Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Hohštapler

Citat: mkt poslato 21 Septembar, 2013, 20:26
de da prilazim ribama jbt sa devojkom sam koja je zesce radikalna po tom pitanju


Brate, a jel si ti ikad ÈUO za ijednu ¾enu koja nije ¾e¹æe radikalna po tom pitanju?! ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Septembar, 2013, 21:22
Citat: mkt poslato 21 Septembar, 2013, 20:26
de da prilazim ribama jbt sa devojkom sam koja je zesce radikalna po tom pitanju


Brate, a jel si ti ikad ÈUO za ijednu ¾enu koja nije ¾e¹æe radikalna po tom pitanju?! ;D
A STVARNO NEZNAM ZASTO.PA NIJE TO sapun da se potrosi.ima za obe

Joker

A zamisli da ti dodje zena i kaze ti tako nesto?!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

goranvojska

moze da kaze .al samo jednom...............

monsterbnt

Citat: mkt poslato 21 Septembar, 2013, 20:26
de da prilazim ribama jbt sa devojkom sam koja je zesce radikalna po tom pitanju


Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: goranvojska poslato 21 Septembar, 2013, 22:10
moze da kaze .al samo jednom...............

kladim se da ne bi stigla da dovrsi recenicu ;)

KIZA73

Nije sapun da se potrosi ali jeste mindza, pa se razvuce...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic

Citat: goranvojska poslato 21 Septembar, 2013, 22:10
moze da kaze .al samo jednom...............

Hmmm, mo¾da i dva puta...:P :D :-*


UFF

ne znam sta mu je uradila i koje je razloge imao ali taj ko je taj klip napravio okacio ga zajedno sa njenim podacima je tezak ljakse

pittatore

Ja tu vidim samo cist sex :D

Hohštapler

Verovatno je poèela da se jebe sa drugim, pa je on re¹io da joj objasni...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 14:15
ne znam sta mu je uradila i koje je razloge imao ali taj ko je taj klip napravio okacio ga zajedno sa njenim podacima je tezak ljakse
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Septembar, 2013, 14:59
Verovatno je poèela da se jebe sa drugim, pa je on re¹io da joj objasni...

Mislim da je definitivno ispao majmun. Mogao bi da smislim milion razloga zbog kojih je ovo uradio, ali èisto sumnjam da je imao preterano opravdan. Pogotovo ¹to pominje i njeno dete i u koju ¹kolu ide itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 14:15
ne znam sta mu je uradila i koje je razloge imao ali taj ko je taj klip napravio okacio ga zajedno sa njenim podacima je tezak ljakse

Jebote, ugazio bih kretena zato ¹to nije èuo za kuæno vaspitanje, moron, debil, stoka... Nisam jo¹ pogledao(ali hoæu), doðe mi da okrenem telefon, ako mukica nije promenila brojeve, samo da saznam ko je kreten, da mu se naèestitam mile nove godine... Degenerik...

Pravda za Sonju, jer ima pravo da se hefta sa kim god hoæe...

con3

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 15:20
Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2013, 14:15
ne znam sta mu je uradila i koje je razloge imao ali taj ko je taj klip napravio okacio ga zajedno sa njenim podacima je tezak ljakse

Jebote, ugazio bih kretena zato ¹to nije èuo za kuæno vaspitanje, moron, debil, stoka... Nisam jo¹ pogledao(ali hoæu), doðe mi da okrenem telefon, ako mukica nije promenila brojeve, samo da saznam ko je kreten, da mu se naèestitam mile nove godine... Degenerik...

Pravda za Sonju, jer ima pravo da se hefta sa kim god hoæe...
Verujem da je sad jos uigranija ja sam nesto pogledao PRAVDA ZA SONJU I DA SE SAMO HEFTA

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Èuo sam se sa burazerovom ¾enom koja radi tamo, ova mukica je promenila broj telefona, ali nije znala za sluèaj...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 17:11
Èuo sam se sa burazerovom ¾enom koja radi tamo, ova mukica je promenila broj telefona, ali nije znala za sluèaj...
ko severina i suzana mancic sto "nisu znale" :) mada je stvarno debil taj sto okaci telefon i pomenu dete. za nju ok dobra je mukica :)

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 17:11
Èuo sam se sa burazerovom ¾enom koja radi tamo, ova mukica je promenila broj telefona, ali nije znala za sluèaj...
Svrati vidi kako je zena ;D