Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 26 Mart, 2018, 02:11
Sve je to fino, ali sta je zivot bez ljubavi.

Pitaj szoga  ;D

Hattrick

Samo jos malo da se potrudi oko oruzja, i SSZGO je nas oficielni Dan Bilzerian.  :)

eclipse4

Oruzje mogi mu valjam ja na kilo ako oce

Splinter

Небитни пролазник

SSZGO

#9484
CitatMa brate boli ovog szogoa stojko,on covek ponudi ona prihvati i sta?.......samo je zanimljivo koliko nisko mogu da se spuste (zenske?) za par dana provoda ili nedelja....
Jebi ga ni jedan zanat nije lak....ipak joj je i to bolje nego da drzi brusalicu u ruke u recimo brodoremontu.

Kao prvo ja ne nudim nista niti iko ista prihvata

Ako neko hoce da bude samnom to je jer dobro izgledam imam finansije i obrazovanje. To me odmah stavlja ispred 95 posto drugih ljudi...

Da se neko spusta na kakav bre nivo? Ja sam bolja prilika od vecine i jedino sto se desava je da se one uzdignu na visi nivo.

Kao drugo u pitanju su normalne devojke. Ok mozda ne sve jedna je bila zalutala ali vecina su normalne devojke. Sve devojke koje dobro izgledaju vole da se pokazuju i ja tu ne vidim nista lose. Nijedna devojka nije tverkovala bile su na plazi u kupacem gde ja ne vidim nista lose. A i da su tverkovale pa sta je tu lose? Moz samo da gledas od gledanja nema selameta...


Ono sto sam dosada zakljucio je da sve koje dobro izgledaju imaju neke ozbiljne psihicke nedostatke. Ali nisu samo devojke u pitanju. Jedna je bila psihoticno ljubomorna . Druga je imala nervoznu narav i ne zna da ceni nista tudje a svoje trud precenjuje. Itd...

Pitanje je samo naci balans izmedju onoga sto ti odgovara i onoga sto ti ne odgovara. I da na kraju dana da li sam zbog nekoga pod stresom ili ne... i da li za svoje vreme novac zivce angazovanje dobijam adekvatnu povratnu vrednost.





Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bucko

Kad se ujutru probudis kraj nje pitanje je dal bi s njom jos da lezis ili da bezis,ako to polozi ide dalje u zrebanje.
A zenis onu koja je spremna da se za tebe zrtvuje , kao i za decu kasnije.

dzimika

E vala svaka ti je kao u Njegosa, ali onog srpskog, ne crnogorskog :D

milomir22

Finansijska stabilnost je jak faktor u svakoj ozbiljnoj vezi ili braku, ali ako se sve svede na pare, bolje bezi iz takve veze u tri lepe.

Fizicka lepota brzo postane manje bitna (ne govorim o krajnostima i nekim skrndeljima), jbg ono sto te u startu privuce brzo ode u drugi plan.

Ribe tretiram uglavnom kako i one tretiraju mene, trudim se da od starta budem iskren sa svakom (dobro, ne bas sa svakom), ali realno, posle 15 minuta razgovora s njom se moze proceniti kakav je to tip devojke. Pamentni se s jednima zajebavaju, a druge zene.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

castor

Citat: milomir22 poslato 26 Mart, 2018, 15:51
Pamentni se s jednima zajebavaju, a druge zene.
Tako je...
It's the ride that matters, not the bike…

Splinter

Domaci But & Guz


П.С. Не волим да се понављам, али .... ГДЕ СУ БРЕ СЛИКЕ? Шта нам ту мрсите м....а? Некад је било не је...е леп већ упоран, а сад са овим новим законом неће ни леп , а ни упоран. Већ ће оне нас, и у мозак и у ду....е ако треба. Оне бирају, а бирају оне с`парама, а оне без пара неће погледати ни ко смрдљив сир.

ДАЈ СЛИКЕ БРЕ!!! Ми без пара бар да д.....о!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Небитни пролазник

Hattrick


eclipse4

#9491
Citat: SSZGO poslato 26 Mart, 2018, 11:36
CitatMa brate boli ovog szogoa stojko,on covek ponudi ona prihvati i sta?.......samo je zanimljivo koliko nisko mogu da se spuste (zenske?) za par dana provoda ili nedelja....
Jebi ga ni jedan zanat nije lak....ipak joj je i to bolje nego da drzi brusalicu u ruke u recimo brodoremontu.

1.Kao prvo ja ne nudim nista niti iko ista prihvata

2.Ako neko hoce da bude samnom to je jer dobro izgledam imam finansije i obrazovanje. To me odmah stavlja ispred 95 posto drugih ljudi...

3.Da se neko spusta na kakav bre nivo? Ja sam bolja prilika od vecine i jedino sto se desava je da se one uzdignu na visi nivo.

4.Kao drugo u pitanju su normalne devojke. Ok mozda ne sve jedna je bila zalutala ali vecina su normalne devojke. Sve devojke koje dobro izgledaju vole da se pokazuju i ja tu ne vidim nista lose.

5.Nijedna devojka nije tverkovala bile su na plazi u kupacem gde ja ne vidim nista lose. A i da su tverkovale pa sta je tu lose? Moz samo da gledas od gledanja nema selameta...


6.Ono sto sam dosada zakljucio je da sve koje dobro izgledaju imaju neke ozbiljne psihicke nedostatke. Ali nisu samo devojke u pitanju. Jedna je bila psihoticno ljubomorna . Druga je imala nervoznu narav i ne zna da ceni nista tudje a svoje trud precenjuje. Itd...

