Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

evo , malo snimali juce novi spot , pa smo angazovali neke cice...snimali smo i po gradu i na nekoj jahti na adi , ali slike za sada samo iz ove vile sa bazenom ;)   domaceeeee breee





























Hohštapler

...mrzimo te iz dna du¹e.... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DaChaS

Imas krst za doprinos temi :D

UFF

plava silikonka sa tetom na ledjima ubedljivo najbolja
a neke ne zasluzuju da se pojave pred kamerom cak i kad bi one placale
a vi umesto toga platili njima i sad akrepa jos dublje zakopali pa misli da je dobra nedostizna riba  [facepalm]

nuadal85

 Plavusa je strumfasticna :) Sa unikorn tatoo-om :) njami njami

Nikolaaaaw

Da nema slucajno protezu ova sa animal print kupacim na devetoj slici?  ;D

con3

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2013, 12:40
plava silikonka sa tetom na ledjima ubedljivo najbolja
a neke ne zasluzuju da se pojave pred kamerom cak i kad bi one placale
a vi umesto toga platili njima i sad akrepa jos dublje zakopali pa misli da je dobra nedostizna riba  [facepalm]
Uff-e ne shavatas poentu ove ostale su tu da bi plavuse izgledale jos bolje :)

UFF

pa ako je plavusa ta koja snima spot onda ok ali ne bih rekao da je tako

Darko

jeste ... na ovim slikama plavusa je top...verovali ili ne , ona je i najstarija a najbolje izgleda...76 god , dok su ove izmedju 88 i 92...ali !!! kazem opet , ovo su slike samo iz ove vile sa bazenom...snimali smo na jos 3 lokacije...voznja po gradu sa porseom karerom od 583 konja (onim sto je bio na testu kada su se trkali avion ,porse i R1 ) :) , tu su bile 3 bruka dobre ribe , onda ovo i uvece smo bili na adi na gliseru , e tu je bilo 5 nenormalno dobrih riba.... ove ribice koje su u ovoj vili su nam drugarice , koje nas cesto prate na svirkama i ti fazoni i one nisu naplatile nista , dok smo ove na gliseru bile placene , znaci FUL PROFI manekenke...nisam tamo mogao da slikam , imao sam puno posla .... ali verovacete mi na rec kad vam kazem da mi nije bilo dobrooooo

fala za krs ;)

Darko

Citat: Nikolaaaaw poslato 20 Avgust, 2013, 13:01
Da nema slucajno protezu ova sa animal print kupacim na devetoj slici?  ;D

da , ima protezu... mala je skroz slatka ali se jako stidi toga sto nosi protezu i retko se smeje,inace prelepa je...
a nju smo upoznali na jednoj svadbi ...mi svirali svadbu i u pauzi seli da jedemo a ona prisla da se slika sa nama jer je tyada moj pevac bio aktuelan u zvezdama granda .. tu se upoznali , postali drugari na FB i onda kad smo objavili da nam treba lepe cice za spot , ona se javila ;)

Hohštapler

©to nisi zvao da dr¾imo reflektore, motamo kablove, ladimo lepezom...
Mi bi radili za D¾. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

hahah , pa jbg ... cekaj da postanemo poznati , bice toga na tone onda... hahahah

a bre , ajd nekad na nasu svirku , uvek su sa nama 5-6 ovakvih ;)

Hohštapler

...slabo ja varim æirilicu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

ali bi da sibas cirilicu... e pa ne moze :)

Darko

ma jebes cirilicu , gledaj ribe... ne varim je ni ja ,nego mi nesto lepo kad na kraju dobijem gazu ...   [rofl]  [cheers]

Darko


Darko


Darko


Darko


Kengur

Sto nisi ovu plavusu ugrizao za sisu?

Onda bi slika bila full... :)