Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

ja mislim da ne mozete lepo ovako da vidite. treba jos slika spreda i odpozadi

BOKYBOY

Citat: ¾arko1983 poslato 26 Jul, 2013, 14:46
Citat: SSZGO poslato 26 Jul, 2013, 13:52
Citat: ¾arko1983 poslato 26 Jul, 2013, 11:29
Citat: BOKYBOY poslato 25 Jul, 2013, 15:15
...moze li moja lepsa polovina?..heheheh...jel se to racuna? :P   MIIIIR MANIJACI,ODBIJ...!!!  [nono]

[/URL

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Nepravilno izvodjenje vezbe....telo jos nazad...stopala paralelna......

stopala ne treba da budu paralelna, postoji siroki i uski cucanj kao i razlicit polozaj stopala zavisi sta gadjas



Pa sta po tebi gadja ovakav polozaj stopala, po meni je ovo izmedju....treba da su jos rasirenija stopala, paralelna ili okrenuta ka unutra
......hahahhaha...ljudi,batalite,dzaba polemisemo,riba zavrsila DIF i radi kao fitnes instruktor,zna odlicno sta gadja (a i ko je gadja)  ;)

Lazic

to znaèi da ne pu¹i, ne pije i ne duva...Njaaa, zadr¾i je...:P

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 26 Jul, 2013, 15:30
to znaèi da ne pu¹i, ne pije i ne duva...Njaaa, zadr¾i je...:P

...i ne govori bezobrazne reci  [zena]...ajde,kad bas moram,zadrzacu je... :'(

Lazic

Uhhh, upla¹io sam se na trenutak...:D

Kengur

Em nepravilno radi vezbu, em ima zute patike.

TEEfqd

a bogami i sise je ostavila u teretani

BOKYBOY

...hahaha...koji ste vi ludaci... [rofl]...vidim,niko da se odvazi pa da postavi slike,svoje ljubomorno cuvate a tudje komentarisete...hehehe...pa,ja cu onda biti prinudjen da slike svoje lepse polovine sklonim do daljeg i da u njima uzivam samo ja...a imao sam jos stosta zanimljivo da postavim... ;) PA-PA...

dzimika

uff je davnih dana postavio slike moje lepse polovine tako da ja ne moram :D
a kacio je i andrejhostapler :D

con3

Vidi stvarno nestala  [stop]

BOKYBOY

Citat: con3 poslato 26 Jul, 2013, 17:40
Vidi stvarno nestala  [stop]

...ma nije... ;D...evo je ovde,pored mene... ;)...setka mi se tu gola,dosla sa treninga pa pokazuje zmijsko telo...heheheh...

Dragana friz

jbte..dok ja vidim nema slika...kakvi ste ..vræi te slike da i ja vidim kako to dr¾i stopala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY

#5172
Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:22
jbte..dok ja vidim nema slika...kakvi ste ..vræi te slike da i ja vidim kako to dr¾i stopala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

...cudno nekako...skroz visoko...na mojim ramenima...hahahaha.... ;) p.s.To se zahvali ovim manijacima,sto nisi videla slike...  [zvizdi]

Dragana friz

Citat: BOKYBOY poslato 26 Jul, 2013, 18:30
Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:22
jbte..dok ja vidim nema slika...kakvi ste ..vræi te slike da i ja vidim kako to dr¾i stopala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

...cudno nekako...skroz visoko...na mojim ramenima...hahahaha.... ;) p.s.To se zahvali ovim manijacima,sto nisi video slike...  [zvizdi]


jaoooooo...sve propustim  [facepalm] ...e pa ti zna¹ kakvi su manijaci..to se moglo i oèekivati  :P
nego stavi ponovo fotke da vidimo i mi devojke..èak ni Irena (Balcan Girl) nije videla..ima mnogo da se ljuti   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
aj po¹alji na pp  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
neæu da izbacim na forum ali stvarno   [zvizdi]
a sad sam ba¹ radoznala..ccc...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY

Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:40
Citat: BOKYBOY poslato 26 Jul, 2013, 18:30
Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:22
jbte..dok ja vidim nema slika...kakvi ste ..vræi te slike da i ja vidim kako to dr¾i stopala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

...cudno nekako...skroz visoko...na mojim ramenima...hahahaha.... ;) p.s.To se zahvali ovim manijacima,sto nisi video slike...  [zvizdi]
[/quote
Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:40
Citat: BOKYBOY poslato 26 Jul, 2013, 18:30
Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:22
jbte..dok ja vidim nema slika...kakvi ste ..vræi te slike da i ja vidim kako to dr¾i stopala  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

...cudno nekako...skroz visoko...na mojim ramenima...hahahaha.... ;) p.s.To se zahvali ovim manijacima,sto nisi video slike...  [zvizdi]


jaoooooo...sve propustim  [facepalm] ...e pa ti zna¹ kakvi su manijaci..to se moglo i oèekivati  :P
nego stavi ponovo fotke da vidimo i mi devojke..èak ni Irena (Balcan Girl) nije videla..ima mnogo da se ljuti   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
aj po¹alji na pp  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
neæu da izbacim na forum ali stvarno   [zvizdi]
a sad sam ba¹ radoznala..ccc...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


jaoooooo...sve propustim  [facepalm] ...e pa ti zna¹ kakvi su manijaci..to se moglo i oèekivati  :P
nego stavi ponovo fotke da vidimo i mi devojke..èak ni Irena (Balcan Girl) nije videla..ima mnogo da se ljuti   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
aj po¹alji na pp  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
neæu da izbacim na forum ali stvarno   [zvizdi]
a sad sam ba¹ radoznala..ccc...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
...ahahahhaha....kad bude neko okupljanje manijaka,rado cemo doci i demonstrirati polozaj stopala uzivo... [dancing] [dancing] [dancing]

Dragana friz

pazi ¹ta si rekao..imam svedoke ovde..msm da æe to biti najveæi skup do sada  ;D  [cheers]

BOKYBOY

Citat: Dragana friz poslato 26 Jul, 2013, 18:49
pazi ¹ta si rekao..imam svedoke ovde..msm da æe to biti najveæi skup do sada  ;D  [cheers]

...samo javite i tu smo... [cheers]

TEEfqd

jedva cekam da jos neko izbaci slike svoje ribe ili zene ovde, nece mu biti dobro pet dana. secer i vodu svaki put kad sedne za komp

Lazic

Crvena senko ovi klinci iz potpisa su izleda ozbiljno zanemarena deca...:o [rofl]
http://i.minus.com/iTqozYCRcWvKp.gif

@Boki:
Pazi da si stavio neke slike gde je gola pa da te èovek i razume ¹to si sklonio, ali bile su skroz pristojne...:o Mislim da te ¾enska malo nadula, jer je verovatno nisi pitao za dozvolu...:P :D

mkt

dajte slike vasih riba breeeeeeeee dosta sa laprdanjem  ;D ;D ;D ;D