Glavni meni

Brake Clutch Levers set

Započeo sasafilipovic, 30 April, 2011, 02:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Ja sam juce narucio ove rucice za moj motor i ortakova 2. On je uzeo za Triumph Daytona-u 675 i Suzuki GSXR 1000. Javicu kakvog su kvaliteta kada stignu. ;)
TwinZ Auto & Moto

sasafilipovic



Zeljkamp

Stigle rucice pre neki dan. Namontirao sam na motor i odlicne su, narocito ako se uzme u obzir cena. Nisu kao Pazzo ili tako neke, ali za te pare nema nista bolje. Preporuka! ;)
TwinZ Auto & Moto

RRa¹ko

daj neke slike da vidimo kako stoje na motoretu? ;D

Zeljkamp

Slike ce biti tek sledece nedelje, necu biti u zemlji par dana... ;)
TwinZ Auto & Moto

©eki

 Da li æe neko jo¹ naruèivati ruèice, da se upi¹em i ja? Hvala unapred...

sifacca

ovo mogu da vam nabavim bez problema, samo napravite neki spisak pa cu vam reci koliko ce sve kostati

©eki

 ... samo ne mogu da nadjem za moj motor... ne znam da li prave za moju Hondu CBR 900RR sc28, sc33 od '92 - '99????


Bori¹a

Mali offtopic, a trazio sam na ebay ove rucice za Kymco Agility 50 2005 godiste :)
I nema. Ja bih ove kratke, al ne znam koliko kostaju za skutere...

Gašpar

Citat: Borisa Motorisa poslato 15 Jun, 2011, 02:41
Mali offtopic, a trazio sam na ebay ove rucice za Kymco Agility 50 2005 godiste :)
I nema. Ja bih ove kratke, al ne znam koliko kostaju za skutere...

Nema to za skutere  ;)

Nego, koliko bi me izasle kratke, trkacke za Kawu Z750 2008 godiste da mi stignu kuci?


Gašpar


sifacca


Gašpar

Citat: sifacca poslato 15 Jun, 2011, 11:38
39-40 eura ukupno

Posalji mi broj na PP, samo da zavrsim s ispitima i javljam ti se  ;)

sifacca

da ne bude nekih nedoumica ili zabune, konkretno recimo sa ovog linka, ako se kupuje vise od jednog para rucki, prodavac naplacuje za svaki sleci postarinu, malo manju, ali svakako naplacuju i to treba uzeti u obzir.
Kad se kupuje u evropi, uglavnom se ne naplacuje za svaki sledeci kupljeni artikal, a ako se placa, to je navedeno kad hoce neko da proveri koliko kosta postarina za odredjenu zemlju