoljna kada bude gledala spot tu si ga najebo... :)  :)  :)
P.S cuo sam se sa tvojim ocem,sve mi je rekao sta kako...

Darko

fala batice , fala... ma nemam ja nikakav problem sa tim , dal ce se nekom svideti ili ne...ukusi su razliciti i to je to...ako se ovo oseti na moj posao , poveca gazu malo , vise posla itd itd - to je to , a ako ne , nikom nista idemo dalje.probali smo , sta sad...kapiram da dosta ljudi ovde slusa totalno drugaciju vrstu muzike i to je ok,poenta je bila da su slike ovih riba bile ovde vec i da dosta ljudi je videlo slike , pa sam samo hteo da vide sve na jednom mestu ,sto je kolega mareskin i primetio  ...

samo, ja nikada ne bih rekao kolegi "kakav krs od pesme" , tako ironicno ... verovatno bi mu dao do znanja da mi se ne svidja ali ne tako grubo...svakako se ne ljutim na zelju , ipak je on grobar i kod njih vazi ona "da komsiji crkne krava: ;)

sory ako te je cale malo smorio , ume da bude naporan , pogotovo ako je sa drugarima malo cirkao "svoj proizvod" , a ako je pomogao - do jaja

nego da se mi vratimo temi za sta ona i sluzi... idemo dalje ;)

UFF

pesma je kurac realno (ja to mogu da kazem darko mi je komsija i drugar  :P )
kao i sve picke osim one istetovirane milface, znam da znate na koju mislim

mareskin

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2013, 21:39
pesma je kurac realno (ja to mogu da kazem darko mi je komsija i drugar  :P )
kao i sve picke osim one istetovirane milface, znam da znate na koju mislim

Znamo :P

A pesma nije lo¹a za ¾anr u kom je snimljena. Pun je TV i Youtube sliènim spotovima i pesmama.
I ja vi¹e slu¹am one gay stvari ¹to kaèi¹ u temu o muzici ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: mareskin poslato 26 Septembar, 2013, 06:38
Citat: Darko poslato 25 Septembar, 2013, 23:45

i spot je gotov... od sutra sam popularan  [doh]  [yahoo]  ;D

DJ UGY & STEFAN JAKOVLJEVIC FEAT. CHALLE SALLE - ZELIM SAMO NJU (OFFICIAL VIDEO)

Ove devojke mnogo bolje izgledaju u spotu nego na fotkama koje si kaèio... mo¾da zato ¹to im ovde skakuæu grudi?


Hteo sam da ka¾em sise, ali mi se omaklo grudi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: mareskin poslato 26 Septembar, 2013, 21:51
Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2013, 21:39
pesma je kurac realno (ja to mogu da kazem darko mi je komsija i drugar  :P )
kao i sve picke osim one istetovirane milface, znam da znate na koju mislim

Znamo :P

A pesma nije lo¹a za ¾anr u kom je snimljena. Pun je TV i Youtube sliènim spotovima i pesmama.
I ja vi¹e slu¹am one gay stvari ¹to kaèi¹ u temu o muzici ;)


moj gaj drug  :-* [ljubav]

eclipse4

cim se u pesmi pominje rec balkan,ribe,ja sam tip,istetoviran,ona je bila......to brate u austrijU i svabijU hit za gastarbajtere.
a ovako iz nekog mog iskustva i viseput-godisnjeg odlaska tamo sledece reci znace:

1.balkan-tamo gde mi zivimo,kuca,dom,kraj (verovatno po mnogima od njih austrija i nemacka nije na balkanu vec je "kod nas tamo gore")
2.ribe-ribe su neke nafrckane nasilikonirane devojke koje ujutru skidaju sminku spahtlom (ili spaklom) sa lica,iskasljavajuci jos uvek dim koje su uvukle u pluca prethodne noci,trpaju pola kutije zvaka u usta kako bi zamaskirale jutranji "bazd" alkohola iz usta i krenule na posao u bolnici,advokatsku kancelariju,osiguravajuce kuce a ustvari tamo se uglavnom bave metlom i djubravnikom.
3.ja sam tip,cim se ta rec pominje u pesmi 90% muske populacije skacu na noge,dizuci ruke uvis i pokazujuci s oba prsta u pravcu sebe,zatim ide flasa piva obicno na eks i sve sto taj tip u pesmi radi kara,vozi besan auto,pije skup sampanjac ima jahtu....sve to zapravo on radi u svakoj reci pronalazi sebe.
4.istetoviran-tu se odma zasucu rukavi neki i nogavice,pokazivajuci svoje tetovaze,koje su 99% slucajeva neka kineska slova i tribali,i naravno u neku ruku nemaju pojma sta znace ili su istetovirane zato sto su bile lepe na ruci drugog tipa.
5.ona je bila-obicno neka riba tamo skoro pa i nebitna,ali mu je ostala navika da cim je pijan nastavi dalje da pije u to ime,i onda trabunja neko vreme o njoj kako je bila najmocnija riba,ako ne u celoj okolini onda makar u gradu i eto on je imao bas tu cast da bude sa njom,al ga ostavila jer ga uvatila sa drugom......desi se ponekad da krenu i suze ali obicno pri tisoj muzici,kad se srce otvori.

