Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: Joker poslato 21 Februar, 2013, 16:32
Ovde Hebe lud zbunjenog... Ovi traze sliku a ima je na 10 mesta, ovaj lupa minuse zato sto ovaj citira sam sebe, Kengur istu tu sliku sto ovi traze a ima je vec na deset mesta na osnovu cega je CBRR1 dobio - jer je citirao sam sebe hoce da okaci ali ne moze jer je preko telefona... Dajte ljudi, upal'e svetlo, tri puta pusio, nijednu sisu nisam uhvatio...

burazeru i ja sam se zbunio u jednu trenutku a kamoli ostali  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 16:33
Citat: UFF poslato 21 Februar, 2013, 16:31
ispravljeno
a evo ti drugi jer opet pricas o jebenim minusima :)

ma ne nego mi cudno i pomalo iritirajuce,izbacis normalan post i neko lupi minus,a to se cesto desava svakome....ja bih ukinuo te minuse...

i ja bi ukinuo politicare

CBRR1

Citat: Joker poslato 21 Februar, 2013, 16:32
Ovde Hebe lud zbunjenog... Ovi traze sliku a ima je na 10 mesta, ovaj lupa minuse zato sto ovaj citira sam sebe, Kengur istu tu sliku sto ovi traze a ima je vec na deset mesta na osnovu cega je CBRR1 dobio - jer je citirao sam sebe hoce da okaci ali ne moze jer je preko telefona... Dajte ljudi, upal'e svetlo, tri puta pusio, nijednu sisu nisam uhvatio...


I na kraju je KENGUR shvatio da je NjANjINA riba...

clutch&brake

Citat: mareskin poslato 21 Februar, 2013, 16:31

Ba¹ dobro lo¾enje :D
I to je re¹io na admina dudari :D


pa doci cu i ja nekome na rupu a to sto je admin... pa nije Bog da ne mozemo da se salimo  [cheers]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 16:35
Citat: Joker poslato 21 Februar, 2013, 16:32
Ovde Hebe lud zbunjenog... Ovi traze sliku a ima je na 10 mesta, ovaj lupa minuse zato sto ovaj citira sam sebe, Kengur istu tu sliku sto ovi traze a ima je vec na deset mesta na osnovu cega je CBRR1 dobio - jer je citirao sam sebe hoce da okaci ali ne moze jer je preko telefona... Dajte ljudi, upal'e svetlo, tri puta pusio, nijednu sisu nisam uhvatio...


I na kraju je KENGUR shvatio da je NjANjINA riba...

Ne ne decko... On je moja bitch...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 16:36
Citat: mareskin poslato 21 Februar, 2013, 16:31

Ba¹ dobro lo¾enje :D
I to je re¹io na admina dudari :D


pa doci cu i ja nekome na rupu a to sto je admin... pa nije Bog da ne mozemo da se salimo  [cheers]



Ma KENGUR je tu u admin delu kao ona u skupstini,pa vi procenite sami,kako je KENGUR upao u admin delu.... :D




Nevena "Modelsica" PROGOVORILA u Skupštini Srbije

dzimika

e preteraste ga sada, 5 strana a nijedna slika

Uncle Bob

#4227
Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:23
Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 15:19
Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:13
Cbrr1 nemoj da si bezobrazan...

Slusaj to bezobrazan ostavi za ovu tvoju sto se svrcka po Adi..!!!!!!!!!
alo borcanac posto si tako hrabar... jesi nekada ronio po hladnoj adi???
U brate nisam èitao dalje al.èemu taj ton pa jbga zemljaèe ako je tvoja lep¹a polovina negde objavljena pa ¹ta to je javno dobro ?


Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:31
vidi mozes ti da izadjes iz svog sela ali selo iz tebe ne moze... polako videcemo se mi negde
Brate ne razumem te skroz ako je neko i okaèio sliku znaèi ili si ti ili ta tvoja nazovi riba koja uzgred budi reèeno kod mene ni levi navoj ne bi mogla da navrne a ako ti ne¹to nije jasno oæe¹ da ti ja po¹aljem adresu ili telefon??? mislim dok stigne¹ do Borèe na sisu pa da ne dangubi¹ slu¹aj bre magare vidim ti i par pojedinaca ste stra¹no hrabri iza tastature va¾i ako ima¹ jaja iliti muda reci kad i gde pa da vidi¹ pièke sa Kosova kako vade creva na ¾ivo. [callme]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

joooooooooooooooj ujko trebao si da procitas do krajaaa :D to je bila foraaaaa :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

 [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle, citaj jbg...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Njanja nece da se ljuti,jer ujko nije procitao sve...jbga ne stize covek zbog prsute..... [thumb_up] :D

Kanarinac

Pa ne radi taj link sa slikom. Zato i trazim sliku

edit:

Ovo je sjajno!

mkt

auhhh sta se ovde desava  :o :o :o :o


CBRR1

Citat: Laki-zr poslato 21 Februar, 2013, 17:16
[balavi]


Laki sisu li ti jebem,pa ti sad stvarno izbaci sliku moje sestre jbte  :o :o :o :o :o

dzimika

ne lazi, pokupio je slike sa karika

3006

A jeftinije ulaznice ko jebe...
Nije u redu.

con3

Citat: UNCLEBOB poslato 21 Februar, 2013, 16:56
Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:23
Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 15:19
Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:13
Cbrr1 nemoj da si bezobrazan...

Slusaj to bezobrazan ostavi za ovu tvoju sto se svrcka po Adi..!!!!!!!!!
alo borcanac posto si tako hrabar... jesi nekada ronio po hladnoj adi???
U brate nisam èitao dalje al.èemu taj ton pa jbga zemljaèe ako je tvoja lep¹a polovina negde objavljena pa ¹ta to je javno dobro ?


Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 15:31
vidi mozes ti da izadjes iz svog sela ali selo iz tebe ne moze... polako videcemo se mi negde
Brate ne razumem te skroz ako je neko i okaèio sliku znaèi ili si ti ili ta tvoja nazovi riba koja uzgred budi reèeno kod mene ni levi navoj ne bi mogla da navrne a ako ti ne¹to nije jasno oæe¹ da ti ja po¹aljem adresu ili telefon??? mislim dok stigne¹ do Borèe na sisu pa da ne dangubi¹ slu¹aj bre magare vidim ti i par pojedinaca ste stra¹no hrabri iza tastature va¾i ako ima¹ jaja iliti muda reci kad i gde pa da vidi¹ pièke sa Kosova kako vade creva na ¾ivo. [callme]
Noise Destruction-Laki je malo nervozan

CBRR1

Citat: dzimika poslato 21 Februar, 2013, 17:25
ne lazi, pokupio je slike sa karika


A mislis da se sestre ne KARI-kuju...? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

nije ujkica nervozan nego previse voli busolovcaaaaaaa pa hoce da ga braniiiiiiiiiiiiiii :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!