Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Rusi æe da popizde na ove provokacije po svetu i opaliæe neku bombetinu.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Oæe kurac!! 

Sad æe i nas podr¾ati,al èim krenu da nas zasipaju bombama,nestat æe ih,kao i uvjek!!
jin-jang

Lone Wolf

Nevezano za ovo na Kosovu, one sankcije, proterivanje diplomata, poni¾avanje, poreðenje sa nacistima...
Ovo sa trovanjem onog ¹pijuna je ba¹ licemerno, mo¾da ga i jesu otrovali, ali ne postoji ni jedan dokaz a tako osuðivati samo na pretpostavkama... Stra¹no.
CIA je potvrðeno ubijala svetske lidere i nikom ni¹ta, dvoliènost ogromna.
Ne¹to æe puæi.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Ma nek puca,samo da se mi ne naðemo na liniji vatre,¹to je naravno nemoguæe,kad smo baksuzi neopjevani,i svaka nas ptica mora posrati!!
jin-jang

eclipse4

zato sto mnogo cutimo a voleli bi da ga primamo i od eu i od rusa al da ne zatrudnimo ni sa kim....jel ce onaj drugi da provali da dete nije njegovo.

mrle

Èime da skinem folije sa stakla? Zaustavila murija kombi, hteli da skinu tablice zbog zatamnjenih zadnjih stakala.

eclipse4

Fenom i plasticnom spahtlom ili onim ziletom kao spahtla

Lazic

I po 107-mi put, zatamnjena stakla nisu osnov za iskljuèenje iz saobraæaja, zakon je vrlo jasan... Kakva gomila olo¹a i neznalica...

mkt

Zanima me sledece
Imam neki skuter kojii nikad nije bio registrovan , nema tablicu ni saobracajnu samo papire o placenoj carini i porezu
E sad da li pri registraciji istog moram da imam i amss pregled ili kako se vec zove da bi ga registrovao

mrle

skidanje tablica, vanredni tehnicki, dozvola na tri meseca, 6 bodova, do 20.000din.
Mislim, izvukao se tast. Ali koja steta onako dobre kvalitetne ffolije da se skidaju. Stavio ih prethodni vlasnik u tada ovlascenom servisu.

Lazic

Lagali bre d'uzmu pare...

Glava Dole

Ma gomila debila... znaci ako hoces folije moras da stavis vec atestirane pa onda s tim atestom da ides na atest... atest na atest bukvalno koji mi ne ulazi u glavu cemu sluzi sem za uzimanje para... otvorena otimacina bez trunke srama [ljutko]

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2018, 19:53
I po 107-mi put, zatamnjena stakla nisu osnov za iskljuèenje iz saobraæaja, zakon je vrlo jasan... Kakva gomila olo¹a i neznalica...

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2018, 22:03
Lagali bre d'uzmu pare...

Znajuci koliko su panduri skloni laganju iz licnog iskustva uopste ne sumnjam da je bas tako kako kazes. Ako su meni na APP foru uzeli dozvolu 5 meseci nakon zastare zasto ne bi onda i skidali tablice i naplacivali kazne(a posle i uzimali novac za nove tablice i saobracajnu, pa vi racunajte koliko je to po autu) neinformisanom narodu na istu ako prodje- prodje foru...

El Jefe

Citat: mkt poslato 08 April, 2018, 21:55
Zanima me sledece
Imam neki skuter kojii nikad nije bio registrovan , nema tablicu ni saobracajnu samo papire o placenoj carini i porezu
E sad da li pri registraciji istog moram da imam i amss pregled ili kako se vec zove da bi ga registrovao

По новом закону мораш
Друштво за заштиту од животиња

mkt


Lone Wolf

Ovo nije bullshit ali ide ovde, ne¹to sam otkrio i zvuèi ovako:
"Ne mo¾e¹ napraviti raj na zemlji."
Znaèi koliko god se trudi¹, ne vredi.
Ni kuæi, ni u dr¾avi, ni na poslu, na njivi, od motora, nikad i ni¹ta!
Sve se kvari, crva, propada, krade, nestaje, razboljeva,ru¹i, ru¾i, dosaðuje...

Nema raja na zemlji.
Не може рај на земљи.

Glava Dole

Sve zavisi sta smatras pod "raj" ;)
Ako postignes dovoljno da budes zadovoljan svojim zivotom, da imas porodicu, ortake(s kojima, jelte, ne mozes a i ne treba uvek da se slazes u svemu da se ne biste svi kompletno smorili za mesec dana), da nisi gladan a ni zedan... to je po meni raj na zemlji :)

Zamisli da je sve totalno idealno, predivno, da imas sve u neogranicenim kolicinama, da su svi istog misljenja i svi sa svima slazu idelano... pa na sta bi svet licio? Bio bi totalno dosadan ;)

Primera radi... uzmi da igras GTA lupam sad sa i bez sifri... znaci u prvom slucaju neogranicen novac, municija, besmrtnost... a onda uzmi da igras istu igru ali posteno, gde svaki metak kupujes a placas ga novcem koji ne pada s neba nego moras da ga zaradis kroz misije, gines cim te neko pukne u glavu itd... gde ces se vise truditi, sta ce te brze smoriti i sta ce ti duze drzati paznju? Tamo gde(kao u raju) imas sve ili ovamo gde za sve moras sam da se potrudis? ;)

Lazic

Bolje je ¾ivjeti 100 godina kao milijuna¹, nego 7 dana kao siromah...

Gavrolini

Bolje biti bogat i zdrav jer sta vredi siromasnom kad je bolestan.

Glava Dole

...i imati velik i tvrd kurac jer sta znaci malom to sto je mekan [rofl]

Poenta je da ne valja biti preterano bogat(jer pare ljude kvare, nema sanse da sliku sveta milioner gleda iz iste perspektive i zivi istim opustenim zivotom) a ni preterano siromasan :) Neki lagodan zivot tj. neka sredina(pristojna plata od koje stvarno moze lepo da se zivi a ne avioni-kamioni-milioni) je prava mera sto se mene tice i nista preko toga ne trazim niti mi je cilj u zivotu :)

UFF

hmmm
a sta je sredina?