[cheers] [cheers] [cheers]

Uncle Bob

Citat: Zeljkamp poslato 26 Septembar, 2013, 02:49
Kakav krs od "pesme" !
Jebote za¹to tako "Kr¹" pa na¹ Brat je u pitanju Darko brate alal ti qrac samo napred udri matori. [klanjam_se] [kralj]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Darko

fala svima na podrsci a i ovim drugima na iskrenosti  [cheers] [cheers]
e ovako , pa da zavrsimo sa ovim off-om...

od 24.09 od kad je objavljena do 26.09 ,znaci 2 dana !!!  - oko 50.000 pregleda na you tube... o tome ne moram da pricam nista  [watching]

upravo malopre sam dogovorio tezgu za novu godinu u Becu u https://www.facebook.com/clubviva.wien  ovom klubu , za 1.200e za 31.12   i   300e za reprizu
pa jel znas kolko me bole jaja dal je krs ili nije  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Darko


Zeljkamp

Darko, rekao sam svoje misljenje o pesmi i trudio sam se da budem blag, kako se ti ne bi nasao uvredjenim, ali, na moju zalost, ocigledno nisam uspeo. Po mom misljenju, "krs" je izuzetno blaga rec za kvalitet pesme koju si odsvirao.

Protiv tebe nemam nista, naprotiv...  Pokusaj da moj komentar prihvatis kao podstrek da narednu pesmu uradite bolje i kvalitetnije. 

Ziveli !
TwinZ Auto & Moto

SSZGO

#5594
pa i pesma je krs i ribe su krsh...

50k pregleda sigurno zbog pesme , vokalnih sposobnosti itd..

a devojke su koliko se odmah vidi, poprilicno skolovane i pune integriteta i visoko moralne cim su odlucile  da se pojave u istom... za 20 eura :)
sta li rade za 30 lebac ti razani :)


sto se tice kvaliteta svirke darko-a u to se ne razumem mozda je to ok ali ovako generalno ovo je seljanija :)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mareskin

Citat: Darko poslato 27 Septembar, 2013, 02:16
fala svima na podrsci a i ovim drugima na iskrenosti  [cheers] [cheers]
e ovako , pa da zavrsimo sa ovim off-om...

od 24.09 od kad je objavljena do 26.09 ,znaci 2 dana !!!  - oko 50.000 pregleda na you tube... o tome ne moram da pricam nista  [watching]

upravo malopre sam dogovorio tezgu za novu godinu u Becu u https://www.facebook.com/clubviva.wien  ovom klubu , za 1.200e za 31.12   i   300e za reprizu
pa jel znas kolko me bole jaja dal je krs ili nije  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



E da je bar 1500 evra. Nego od toga 20% porez, pa 10% na dobit :( I dok pojede¹ i popije¹ ne¹to, plati¹ put bolje da nisi ni i¹ao ;)
Jbg ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

kada si postavio, odgledao sam 20 sekundi.
Sada sam pogledao ceo spot.
Pored navedenih kritika, imam da dodam da je tekstopisac nepismen, deca za deo gramatièke gre¹ke koje je napisao, dobijaju smanjenu ocenu u osnovnoj ¹koli.


Iskreno,
Kinta je kinta, ali i kako æe¹ da je zaradi¹ i potro¹i¹ i sa kim, to je stvar izbora.

Hohštapler

Mo¾emo mi da kenjamo kolko hoæemo, ako hoæe¹ u Srbiji da se bavi¹ muzikom da ima¹ da jede¹, mora¹ da svira¹ narodnjake.
Ostali se leba nisu najeli...  70% ljudi to slu¹a, i to se ne mo¾e izbeæi. 50k+ pregleda za 3 dana... to vam dovoljno govori.

Dare,  samo cepaj!   [cheers]

ps.
i ti si pièke bar video u bazenu, a mi ostali moramo preko neta, pa ti vidi ¹ta je lebac sa 7 kora...  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

@ andrej - fala drug...ma ja bre ovde stavio spot da podelim s drustvom ribice na bazenu ,a vec je dosta ljudi videlo slike i bili su u toku odakle su te slike pa rekoh da nastavim sad kad je gotovo, ali ode tema u pogresnom pravcu...ma ovom spotu niti ima mene ,niti sam ja izvodjac,niti sam napisao tekst...ja sam im samo pozajmio prstice za armoniku i to po njihovoj zelji,na sta sam jako ponosan,jer sam odsvirao temu koju prvi put cujem za 10min dok neki muzicari snimaju neke deonice satima...

@Mareskin - nema poreza matori,a put je placen :-) ...

@Mrle - ako jedna ceca moze da kaze "volim ukus tvoga djona,cak i kad na njemu donosis mi nju" I takva pesma bude ultra hit ,sto ne bi mogao i neko drugi

@Szzgo - pa i ekrem jevric nema milione pregleda zbog vokalnih sposobnosti...

@Sve - ljudi , puca mi kita kakva je pesma,okacio sam vam sise , ako vam se ne svidjaju -sory...zar ne vidite da kad sam okacio klip da sam se nasalio ironicno na svoj racun da cu postati popularan ,i to sa facepalmom...ja sam samo klubski klavijaturista ovog plavusana i to je to,dok ima posla jebe mi se sta ce on da snima ....

Lazic

Citat: Darko poslato 27 Septembar, 2013, 10:42
@Mrle - ako jedna ceca moze da kaze "volim ukus tvoga djona,cak i kad na njemu donosis mi nju" I takva pesma bude ultra hit ,sto ne bi mogao i neko drugi

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm]