Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

hteo sam ti dam fala ali ne moze vec sam dao u temi
koji sam bre ja kurac admin uopste ako ne mogu da mu ga dam vise puta? :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 Jun, 2015, 23:47
Èekaj, nije prostitutka, a i da jeste, ¹ta ima veze... E jesmo pajseri...

Nije sramota igrati. Viðao sam se sa jednom gogo igraèicom. Lepa i razgibana devojka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#6682
Ma nije sramota ni jebati se za pare, mi smo puni predrasuda...


Citat: UFF poslato 20 Jun, 2015, 03:12
hteo sam ti dam fala ali ne moze vec sam dao u temi
koji sam bre ja kurac admin uopste ako ne mogu da mu ga dam vise puta? :D
Pitaj Popsija, video sam u jednoj temi da se dva puta zahvalio na isti post...:o ;D Mislim neka sa Gavrom...;D Ba¹ sam hteo da ulo¾im ¾albu...;D

htedoh i ja tebi da se za'falim, al' jbg:

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 04 Novembar, 2012, 21:39



Na¹ao, popsy, popsy...;D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19570.msg639803.html#msg639803

ЯЭВОЛУТИОН

ako nema slika nije se dogodilo...ende
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

Dainese kornjaèa XL ... jel dobra to velièina za nekog ko je visok 193cm ???

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 21 Jun, 2015, 12:24
Ma nije sramota ni jebati se za pare, mi smo puni predrasuda...
Ne, nije sem ako je iz familije.

penzos

pa po¹to smo platili kartu i ponovo nam radi bioskop, da podelimo jo¹ jednu zanimljivu prièu drugara bradonje. u¾ivajte!

Pre par godina re¹i devojka drugara da nas trojicu, kao njegove najbolje ortake, zajedno sa njim, pozove na slavu kod njenih.

Prva kardinalna gre¹ka joj je bila ¹to nas je uop¹te i pozvala. Druga, ¹to nas je pozvala drugi dan kad je meðu gostima bilo familije i kumova koji æe i posle te slave da im ulaze u kuæu. Treæa gre¹ka je bila ¹to nas je stavila zajedno sa njima sa astal.

Ostale gre¹ke smo mi veæ preuzeli na sebe.

Elem, ta trpezarija u kojoj je bio postavljen sto bila je jako dugaèka, i malo iza na¹ih stolica se nalazio hodnièiæ iz koga se ulazilo u wc. Nagla¹am, samo wc, znaèi metar sa metar, samo da mo¾e¹ da stane¹ unutra, i ¹olja. I nagla¹avam, maltene ceo sto je mogao da vidi taj hodnièiæ i vrata.

Posle par piva i rakija i nekolicine gluposti koje smo izgovorili pred rodbinom i prijateljima, meni se pripi¹alo. Gospodski se izvinim na mom kratkom odsustvu od stola, ustanem i odem.

Ono ¹to u tom trenutku blagog odsustva svesti moj mozak nije registrovao je da se vrata wc-a otvaraju na spolja, ali nije mi delovalo relevantno. Uðem ja lepo, taman se namestim i da poènem, i zamanta mi se ne¹to, i reko'

- DAJ DA SE NASONIM NA VRATA, LAK©E ÆU DA CENTRIRAM.

Needles to say, kako sam se nalonio vrata su se otvorila i ja sam sa sve ðokom u rukama kao fosna na gradili¹tu ispao u onaj hodnik, pred domaæina, domaæicu, kumove, rodbinu i onu muèenicu ¹to nas je uop¹te pozvala. jedina sreæa u celoj situaciji je ¹to jo¹ nisam poèeo da ¹oram.

i tako ja gledam njih iz one ¾ablje perspektive, gledaju i oni mene, ova moja tri morona se smeju. Ja re¹im d je najbolje da ustanem i vratim se u wc, pa da se posle pravim da se ni¹ta nije ni desilo.

Sednem za sto. ti¹ina. Èuje¹ samo kako neko ¾vaæe peèenje i kupus salatu. Gledam ovog drugara èija nas je sada veæ biv¹a devojka pozvala, reko'

- ©ta æemo da radimo brate?
- Pa ni¹ta, ajd da popijemo jo¹ po pivo, pa da idemo kuæi.

Nemanja Cvijetiæ, kako sam drugarima upropa¹æavao veze.



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

evo plus za pricu
a ko je ova plava gore desno ? :D

makinjo

Evo jedno pitanje za bullshit.
Posto imam preklapajuci nosac tablice u razmisljanju sam da mi tablica bude skroz ispod repa.
Jbg lepse mi tako.
E sada kakva iskustva imate po gradu ako vozite tako jel vas zaustavljaju i ostalo ? :D

UFF

probaj i saznaces :D

penzos

da budemo naèisto, ovo su prièe Nemanje Cvijetiæa, koga sam uredno potpisao a i oslikao. Nisu moje. Ali ko ga ne poznaje-treba ga upoznati! Zaslu¾uje da se pojavljuje ovuda!   https://www.facebook.com/carobnjak.voza?fref=ts
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

makinjo


penzos

gospoði Merkel sreæan dolazak u Srbiju i prijatan boravak!   [welcome]   [srednjiprst]
                                                     Gavrilo Princip



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Mamu im ja gospodsku svima njima...

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2015, 16:02
Mamu im ja gospodsku svima njima...

lepo pi¹e da dolazi u prijateljsku posetu.
Premijer je rekao jo¹ pre da su nam Nemci vekovni prijatelji.
Sve ¹to ne znamo mo¾emo da nauèimo od nemaca

...


IZDAJA!!!

penzos

ma da, èak smo tom prijateljstvu i spomenike podizali


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

Veli¹ ka¾e nijemci nam prijatelji,taj èovjek cirka previ¹e te svoje "tomovaèe"rakijem
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 08 Jul, 2015, 21:57
Veli¹ ka¾e nijemci nam prijatelji,taj èovjek cirka previ¹e te svoje "tomovaèe"rakijem


Ajde sad da vas èujem ;D

http://srbijapress.com/uhapsen-jer-je-uvredio-vucica/
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Radanovic

Kako se kreæu cijene lakiranja ??? ... nemam predstavu uop¹te  :)
ili je mo¾da jeftinija folija ... nije mi bitno ¹ta je ljep¹e, veæ ¹ta je jeftinije


u jednu ovakvu boju ... s tim da nebi lakirao rezervoar, blatobran i feluge ...


p.s jo¹ nisam uzeo trkaæe oklope, ali me zanima koliko bi me ko¹talo lakiranje ako bi ih uzeo ?


UFF

lakiranje preko spric gita?