Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 12 April, 2018, 02:09
hmmm
a sta je sredina?
Srednje mali i srednje mek...

Glava Dole


niki64

Samo optimisticno, srednje velik i srednje mek.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic


Boban_m

Imaju I drugi pa se ne hvale.

Lazic


Lone Wolf

Bilo pre na Tomosima ona za¹tita od vetra za noge, limeno, ide iznad kolena pa do ispod stopala.
Ja bi to stavio na GS...


Не може рај на земљи.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Lone Wolf poslato 21 April, 2018, 15:05
Bilo pre na Tomosima ona za¹tita od vetra za noge, limeno, ide iznad kolena pa do ispod stopala.


danas to zovu skuter  [neampojma]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lone Wolf

Izgleda da je do¹lo vreme da izaðem iz ormara i priznam da volim skutere...
Не може рај на земљи.

El Jefe

На сличноме сам полагао вожњу. Тада се то звало Томос са поштарским браницима.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

doktor

Bikers work is never done!

Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 22 April, 2018, 09:04
Izgleda da je do¹lo vreme da izaðem iz ormara i priznam da volim skutere...
[rofl] [rofl] [rofl]

1984-ta godina, bioskop Odeon, Terminator, poèetak... Sara Konor na onoj ultra mega giga odvratnoj kockastoj Hondi, ja odlepio, nauèna fantastika... :o ;D

mrle

sredjujem nesto na Brdu poslednjih nekoliko dana i sada micrkne usisivac. Skinem ja motor, vezem ga direktno,nekad radi, nekad ne. Prsnem WD malo na cetkice... ne prskati WD na cetkice.
Uglavnom, crkao motor. Da li mozda neko ima motor za ususuvac, najveci onaj precnik oko 14cm, a visina da nazovem, oko 10cm. Bolje da popijemo koje pivo za 500-1000din nego da se cimamsa ovima na KP.


a mozemo i da napravimo novu temu dok pijemo pivo "kako se ne poravlja usisivac".

PECA BMW

Sretnem drugara veceras na semaforu , kupio novi Suzuku v-strom 650 i na 130km mu crko . Taman sam se zaleteo da ga zezam kad je slozio neku tuznu facu ja batalio i krenuo da saosecam sa njim .
Tesio ga to su sitni kvarovi u pocetku , kad to resi posle nema da misli ( jbt posle razmislim savetujem ga ko da kineza kupio)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Bas me interesuje sta mu se desilo... izvesti ako saznas :)

PECA BMW

Nesto oko elektronike, valjda mu tabla otkazala i motor se ugasio , svetla pokazivala znake zivota ali nije mogao vise da se upali .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Isto kao meni auto-skolin x9 500 na poligonu... crkla tabla iz cista mira i nije hteo vise da pali, morala slepka... cekao posle mesec dana da se popravi da nastavim...

Lazic

Kod njih se to redovno de¹ava kad pokisnu... :o Pitaj Migeta kako gleda u nebo kao Indijanac... :o ;D ;D ;D