Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

veWeRica je dobila nove nalepnice. Bane ih je laminirao podnom folijom, deluju neunistivo.

farbach

Stavio sam karbonske usise i sediste na Ducati. Na dva usisa usteda je 850 gr. Originalno sediste ima 3.4 kg, a karbonsko 870 gr. Samo sediste ima malo manje od 400 gr. Ostatak je farba i tapacirung. Ukupna usteda je 3,38 kg.

Gvozden

Farbach, jel radish nekad sa cetkicama? Pinstripe!?

farbach

Ne. Imam roler, zamenu za cetkicu. Problem su boje koje su enamel (uljane) i grize ih lak. Nitro baza je posna i ne ostavlja dug trag. Preko ima neka koja zadrzava svojstva enamela, a ne potklobucuje se. Roleru je svejedno sta sipam unutra.

Gvozden

ja se nesto ovih dana patim sa nekim poliuretanskim, nisu One shot i sl... tesko se pogodi pravi razmer, brzo mi sushe pa moram nekad da nastavljam potez i to me dovodi do looodila...
Mada koristim makove cetkice i imam extra mirnu ruku.. :) Reko da pitam iskusnije shta predlazesh..

farbach

Da napravis roler. I mene je nastavljanje izludjivalo. Drugi problem je sto to bude prilicno debelo i mora dva puta da se lakira.

Gvozden

daj predlog eno mi jedan mean strike cuci ocu da skrenem.... Sve sam uradio , share slicne kao na Victory vegas, samo belo sa srebrno crnim tribal flejmovima i necu da ga oivicim dok ne bude savrsheno.
Obecao sam drugaru.... Idem sutra po josh neke boje da probam, ne mogu da cekam paket  iz belog sveta, a i nemam sve nijanse.  Sta da ti kazem kad su mi drugari lovci poceli da vataju jazavce koliko sam im kukao  :)

Bori¹a

A zasto su na tom plavom motoru precrtana dva M?

farbach

MXM je firma mog prijatelja i arhineprijatelja na stazi, Njaketa.
http://www.motomax.rs/

Gvozden

sve gledam...aal onaj dark dog mi je najbolji,  i graficki i tehnicki....ovaj zadnji zeleni suzuki je 3P al KErov je vr`. BAr za moje slikersko oko...

Bori¹a

Citat: farbach poslato 30 Avgust, 2011, 01:34
MXM je firma mog prijatelja i arhineprijatelja na stazi, Njaketa.
http://www.motomax.rs/

Ja sam mislio da si namerno precrtao MotoManijaci :D

Gvozden

#311
ihh bre prosu pivo Borisha....hahahhahaaa  Plitko bi to bilo.... ispostovo prijatelja , gledaj dolare tamo ima vishe skrivenih znacenja......
btw, lici mi na neke Aurora teksture, lepo upakovano,,,u svakom slucaju extra precizan rad.. [clapp] ne zalazim kome se dopada ili ne...

Bori¹a


farbach


Bori¹a

Jel mu stavljas BT- 016? :D :D

YOman

Usra ga srebrno-siva boja...  :(
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

farbach


UFF

da
odlicno sve osim rezervoara

mogao je i on u ovu kameleon crveno-narandzastu

farbach

Ne moze kada je CORSE sa srebrnim. Nema menjanja, kao u vojsci. Lepsi bi bio roza sinjel, ali PS kaze da mora SMB.
Rajko je juce  uzeo pehar na Happening-u. Mali farbach je namestao grejace na gume i sarfao po boksu.

RoaD GunneR

Posto je da se ofarba ova crno-zuta-bela sara :D