Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 17 Februar, 2013, 00:44
Citat: Plazma Keks poslato 17 Februar, 2013, 00:38
pa ne mogu, a dosta pacijenata mog uzrasta (89' sam) su u tom fazonu... kuda ide ova zemlja...
Oko sunca,sto?
ajde ajde, idi kod nekog drugog da prcas

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 17 Februar, 2013, 00:46
Citat: CBRR1 poslato 17 Februar, 2013, 00:44
Citat: Plazma Keks poslato 17 Februar, 2013, 00:38
pa ne mogu, a dosta pacijenata mog uzrasta (89' sam) su u tom fazonu... kuda ide ova zemlja...
Oko sunca,sto?
ajde ajde, idi kod nekog drugog da prcas



[nono] [nono] [nono] ti mi odgovaras,slatka si mi...

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 00:17
jebo bi im ja mater (a i njih) kad cujem da idu na zurke volim '90e i zelim da se vrate

poslao bi te ja na pijacu DA NA PIJACU da kupis litar i 'po benzina u plasticnoj flajci od knjaz milosa i da trcis do tamo ako pusis jer kad krenes od kuce sa kintom za malboro dok dodjes do pijace koja je 300m od tebe inflacija skoci 3 puta da budes srecan ako ti ostane za jebeni vek koji ima ne korenje vec panjeve u sebi i pa ti izadju zauske pokusavajuci da je pusis!
I onda se ljudi èude ¹to je Laziæ poèeo da tro¹i sme¹ni duvan.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

farbach

Citat: UNCLEBOB poslato 17 Februar, 2013, 01:34
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 00:17
jebo bi im ja mater (a i njih) kad cujem da idu na zurke volim '90e i zelim da se vrate

poslao bi te ja na pijacu DA NA PIJACU da kupis litar i 'po benzina u plasticnoj flajci od knjaz milosa i da trcis do tamo ako pusis jer kad krenes od kuce sa kintom za malboro dok dodjes do pijace koja je 300m od tebe inflacija skoci 3 puta da budes srecan ako ti ostane za jebeni vek koji ima ne korenje vec panjeve u sebi i pa ti izadju zauske pokusavajuci da je pusis!
I onda se ljudi èude ¹to je Laziæ poèeo da tro¹i sme¹ni duvan.
Skroz subjektivno. Poput onog indijanca kada objasnjava razliku izmedju dobra i zla. Dobro je kada ja jebem tvoju zenu, a zlo je kada ti jebes moju. Devedesete su bile meka i medina. Para kao u prici, samo da naberem, a sada moram da smirglam svaki euro. Zezam se naravno, bio sam glodar i onda i sada, ali kada neko kaze da mu je bilo lepo pod titinim komunjarama, cenim da nista gluplje nije ni kada kaze da je bilo lepo pod Slobom. Nekome ce i ovo danas pod okupacijom biti lepo. Sta ce mu sloboda kada ima dobar auto.

mareskin

Citat: farbach poslato 17 Februar, 2013, 09:48
Citat: UNCLEBOB poslato 17 Februar, 2013, 01:34
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 00:17
jebo bi im ja mater (a i njih) kad cujem da idu na zurke volim '90e i zelim da se vrate

poslao bi te ja na pijacu DA NA PIJACU da kupis litar i 'po benzina u plasticnoj flajci od knjaz milosa i da trcis do tamo ako pusis jer kad krenes od kuce sa kintom za malboro dok dodjes do pijace koja je 300m od tebe inflacija skoci 3 puta da budes srecan ako ti ostane za jebeni vek koji ima ne korenje vec panjeve u sebi i pa ti izadju zauske pokusavajuci da je pusis!
I onda se ljudi èude ¹to je Laziæ poèeo da tro¹i sme¹ni duvan.
Skroz subjektivno. Poput onog indijanca kada objasnjava razliku izmedju dobra i zla. Dobro je kada ja jebem tvoju zenu, a zlo je kada ti jebes moju. Devedesete su bile meka i medina. Para kao u prici, samo da naberem, a sada moram da smirglam svaki euro. Zezam se naravno, bio sam glodar i onda i sada, ali kada neko kaze da mu je bilo lepo pod titinim komunjarama, cenim da nista gluplje nije ni kada kaze da je bilo lepo pod Slobom. Nekome ce i ovo danas pod okupacijom biti lepo. Sta ce mu sloboda kada ima dobar auto.

