Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 18 Avgust, 2016, 04:48
pa pitaj darka jebote :D imas ga na fb :D gde æes boljeg za info :D em marsovac em saobraæajac :D

ma javilo se njih par vec na PP , tako da nema brige
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 23 Avgust, 2016, 00:44
ako stavim onu super jaku sirenu na motor, koja je verovatnoca da mi crkne sve od struje sto postoji? [rofl]

predje baba ulicu na crveno, ti svirnes i... ode regler ;D

Bori¹a

ma jebo regler, da ne ode babi srce [rofl] [rofl]

Glava Dole

[rofl] a sad ozb, samo ako imas gde da uglavis to cudo ne bi trebalo da bude ikakvih problema sa fabrickom instalacijom...

Bori¹a

pa ne moze na fabricku, mora da se dovede struja do nje koliko sam primetio... jer ima onaj motorcic tj valjda sto stvara vazduh... gledao sam onu nautilus

UFF

bolje izvesti novu instalaciju sa akumulatora ili sa kontakta ali nece nista da joj fali ako je prikljucis i na postojecu samo nemoj da je tras u blokadu i drzis po 30 sec bez prekida

Glava Dole

Kolko vidim seme samo je dodat klasican relej i dodatno napajanje do nje, ne treba joj stalno napajanje... vrv da vuce dosta vise od fabricke onda... to nije nista komplikovano niti je veliki posao, ubaci i ti za svaki slucaj i to je to... spremis pivce i vezemo to za cas :D Ali opet mislim da i fabricka moze to da tera...

penzos

Ja sam to ovako povezivao, nije problem i radi extra! Kamion ni da trepne  ;D


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Kakav bre relej kavi bakraèi, ko me zna, zna i kako trubi kle, veæ tri godine... ;D Dodu¹e nikad i ne sviram du¾e od 2-3 sekunde, bole u¹i... ;D

Bori¹a

hahahahaha [rofl]

mali_zmaj

Sirena od Pezejca zakon!!
jin-jang

Lazic

Jok bre, kineski kompresor rules... :D

mali_zmaj

Stari u Juga bivseg,ugradio od Pezejca.,znaci budi mrtve,one na samrti ozivljava!!!
jin-jang

OKi

Nisam siguran , ni da li mu je ovde mesto  [prebicute]
! No longer available

Mik

Za ovo bi mozda trebala neka vidna tema, ne znam gde da je stavim, kao UPOZORENJE za matore.

Pre neki dan (bice 5 dana) padnem sa bicikla i "dislociram" rame. Palo rame na dole, ona koska iznad samo sto mi ne probije kozu i ispadne napolje, i jos nesto nije gde treba.

Stvari se stavljaju na mesto operacijom, medjutim samo kod mlada sveta. Operacija podrazumeva secenje ligamenata, a to se na matorom ne radi - nepredvidiv ishod, po statistici gubitacan.

UFF


eclipse4

Citat: OKi poslato 24 Avgust, 2016, 18:27
Nisam siguran , ni da li mu je ovde mesto  [prebicute]
! No longer available

iza resetaka mu je pravo mesto....nadam se u bliskoj buducnosti kad se opametimo :)

eclipse4

Citat: Mik poslato 28 Avgust, 2016, 01:26
Za ovo bi mozda trebala neka vidna tema, ne znam gde da je stavim, kao UPOZORENJE za matore.

Pre neki dan (bice 5 dana) padnem sa bicikla i "dislociram" rame. Palo rame na dole, ona koska iznad samo sto mi ne probije kozu i ispadne napolje, i jos nesto nije gde treba.

Stvari se stavljaju na mesto operacijom, medjutim samo kod mlada sveta. Operacija podrazumeva secenje ligamenata, a to se na matorom ne radi - nepredvidiv ishod, po statistici gubitacan.



pre neko vece odem na pecanje i zaglavi mi se dubinac u obali u nekoj grani,prilikom izvlacenja dozivek FAIL (jer je mazga zaboravio reflektor kuci)......2 puta sam u zivotu povlacio dubince rukom da ih iscupam iz prepreke (u obali) u sta se zaglavilo,uvijanjem strunke 5-6 puta oko ruke (awa shima 0.50 znaci vrh vrhova po izdrzljivosti) i 2 puta sam dobio ozbiljan udarac,jedan u muda (plakao pola sata) a drugi put u rebro (8-10 dana nisam bio covek)......e poucen tom pricom resio sam da se spustim dole sa nasipa,dubina jedno 3 metara.....ali s obzirom da sam spazio neki trupac resih da iskoracim sa nasipa na njega i probam da povlacim jos par puta direktno na gore i izbegnem udarac (eventualni)

kako sam stavio nogu na njega tako sam skliznuo jer to nije bio trupac nego pesak (nesto u smislu kao onaj djavolji grad kod nas ili kako se vec zove).....kad sam ja drusnuo dole o zemlju sa mojih 95 kg i to direkt na rame i glavu.....ja sam i rame i glavu skoro do desnog oka zabio u tu meku zemlju (jer ni blato nije bilo) a G3 pravo u vodu......i blic meni pravo u oci,tako sam na srecu odmah spazio tel i izvukao iz vode pa je preziveo.

meni nista na srecu.......ali evo posle dva dana rame ok,nista bukvalno,glava nista (mislim dobra je ne da nema nista to je vec odavno ispraznjeno) ali me zato razbija skocni zglob.....znaci boli i to odlicno,bas imam muku kad silazim sa motora....e sad kako se skocni zglob umesao u ovo ja stvarno ne znam jer nit sam pao na tu nogu nit bilo sta.....ali jesam nju stavio na taj pesak.....

penzos

Svaki zglob koji se dislocira mo¾e relativno bez posledica da se vrati na mesto sliènim putem. Medicina je to "zaboravila" i oma operacije. Imam dosta iskustva sa time, mnooogo puta sam imao muku, sada mi je par kiropraktièara na brzom biranju! Ali ne sme da se èeka dugo, po¾eljno je ¹to pre vratiti na mesto.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

Citat: eclipse4 poslato 28 Avgust, 2016, 02:04
kako sam stavio nogu na njega tako sam skliznuo jer to nije bio trupac nego pesak (nesto u smislu kao onaj djavolji grad kod nas ili kako se vec zove).....kad sam ja drusnuo dole o zemlju sa mojih 95 kg i to direkt na rame i glavu.....ja sam i rame i glavu skoro do desnog oka zabio u tu meku zemlju (jer ni blato nije bilo) a G3 pravo u vodu......i blic meni pravo u oci,tako sam na srecu odmah spazio tel i izvukao iz vode pa je preziveo.

[rofl]  to pecanje bre opasan sport