Glavni meni

Da li ima kuglasa medju clanovima foruma?

Započeo Havarisan, 24 Oktobar, 2010, 17:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

sto da nece, ali sumnjam da ce se skupiti 30 ljudi.

Laki-zr

Citat: Havarisan poslato 14 Novembar, 2010, 09:13
sto da nece, ali sumnjam da ce se skupiti 30 ljudi.
E i ja sam sumnjao da u koenjaci nece biti 30 ljudi sto smo bili na spisku pa bili smo ;D

gringo


Havarisan


Gašpar


Laki-zr


Havarisan


Laki-zr


Havarisan

posto vidim da je dosta neozbiljno ovo u vezu kuglanja, necu zakazivati nista pa ko hoce neka dodje. Gringo i ja cemo doci sigurno, a ostali kako im je volja. ko bude dolazio neka ponese ciste patike.

Laki-zr

Citat: Havarisan poslato 16 Novembar, 2010, 17:05
posto vidim da je dosta neozbiljno ovo u vezu kuglanja, necu zakazivati nista pa ko hoce neka dodje. Gringo i ja cemo doci sigurno, a ostali kako im je volja. ko bude dolazio neka ponese ciste patike.
Jel moze u proobusene carape ?

Havarisan

sta kazete na jedno druzenje uz kuglanje? garantujem da ce se svideti mnogima koji misle suprotno! eto vi odredite datum.


Havarisan

Nije valjda da niko ne sme na kuglanje???!!! Sta ste se usrali! Nije to nista strasno!

Gašpar

Citat: Havarisan poslato 02 Decembar, 2010, 08:45
Nije valjda da niko ne sme na kuglanje???!!! Sta ste se usrali! Nije to nista strasno!

Ne znam zasto, ali kako dodje zima, tako su ljudi manje raspolozeni za druzenja ...

Havarisan

ne bih bas rekao da je tako, ovo je pravi nacin druzenja za zimsko vreme. garantujem da bi se pola ljudi sa foruma pomamili samo kada bi jednom probali.

Gašpar

Meni je najamnji problem da dodjem do panceva, samo ako se skupi ekipa [thumb_up]

Havarisan

i meni je najmanji problem da dodjem. aj' neka se javi ko hoce pa makar neka probaju, uostalom ne moraju ni da probaju moze da bude i samo druzenje.

Kengur

Za kuglanje sam raspolozen od kraja sledece  nedelje... Ako se dog, tu sam...

Havarisan

sto se mene tice moze bilo kad, samo unapred bar nedelju, dve da se odredi datum. evo stavite vi neki datum.

Havarisan