Pitanje je samo naci balans izmedju onoga sto ti odgovara i onoga sto ti ne odgovara. I da na kraju dana da li sam zbog nekoga pod stresom ili ne... i da li za svoje vreme novac zivce angazovanje dobijam adekvatnu povratnu vrednost.

1.ja Srpski napisa....jel si ti njoj ponudio da krene sa tobom u muslimanland?jel prihvatila?jel si je vodio po rumuniji,tunguziji?jel isla?...da neces mozda da mi kazes da je ona tebe vodila? ili da ste telepatski odradili to sve?...neko je morao da predlozi,drugi da prihvati.prosta matematika.

2.ako neka hoce da bude sa tobom treba da bude iz razloga da je u tebi videla nesto drugo sem kurca,misica i para.....a tamo gde jesi verovatno spadas medju siromasan sloj ali to je nebitno,bitno da imas dovoljno da ispunis ono sto volis.tako da sigurno nisi uspeo ni jednu od njih da iskoristis,samo su mogle one tebe ,kao trenutni izvor ili kao trajnu kartu :)

3.pogledaj onu crveno obojenu rec...pise zenska?   dakle ne spustas se ti,nego se ONE spustaju,koje su tu dosle zbot tih 3 stvari (pogledaj odgovor br.2) ...znaci,tebe niko nije spustio tu nego sam te bas i uzdigao iznad njih (da ne budes ko one :) )  (salim se )

4.dal su normalne ili ne u to nisam ni zalazio,i ne zanima me,a nadam se da jesu.veruj mi da znam tuce devojaka koje izgledaju ne bombasticno nego mega-atomsko-bombasticno pa ih nisam video sa "diskus hernia fotografijama" po fejsbuku ili golim dupetima po ulici...silikonima u sisama ili da ih svako vece vraca drugi frajer kuci...cak sta vise momci sa kojima su,su jako skromni pa cak i mozda preskromi.....zato brate te price "svaka koja je dobra voli da se pokazuje" ne pije vodu. kome da se pokazuje?momcima ,nama na motomanijaci.kom?na fejsu maloletnoj deci i klincuriji? na youtube?.....pa jebo bih neku,mozda,takvu al zenio nikad!  

5.de pregledaj snimke...cini mi se da ste se penjali nekakvim stepenicama....tad kad je krenula da pokazuje "dupe" tad sam i ugasio snimak (inace su mi zanimljivi tvoji snimci,za jednog amatera odlicno,iskreno ti kazem)....secam se da je bilo neke dece tamo....
a nek tverkuje buraz,ne tverkuje o moj trosak,nemam ja nista sa tim :) ako to tebe ispunjava,uzivaj u tome,nemam ja nista protiv toga.

6.o broju 6. sam odgovorio na samom pocetku u broju 5. :)

to st ti sada radis ja sam to prosao pre 15-20 god kad sam izasao iz puberteta,samo sam isao sa drustvom,devojkom itd kasnije sa zenom,kasnije moj mladji brat nastavio istim putem,kasnije sa zenom a sada ce se smiriti i on posto je dete na putu.....nisamo drustvu ugradjivali silikone (sto kaze UFF).
na allinkluzivisao sam se ja mnoooogo vise nego sto ti mislis,da se ne izrazim drugacije.....al to je moja privatnost.....trebam sinove spremiti za to,meni vise prija pecanje na jezeru uz voljenog druga,sina ili zenu....(zena kao neodredjena zamenica :) )

ja brate nit sam hteo niti cu da te vredjam,pogresno si protumacio moje pisane.

UFF

svidjaju ti se njegovi snimci jer nisu amaterski vise :)

a vala i oprema koju koristi je sve samo amaterska ne, svratio je sad kad je bio u bg pa smo se ispricali

a sto se devojaka tice i za proslu i sadasnju sam mu odmah rekao da otkaci kad sam saznao detalje, ali sta ces dobrica je pa mu zao bez kite da ih ostavi :D

eclipse4

iskustvo amatersko...oprema moz da bude vrhunska....al polako,ako nastavi time da se bavi sigurn ce ubrzo biti sve bolji i bolji...sve sto treba je da pratis yt...sta drugi rade to i ti pa malo ukrasis :)

FANTOM

    Ljubavni zivot Budimira Trajkovica  [rofl] [watching] [cheers]

   Jednu od tih devojaka sam poznavao posto je oko mog godista tj mladja ... Tu samo lova igrala ulogu . A i kad upoznas nekog odma se vidi dal te voli ili je tu zbog love . U pocetku bude sigurno interesantno ali to su devojke koje gledaju korist pa vremenom postaju bahatije, traze vise, ne znaju da cene ono sto im se pruza i tripuju da su bitne .Jer misle riba sam ,ako neces ti ima ko oce da plati i ceni vise, a sa takvim stavom se ne ide pred oltar .... [pop]

Gavrolini

Jebite se svi...100x ulazim u temu i opet ni jedna slika. Jebe mi se sta sszgo placa, jebe,seta.... Dajte SLIKE domacica.

mi¹ko_kolo

You have already posted a thanks to this post.

Nika

Citat: Gavrolini poslato 27 Mart, 2018, 07:16
Jebite se svi...100x ulazim u temu i opet ni jedna slika. Jebe mi se sta sszgo placa, jebe,seta.... Dajte SLIKE domacica.

[rofl]

Ups - izvini   [andjeo]

UFF


Hattrick

Ako se ovo zove amater, kako li izgleda kad je profi   [rofl]