Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

bullshitovci, ima li neko ideju kako da nabavim progam aspan 4 - kupovina ne dolazi u obzir, znaci moze piratska verzija boli me kita nije za pravno lice vec za mene licno?

Serpente

piratebay,kickass itd ? :P
Be the change you want to see in the world!

Bori¹a

nema, ima sedmica ali ne mogu da je pokrenem, treba mi cetvorka... sve zivo pretrazujem ali nema bez para nista izgleda

mrle

Moja ¾ena ima FB sa nekim nadimkom umesto imena. I tako godinama. Pre neki dan dobije upozorenje od FB da stavi pravo ime i to potvrdi nekim liènim dokumentom. Od tada ne mo¾e da pristupi FB. Ima li neko iskustva sa tim?

penzos

Veæ du¾e vreme, zbog bezbednosti. Mnogo la¾nih profila, ovo-ono. Ako uradi po uputstvu sve æe biti ok.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:59
Moja ¾ena ima FB sa nekim nadimkom umesto imena. I tako godinama. Pre neki dan dobije upozorenje od FB da stavi pravo ime i to potvrdi nekim liènim dokumentom. Od tada ne mo¾e da pristupi FB. Ima li neko iskustva sa tim?

Svremena na vreme krenu da kontroli¹u profile i tra¾e da se vode pod pravim imenom. Tako je isto i sa profilima firmi koje automatski prebace na stranice.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

ja im slao dozvolu za camac i nece da prihvate dzukele :D

Andreja

Mene jo¹ nisu spopali, ako se desi, nabud¾iæu liènu kartu u foto¹opu, nisam ni prvi ni poslednji :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bojan

Citat: eclipse4 poslato 08 Oktobar, 2015, 10:10
odakle narodu volja??? daj molim te,pa narod je bio na golom otoku komplet,albanci su vladali Srbima jer su imali drzavu gde je danasnja Srbija,muslimani su bili visa rasa (na srecu posle Tita ostatak zemaljske kugle sem tita su te muslimane da se danas vise ni nezna da su postojali) ....

ili je narod mozda imao volju jer su videli uspeh i unapredjenje drzave,bolji zivot za njih i njihovu decu,sto su isli na more preko firmi i ne na rate,sto su imali auto,para,stanove,bez dugova i kredita.....

i onda se nadje neko i kaze "zavrsio si na golom otoku jer si pricao protiv tita"....pa izvini ali da smo sada toliko jaki ko tada i da uzivam sada u svim ondasnjim blagodetima (u skladu sa tehnikom i mogucnoscu tih godina) i da jos pricam lose protiv drzave i onog koji mi je omogucio da budem covek i poznat gde god odem i da su mi vrata svuda otvorena....mislim da bih zasluzio goli otok ili psihijatriju.....
Ti se zajebavas dok ovo pises ili stvarno tako mislis???

eclipse4

Citat: mareskin poslato 30 Oktobar, 2015, 11:46
Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:59
Moja ¾ena ima FB sa nekim nadimkom umesto imena. I tako godinama. Pre neki dan dobije upozorenje od FB da stavi pravo ime i to potvrdi nekim liènim dokumentom. Od tada ne mo¾e da pristupi FB. Ima li neko iskustva sa tim?

Svremena na vreme krenu da kontroli¹u profile i tra¾e da se vode pod pravim imenom. Tako je isto i sa profilima firmi koje automatski prebace na stranice.


Kako cu ja da ga najebem kad budu saznali da jos nemam fb,proglasice me otpadnikom drustva....  [rofl]

Jecko

Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:59
Moja ¾ena ima FB sa nekim nadimkom umesto imena. I tako godinama. Pre neki dan dobije upozorenje od FB da stavi pravo ime i to potvrdi nekim liènim dokumentom. Od tada ne mo¾e da pristupi FB. Ima li neko iskustva sa tim?

Samo se drzis svoje price da ti je to ime i molim lepo. Meni je uspelo
Nista im nisam slala.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: eclipse4 poslato 31 Oktobar, 2015, 01:05
Citat: mareskin poslato 30 Oktobar, 2015, 11:46
Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:59
Moja ¾ena ima FB sa nekim nadimkom umesto imena. I tako godinama. Pre neki dan dobije upozorenje od FB da stavi pravo ime i to potvrdi nekim liènim dokumentom. Od tada ne mo¾e da pristupi FB. Ima li neko iskustva sa tim?

Svremena na vreme krenu da kontroli¹u profile i tra¾e da se vode pod pravim imenom. Tako je isto i sa profilima firmi koje automatski prebace na stranice.


Kako cu ja da ga najebem kad budu saznali da jos nemam fb,proglasice me otpadnikom drustva....  [rofl]
Nisi jedini. Ni ja nemam fejs, tviter i ta sranja ...

Andreja

Obavezno to naglasite u svakoj temi na forumu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

andreja ovo je jedini naci da fejsbuk mooozda sazna da nemam profil,pa mi mozda ponudi neku dobru lovu da otvorim....kapiras? :)

UFF

ko kaze da ga nemas?
imas ga ti samo ne znas da ga imas
tj on postoji ali ti nisi vlasnik/autor  [rofl]

ako mi ne verujes posalji mi ime i prezime i po koju sliku na pp i dokazacu ti suprotno :)
mogu to da iskopam i na forumu ali budu drug olaksaj mi posao

balcan girl

svega ima na netu, eto ima i mojih sisa na googlu zahvaljujuæi che-u, jer srce malo kopira slike sa foruma c.c..c.c.c. i posle mene smaraju retardi jbg :D izdale me tetovaze :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

 [zvizdi]

ili jesi ili nisi  [flashing]

:P

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Flavius Valerius Aurelius

Pitam iz radoznalosti:
Da li je kod nas dozvoljena voznja izmedju automobila i obilazenje istih na semaforu? (lane splitting/traffic filtering)?

castor

Po slovu zakona - ne. U praksi - da, niko neæe da te cima zbog toga osim par debila...

E, sad. Tebi je lokacije negdje u pizdi materinoj (u jU eS of Aj), tako da ne znam da li pita¹ za ovdje ili za tamo 9161 km od kuæe... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…