Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

nisam, prvi put cujem za to, nisam nikad nsita ni cackao oko toga, cackao sam mu samo paljenje :D Fabricki je cini mi se 12m po specifikaciji... nista ja tu ne bih dirao :D

Lazic

Koliko se seæam mora da se izvadi rezervoar, ¹to je 4 ¹rafa, na glavi ima¹ graniènik dokle mo¾e da se mota volan levo desno. ©raf sa glavom 10mm i kontra matica da ne mrda... Ako ima¹ neke ¹iroke gume logièno je da ne mo¾e mnogo da se mota jer guma udari u ko¹, ali sa fabrièkim gumama ili 165/15, mo¾e graniènik skoro do kraja i onda je ajn¹lag boles'... ;D

niki64

Moja J 1300 je te stafove imala na glavcini tocka, ako se ja dobro secam ( 88 godine) Motalo to ko ludo, sto kaze skoro u mestu.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

E da na glavèini, ja sam prsao k'o oblanda... ;D Onda ne mora rezervoar napolje.... ;D

Bori¹a

jurim na netu, treba mi onaj tajmer sto uglavnom sluzi za kuvanje jajeta, sto otkucava i meri vreme... i kad istekne on zvoni :D

aliekspres otpada jer ne mogu da cekam, treba mi pre...

zna li neko gde mogu da nadjem?

trazio sam kod lokalnih kineza, nema

DebeliZmaj

alarm za kuvanje jaja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

nasao sam u winwinu, 700 kinti, sledece nedelje dolazi

PECA BMW

El zna neko dal onaj Robert Ada jos pravi auspuhe ?

bese neki sto pravio auspuhe ne radi vise ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

joka

 Radi, manjim kapacitetom. Bio operisan, imao probleme sa disanjem, posledica sedenja u kolicima.   :(

Ivicat

Citat: Bori¹a poslato 18 Novembar, 2016, 22:49
jurim na netu, treba mi onaj tajmer sto uglavnom sluzi za kuvanje jajeta, sto otkucava i meri vreme... i kad istekne on zvoni :D

aliekspres otpada jer ne mogu da cekam, treba mi pre...

zna li neko gde mogu da nadjem?

trazio sam kod lokalnih kineza, nema

Home centar, Jysk,...

PECA BMW

Citat: joka poslato 19 Novembar, 2016, 21:58
Radi, manjim kapacitetom. Bio operisan, imao probleme sa disanjem, posledica sedenja u kolicima.   :(

aha , da potrazim sad njegov mail , da mu pustim nesto da vidim dal moze da mi uradi auspuh ..

sad trazim opciju , dal da kupujem - dal on da mi pravi ili da moj prepravljam ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

[email protected]

istvan poszgai, meni je sredjivao auspuh jer sam igrom slucaja otkinuo kapu... uzeo 30e da sve dovede u red, sto se mene tice preporuka

Lazic

Ti i tvoje bankine... ;D

DebeliZmaj

sad bi ovde mogao malo se troluje ...
ali ne sacekamo zimu ... dugu i hladnu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a


Joker

Da li neko radi ili ima nekog drugara koji radi sa felnama, da bi hteo da radi zamenu, imam tri seta alu felni, dve 16" i jedne 17" a trebaju mi 18"?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zeljkamp

Koje su ti te od 16" ? Jel odgovaraju na B6 i ako odgovaraju, koliko su para ? Skinuo sam letnji set od 17" i sada ne mogu da gledam auto sa zimskm setom i fabrickim ratkapnama...
TwinZ Auto & Moto

Bori¹a

ima li neko da vozi kajak? razmisljam za leto da kupim jedan, vidim da su cene jako visoke (ili ja zaradjujem malo) pa ako neko ima iskustva da napise koju rec...

mislim da bi mi odgovarao sit-on-top model..

perlx

Konzumirao sam par puta one na naduvavanje, lepa zabava. Mada su posle skifa morbidno spori ;D
Pratim temu  [thumb_up]

Lazic

Citat: perlx poslato 28 Decembar, 2016, 01:15
Konzumirao sam par puta one na naduvavanje, lepa zabava. Mada su posle skifa morbidno spori ;D
Pratim temu  [thumb_up]
Jeo si kajake... :o