Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Novembar, 2015, 19:16
Pitam iz radoznalosti:
Da li je kod nas dozvoljena voznja izmedju automobila i obilazenje istih na semaforu? (lane splitting/traffic filtering)?

Na¹ zakon to nije definisao.
Motorcikl je du¾an da se kreæe prvom treæinom kolovozne trake, i automobil uvek sme da ga pretekne ako time ne prelazi u drugu traku, isto tako onda i ti njega sme¹ da proðe¹ ako ne ometa¹ druge.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Novembar, 2015, 19:33
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Novembar, 2015, 19:16
Pitam iz radoznalosti:
Da li je kod nas dozvoljena voznja izmedju automobila i obilazenje istih na semaforu? (lane splitting/traffic filtering)?

Na¹ zakon to nije definisao.
Motorcikl je du¾an da se kreæe prvom treæinom kolovozne trake, i automobil uvek sme da ga pretekne ako time ne prelazi u drugu traku, isto tako onda i ti njega sme¹ da proðe¹ ako ne ometa¹ druge.
Hvala.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Novembar, 2015, 19:33
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 02 Novembar, 2015, 19:16
Pitam iz radoznalosti:
Da li je kod nas dozvoljena voznja izmedju automobila i obilazenje istih na semaforu? (lane splitting/traffic filtering)?

Na¹ zakon to nije definisao.
Motorcikl je du¾an da se kreæe prvom treæinom kolovozne trake, i automobil uvek sme da ga pretekne ako time ne prelazi u drugu traku, isto tako onda i ti njega sme¹ da proðe¹ ako ne ometa¹ druge.

Nope. Na punoj liniji je dozvoljeno preticati bajs i motor bez prikolice. Kolima, biciklom, ili motorom. Nigde ne pi¹e da se sme preticati auto, ili motor s prikolicom. Prelazio, ne prelazio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

a ako ga preteknes sa desne strane?
mislim ko ga jebe sto vozi uz belu liniju, ako ti vozis prvom trecinom i imas dovoljno mesta da prodjes sto se onda ljute na skuterase kad ih preticu sa desne strane?  [rofl]

Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2015, 01:19
a ako ga preteknes sa desne strane?
mislim ko ga jebe sto vozi uz belu liniju, ako ti vozis prvom trecinom i imas dovoljno mesta da prodjes sto se onda ljute na skuterase kad ih preticu sa desne strane?  [rofl]

Tako je preticao i pokojni Toza...  :)

Ni na bajsu ne volim prolaziti s desne strane, osim ako stoje. To je dobro u Italiji, ili negde drugde gde paze i navikli su na motore, ali kod nas...  Nope.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Flavius Valerius Aurelius

Ufe, 'te pitam nesto...
Vidim sszgo 15og imao vise od 10minusa u temi "Jeziv udes na rumskoj raskrsnici", sto nema ban vec odma' moz' da kucka sledeci dan? Molim te, nemoj samo da ka'es "ovaj automatski bot o5 prestao da radi..." [nono]
Ne, nemam nista licno protiv coveka jer ga i nepoznajem, vec samo kazem kako svima - tako i njemu, bez izuzetaka.

UFF

sad vidim ima -13 na taj post
nemam pojma sta da ti kazem, ne bavim se time a ne daju mi se pare da neko popravlja gluposti kad vec forum ne doprinosi
ili je prestao da radi ili je sszgo za vreme dok je uredjivao forum napravio da on ne moze da se banuje
jedino da probam rucno pa da saznamo? :D

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 13:02
sad vidim ima -13 na taj post
nemam pojma sta da ti kazem, ne bavim se time a ne daju mi se pare da neko popravlja gluposti kad vec forum ne doprinosi
ili je prestao da radi ili je sszgo za vreme dok je uredjivao forum napravio da on ne moze da se banuje
jedino da probam rucno pa da saznamo? :D

Trebalo bi posle 10 minusa u 24 sata da ide automatski ban. Po¹to je post sa minusima napisan 15. u 17:24, automatski ban mo¾e¹ oèekivati danas, oko pola ¹est popodne.

I would know...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

jbga njegov post je bio pre nego sto je momak podlegao povredama, ne morate banovati coveka

aæimo

Ma da bi da mu crkne krava tamo u emiratima, svima bi nam bilo bolje ovamo.

Otisao, snasao se i odahnuo pa ga zabole kako se izrazava na forumu jer sigurno nema tako sa kime da se ironicno zajebava.

Ko shvati, shvati ko ne njemu dve.

PECA BMW

Ima neko od manijaka da popravlja kamione ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

ima ali ne ulazi na forum :D jbg to znaci nije manijak
djole +381 69 1663644

PECA BMW

Aha ok . trebace i jedan podatak uskoro pa ako nista ne uradim sam da zvrcnem coveka .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

zovi, on i njegov cale bas dobro rade odavno

Glava Dole

kakva su vam iskustva sa gorivom na eko pumpi? Ja do sad uvek sipao na NISu u SDu, sipam na eko pumpi 500dindzi skoro ovde u cacku i totalno mi se promeni motor, teze pali ladan i gasio se, morao sam da mu povecam ler dosta da bi se odrzavao i opet je i zagrejan nekako neravnomernije radio, zanimljivo da je odjednom to pocelo da se desava 2km posle pumpe... i potrosim skoro sve i danas sipam na lukoilu, posle kilometar ler skocio na 2000 obrtaja pa i nesto malo preko da sam morao da stanem da ga smanjim koliko brunda na semaforu i radi osetno ravnomernije, kao da sam ustelovoa karbove... jbte prvi put da osetim ovoliku razliku sa gorivom(mada sam do sad uvek sipao na nisu zbog superkartice pa druge pumpe na yamahi nisam nesto ni testirao do sad)...

Bori¹a

ja na eko karticu sipam, skupljam bodove i nikakvih problema nisam imao... obican onaj od 95 sipam

Glava Dole

Da ga jebem onda, moguce da se nesto zapusilo trenutno il tako nesto al mi nesto tu previse slucajnosti... nije ni bitno reko da pitam da nije osetio jos neko nekakvu razliku u odnosu na druge pumpe...

Bori¹a

ja sam sipao na svakoj pumpi u cacku a i sire, nikad problem nisam imao sa gorivom...

Flavius Valerius Aurelius

'bem ti sisu da ti jebem, provali cenu prvog motora...
http://www.ridemotorsports.com/inventory/new

Bori¹a

pitanje za it-ovce

ako 'podelim komp' na dva dela, ono da se na startup-u bira user1 ili user2 nebitno, i ako je ovaj user1 nahvatao neke viruscine, hoce li biti virusa i kod user2?