Mo¾da se previða da se svako rodio u svoje vreme. Kada u neko vreme ¾ivi¹ i kada o njemu slu¹a¹ nije ba¹ isto.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

farbach

Kada moj drugar Ziki preprica neke nase dogodovstine, bude mi zao sto nije bilo bas tako, a ostalim slusaocima bude zao sto nisu mogli da uzivaju kao mi. Sto je dogadjaj dalji - uzivancija je veca. Sve je to zal za mladoscu, a ne lepa vremena.

MIGE

Citat: farbach poslato 17 Februar, 2013, 09:48
Citat: UNCLEBOB poslato 17 Februar, 2013, 01:34
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 00:17
jebo bi im ja mater (a i njih) kad cujem da idu na zurke volim '90e i zelim da se vrate

poslao bi te ja na pijacu DA NA PIJACU da kupis litar i 'po benzina u plasticnoj flajci od knjaz milosa i da trcis do tamo ako pusis jer kad krenes od kuce sa kintom za malboro dok dodjes do pijace koja je 300m od tebe inflacija skoci 3 puta da budes srecan ako ti ostane za jebeni vek koji ima ne korenje vec panjeve u sebi i pa ti izadju zauske pokusavajuci da je pusis!
I onda se ljudi èude ¹to je Laziæ poèeo da tro¹i sme¹ni duvan.
Skroz subjektivno. Poput onog indijanca kada objasnjava razliku izmedju dobra i zla. Dobro je kada ja jebem tvoju zenu, a zlo je kada ti jebes moju. Devedesete su bile meka i medina. Para kao u prici, samo da naberem, a sada moram da smirglam svaki euro. Zezam se naravno, bio sam glodar i onda i sada, ali kada neko kaze da mu je bilo lepo pod titinim komunjarama, cenim da nista gluplje nije ni kada kaze da je bilo lepo pod Slobom. Nekome ce i ovo danas pod okupacijom biti lepo. Sta ce mu sloboda kada ima dobar auto.
pa danas mi nije lepo al tih godina,pod komunjarama i slobom...jeste ...i to odlicno...mozes da me nazoves i budalom i glupakom al ja sam tada uzivao...kevi sam kupovao na karton cigare( ne na boks),benzin sam imao na svakom cosku da kupim,svako vece sam izlazio i sto je najvaznije nisam radio....kaze keva ,jedno jutro,da bi mogli namestaj promeniti...ja odem u grad i kupim komplet namestaj od ratana...tad je bilo skupo ko ....2500 maraka  :o i dan danas sluzi i to odlicno... a sad radim i nikad nemam kinte a nemam ni za smrdljivu ugaonu garnituru iz jebene forma ideale  [facepalm]

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

MIGE


UFF


CBRR1

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 11:32
mige dilovao :)

pa po ovoj prici..i sa gudrom i ukrainkama,i organima i gorivom... :D


dzimika

ko ti ova laki? a da nemas pojma koja je samo si skino sliku :P

Laki-zr

Citat: dzimika poslato 17 Februar, 2013, 13:00
ko ti ova laki? a da nemas pojma koja je samo si skino sliku :P
Najvise volim sto si pametan :)  [thumb_up]

MIGE

laki sve objasnjava...slikama  :D

MIGE

Citat: mkt poslato 16 Februar, 2013, 22:32
treba se izboriti sa mesinom hahahaha
matori,obozavam velike sise.....sisurdace....sisetine... [balavi]

dzimika

Citat: Laki-zr poslato 17 Februar, 2013, 13:06
Citat: dzimika poslato 17 Februar, 2013, 13:00
ko ti ova laki? a da nemas pojma koja je samo si skino sliku :P
Najvise volim sto si pametan :)  [thumb_up]
najlakse je skinuti slike sa brdo profila na fb i karikama, toga ima kolko hoces i gde hoces
cilj je neku i upoznati

Hohštapler

Citat: farbach poslato 17 Februar, 2013, 10:05
Kada moj drugar Ziki preprica neke nase dogodovstine, bude mi zao sto nije bilo bas tako, a ostalim slusaocima bude zao sto nisu mogli da uzivaju kao mi. Sto je dogadjaj dalji - uzivancija je veca. Sve je to zal za mladoscu, a ne lepa vremena.

...i tako je farbaè ponovo u 2 reèenice objasnio su¹tinu svih "Jer se seæa¹ kad smo mi...." prièa.   [clapp] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: MIGE poslato 17 Februar, 2013, 13:16
matori,obozavam velike sise.....sisurdace....sisetine... [balavi]

ko ne voli jbt?