Glavni meni

Koje gorivo sipate? :)

Započeo phantom85, 03 Maj, 2011, 02:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Aj da ne otvaram posebnu temu

Koja pumpa u beogradu ima najbolji euro dizel?

Vi koji vozite dizelase automobile gde sipate i zasto bas tamo?

Zeljkamp

MOL, OMV i EKO. Bas tim redom. ;)
TwinZ Auto & Moto

Gašpar


Bori¹a

Мој ћале увек сипа на Лукоилу. Најбољи је у Чачку. И има једна пумпа у Мрчајевцима мислим да је Авиа и она исто има добро гориво...

UFF

Ja dobih preporuke za lukoil, mol i mbg
EKO je valjda nasjkuplji

mene konkretno interesuje da li svi uzimaju na istom mestu ili neko uvozi samo za sebe (da je cistije gorivo) ?

prpa_zr

najbolje iskustvo sa euro dizelom sam imao sa MOL pumpe.. na¾alost kod mene u ZR-u ih nema..
inaèe EKO mi je na poslednjem mestu

Major

Citat: MILJAN poslato 03 Maj, 2011, 14:34
Ja sam taj koji je kontrolisao sve to.,...... Nije bitno ni¹ta od svega ¹to se napisali.... Samo jedna stvar: manje sumpora u euro gorivu. A ¹ta radi sumpor agregatu? ;D

U pravu si.

OMV, LUKOIL i ostali nemaju nista bolje gorivo od NIS-a. Ako ste u Beogradu najbolje je sipati na Dejtonci ili na Zmaju.

Dr. Pop

aaaaaaaaa evo jedna tema za mene

Naj bolje gorivo u gradu imaju PETROL Pumpe, taènije moja biv¹a firma, NIS-kr¹, MB Gas - da neprièam, U Su¹tini nije naj bitnije da pumpa kupi dobro gorivo, naj bitnijas je kontrola kvaliteta i kontrola istakanja goriva na samim pumpama, a odma zatim starost rezervoara i koliko se èesto èiste. Moj glas pre svega PETROL, pa Mol , pa lukoil...
MK Arhangel

cika zuba

Citat: MajorSoul poslato 07 Novembar, 2011, 12:09

U pravu si.

OMV, LUKOIL i ostali nemaju nista bolje gorivo od NIS-a. Ako ste u Beogradu najbolje je sipati na Dejtonci ili na Zmaju.


Evo jedne dobre kombinacije,sipate na Dejtonu (jeftinije je nego na Zmaju) vikendom ili radnim danima posle 22h
i dobijete 3% popusta tad da vas 1L evrodizela kosta 130.74 din...  ;) ;)
[/

easy


Major

Realno je svuda krs, samo treba naci gde je za nijansu manji krs :)

MILJAN

Cave ab homine unius libri

ts.marko

Prosle nedelje sam isao za NS i rekoh ajde da probam taj bolji bezolovni.
Rezultat - isti kurac, samo skuplji.
Inace najbolji po meni je na MOL-u, onda AVIA. Na OMV ne kupujem iz patriotskih razloga.




















Plazma Keks

izbegavam pumpe kao omv, avia, luk oil, mol, ona pumpa grcke marke. ponekad natocim na nisu, ali uglavnom tocim na mbg pumpama, jeftiniji su i sipam evro dizel cesto na pink plus pumpi koja se nalazi u altini na putu za NS, 1L je 130 din ;D

UFF

Citat: MILJAN poslato 07 Novembar, 2011, 16:36
EKO

Zasto?

ako se izjasnjavate dajte i obrazlozenje

interesuje me kvalitet a ne cena

ako neko uvozi gorivo a ako svi uzimaju na istom mestu jbg onda cu sipati tamo gde je najjeftinije

MILJAN

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2011, 20:09
Citat: MILJAN poslato 07 Novembar, 2011, 16:36
EKO

Zasto?

ako se izjasnjavate dajte i obrazlozenje

interesuje me kvalitet a ne cena

ako neko uvozi gorivo a ako svi uzimaju na istom mestu jbg onda cu sipati tamo gde je najjeftinije
Malo tro¹i....
Cave ab homine unius libri

zmiya

Citat: Plazma Keks poslato 07 Novembar, 2011, 17:15
izbegavam pumpe kao omv, avia, luk oil, mol, ona pumpa grcke marke. ponekad natocim na nisu, ali uglavnom tocim na mbg pumpama, jeftiniji su i sipam evro dizel cesto na pink plus pumpi koja se nalazi u altini na putu za NS, 1L je 130 din ;D

Za pink plus i jesi,javi se ®eljku Mitroviæu..Mada si pre za Zvezde Granda..

Dr. Pop

sutra æu da dam malo op¹irnije svoje poznavanje trgovine derivatima, sad je  kasno...
MK Arhangel

Black Adder

©to se benzina tièe, prijatno me iznenadila pumpa Euro petrola, sa njim mi Meda tro¹i po gradu 3,66l (184km - 6,75l), inaèe sa ostalim ðubretom ide i na 5.6l!

Vule

#39
Sipam na EKO pumpi i dizel i benzin,jer mi je blizu a i ČINI MI SE da i malčice manje troši,kad sam na auto putu-sipam na LUK OIL pumpi,što se tiče motora,od boostera kosritim NOS-ov sa metanom  i onda motor ide osetno bolje,(prva i druga oće da prokliza i treća samo malčice na točak)http://shop.advanceautoparts.com/wcsstore/CVWEB/staticproductimage//N3235/large/7630008_nos_12010_pri_larg.jpg
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih