Glavni meni

Akrapovic izduv na Kawasaki Ninja 250R

Započeo mkukic, 01 Maj, 2011, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: easy poslato 02 Maj, 2011, 12:26
za patike je mnogo 24 000, mada nisam ni znao da postoje, izgleda da je kolega ^^ upucen. ako i ima kapiram da su do jaja
za prave levis se isplati dati 14 000, ako si ikada imao prave levis imas ih i dan danas.
..............................................................................................
ako ti je motor zadovoljstvo u njega turaj samo falsh delove, kineske gume, lepljene plocice, sipaj loz ulje i izbegavaj bilo sta brendirano
nema veceg zadovoljstva nego kad se podsmevas nekome ko je sve kupio novo i original he he heeeee



kupi sta ti se svidja i za sta imas para.
ja cu o race auspuhu razmisljati kad akrapovic bude poce njega da kopira.

zrtva marketinga se javila

Meni patike stizu za 40 dolara iz amerike
leviske placam do 25 dolara...iz amerike (valjda tamo u radnjama ne prodaju fals)
A motor vozim verovatno duze nego sto imas godina...pa sam batalio brendove....shvatio sam da ne garantuju kvalitet...vec kvalitet pravi brend a onda brend kvari kvaltet....zakoni trzista
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

¹to plaæa¹ levi's $25 kad ima¹ kwang pang za $8?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: easy poslato 02 Maj, 2011, 16:57
¹to plaæa¹ levi's $25 kad ima¹ kwang pang za $8?

turio bi ja i akrepe za 50 evra...ali ne zbog brenda, vec toliko i vrede
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

reci cu ti ovde isto sto i na BJB, za 430 evra se vozis 3-4 sezone (gorivo)

ЯЭВОЛУТИОН

e sa
Citat: bigbad86 poslato 02 Maj, 2011, 17:53
reci cu ti ovde isto sto i na BJB, za 430 evra se vozis 3-4 sezone (gorivo)
sad si me iznervirao u jednoj reci...tri slova....kako te nije sramota da pominjes to ime na svetom forumu.....reklamiras neprijateljski sajt...sad ce admini da te razapnu na zvezdu (krst zauzet, a pored zmaja nema mesta)....anatema sotono..bu bu u vodu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


Kengur

Realno, dobices samo zvuk i nista vise...

Za perfomanse je potrebno mnogo vise para da uguras u motor... Ne kostaju trkacki motori dzabe toliko para.(mislim na ozbiljne trke ne nas hepening)

Ali ako ti imas para, i to ce te ispuniti, samo napred.. :)

bigbad86

E nemojte mene da politizujete i ubacujete u te vase razmirice, ostavite to za vas same. Ja sam clan 7 moto foruma i to nigde ne krijem. A da reklamiram JBJ :D nisam.

mkukic

A sta se dobija skidanjem katalizatora prilikom stavljanja novog topa?

bigbad86

Zagadjivaces vise okolinu i postoji mogucnost ako ti budu merili izduvne gasove na tehnickom da ne prodjes tehnicki.
Ali ovo drugo cisto sumnjam :D

Kengur

Radice malo nemirnije, troskarice malo vise, i icice slabije u nizim obrtajima...

Imas temu o tome, sszgo je pisao... Potrazi u garazi...