Glavni meni

fazer 600 06

Započeo gmum44, 17 Oktobar, 2010, 10:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MICA F

hahah  stvarno je sisa , ima jedan frazer u budvi bordo boje , ima taj preradjeni auspuh , ako sretnes cuces ako ne , ja kacim sutra moj klip
mene je kostalo oko 4000 din sa skidanjem i vracanjem auspuha , ako imas alat mozemo i zajedno pomoci cu ti nije tesko, a imas i broj tel majstora na loncu , koji ga je samo sekao i ispraznio , a drugi majstor mi je montirao !!! cuje se tek posle sest soma !!

Zeljkamp

Cuo sam tog u Budvi. Moram priznati da se cuje ok.
TwinZ Auto & Moto

djavo

[
Citat: Yamaha poslato 18 Novembar, 2010, 20:19
Escape Coyote Fazer 600 , evo ga nasao na youtube !!!   
To nije isti auspuh kao tvoj, Coyote je jedan top sa dva izlaza skriven ispod maske i ima lep dubok zvuk. Tako nesto ima i firma GPR..
Ja sam na mom stavio dva mala topa ispod maske tako da izgleda kao fabricki jedino se vidi na izlazu da su veci cevi. To su mi uradili u servisu u Kumodrazu i kostalo je oko 120 eura za dva topa sa sve racvom, a iskopirali su akrapa  sa promerom itd..

Zeljkamp

Kako se tvoj cuje, daj neki klip?! Znaci li to da ti je zadnji lonac ostao citav i da mozes da vratis auspuh u fabricko stanje?
TwinZ Auto & Moto

MICA F

evo modifikovanog fabrickog zvuka !!
Auspuff Mod Fz6

MICA F


MICA F


Zeljkamp

Verovatno je do snimka, ali mu fali dosta dubine. Nekako mi na svim snimcima ima 'plastican' zvuk, narocito na poslednjem. Postoji mogucnost da je razlog i to sto slusam na laptopu. Moram slusalice da stavim... ;)

U svakom slucaju, uzivo je keva!
TwinZ Auto & Moto

MICA F

pa nema onako dubok zvuk , upravu si , morali bi da mu dogradimo jos 400 kubika pa bi onda brundao ))))

djavo

Ja sam cuo uzivo razbusen auspuh i mnogo mi je sitan zvuk bio, tada sam i odlucio da stavim dva mala topa ispod maske, sad brunda kako treba sa sve dubinom a uvek mogu da vratim fabricki. Probacu da snimim zvuk ovih dana pa cu postaviti ovde..

MICA F

koliko te kostalo ? stavi i fotku ! hvala

djavo

Evo fotka, nije neka ali bolju nemam. Kostalo je oko 120 eura..

MICA F

znaci vratio si fabricku masku preko tih topova!! ajde kad te nebude mrzelo stavi neki klip sa zvukom , ako mi se svidi da mi das fon da odem i ja da napravim, a hteo bi da poklonim kumu jedan auspuh, on ima isti kao tvoj !!! u svakom slucaju daj telefon od majstora !!! HVALA !!

Zeljkamp

@ goranv

Aj kaci da cujemo. :)
TwinZ Auto & Moto

Dabec

Odlican motor ,na nizim rezimima rada kao skuter 8),a kad se razvrti prava zverka  :D

SSZGO

xaxa, kako se cuje, ko kad odvrnes fen za boju na 2jku :)

i onda se nadju ovi sto buse auspuhe i onda se cuje malo glasnije od fena :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Tacno tako
jedini koji sam ikad cuo da dobro zvuci je volwerin-ov sa leo vincijem i jos ni to nije bilo dovoljno pa je nesto cupao iz grane
Sad ima odlican zvuk ali na leru radi nemirno..

djavo

Motor je sranje, nit ide kako treba, nit se obara, nit koci a moj je imao abs..
Nikakvo busenje ne pomaze, mora protocni lonac da bi se cuo i tad se vise dere nego sto ide zato sto moment ima tek preko 8000 obrt..
I ja se zaludjivao kao miran dok ne poludi ?!
Moj nikad nije poludeo a vozio sam ga do blokade cesto, ima 98 ks samo u saobracajnoj..

castor

Wolverine-ov brat vozi motor od deyan76, ako se ne varam.

Ma¹ina od 78KS se proizvodila od poèetka FZ6 modela. Na BJBu smo dosta raspravljali na tu temu kako je u¹trojen (gas, mapa, elektronika).

Imao sam ma¹inu iz 2005. godine sa 98KS. Bio apsolutno zadovoljan ma¹inom. ©to Uff ka¾e, kvaèilo je malo tvrðe, ali se ili navikne¹ ili ojaèa¹, pa ne misli¹ na to. Lijepo se vozi, mo¾e da se u¾iva i sa i bez zavrtanja gasa. NIJE R, i to je ono ¹to dosta ljudi zaboravlja. Ima motor od R6, ali nije taj motor. Ogibljenje prednje, nema nikakvo pode¹avanje, a na zadnjem amortizeru mo¾e ne¹to da se odvræe/zavræe u smislu pode¹avanja. Preko, ljudi dosta mijenjaju prednje vilju¹ke, pa onda i koènice, sa onima od R6 i dobijaju pode¹avanje tako. Ka¾u da se motor dosta drugaèije pona¹a tada - povozniji je, lak¹e se obara, bolje se kontroli¹e... Serijske koènice su ok sasvim, za normalnu vo¾nju. Dobro se doziraju, tj. zna¹ gdje si, koliko si stisnuo, koliko ti je jo¹ ostalo. Za sportsku vo¾nju, tj. neko ozbiljnije divljanje - ipak nisu.

Meni dve ipo godine bio odlièan motor koji me odveo gdje god sam po¾elio. Sad sam na zekanu i odlièan je, ali mi Yamaha FZ6 ostaje u srcu kao prva ljubav. Imaæu je opet kad-tad...
It's the ride that matters, not the bike…

MICA F

LJudi ne razumeju da ovo nije R motor,da svaki motor ima svoju namenu, i svi kazu da je spor i da je sranje . U svojoj klasi do 600 kuba je vrh motor , kocnice su sasvim pristojne , a lezanje u krivini sasvim pristojno , naravno nije za divljanje .Malo ima problema sa menjacem , ali nista strasno , malo zeza iz prve u drugu .Sve u svemu odlicna masina .Ja sam se naputova sa njim ,a po gradu mislim da nema boljeg prevoza .