Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..alo bre koji vam je kurac?

©ta ste se uhvatili ovih gluposti, pa ovo bre nije ni za bullshit temu..

..partizani, usta¹e, kaubojci i indijanci...

i ribice... one su krive...

©to se bre ne drogirate ko sav normalan svet?


balcan girl

nema se para za droguuu :D ne radimo na carini jbg pa da imamo za dz :D :D :D :P skupa je droga bar da radimo pa da imamoooo al nemaaaaa :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tatica

Ко ме вукао за језик да коментаришем онај усрани бон ???

DaChaS


Mik

https://www.youtube.com/watch?v=vm4ajQxImhE

Lepe "slicice" sa nekim "meganom" od 33:00 - 35:00.  (Pa 'ladno na dva tocka kroz krivinu!  :))

I, cini mi se, rece covek da je najzabavniji auto od svih u testu. (S tim sto to nikako nije "megan" nego .... nesto, 270 konja... prilagodjeno ...  :))

mareskin

Citat: Tatica poslato 11 Februar, 2015, 01:09
Ко ме вукао за језик да коментаришем онај усрани бон ???

Imam bonova jo¹ negde po kuæi. Da li sad mogu da kupim gorivo za njih?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Po mom misljenju, ovakve raspravke su ok. Malo da se podsetimo proslosti a i neupuceni da nauce nesto...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

pa bilo bi lepo kad bi hteli da nauèe :D :D :D :D a ovako ne vredi ti u klin a on u ploèu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2015, 09:49
pa bilo bi lepo kad bi hteli da nauèe :D :D :D :D a ovako ne vredi ti u klin a on u ploèu :D :D :D

Da je drugaèije onda to ne bi bile rasprave :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Mik

Evo dobrog sranja
(s tim sto mislim da bi ga Ferrari "ubio" na suvom - imam neki davni uporedni test, Ferrari je nikakav na mokrom, na suvom razbi sve! ((bio je 355)))

https://www.youtube.com/watch?v=ysaE9i2RNyE

UFF

da imam kintu uopste me ne bi interesovalo koji je brzi na kom terenu nisam lud da vozim italijana ako mogu nemca :)

Kostić

Citat: krsta63 poslato 10 Februar, 2015, 00:06
Citat: Tatica poslato 09 Februar, 2015, 23:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 09 Februar, 2015, 23:06
Ostavi pokojnike tamo gde su.  [pop]  Trebalo ih je streljati dok su bili ¾ivi. :D Sad ritual ne bi imao efekta. Koliko sam shvatio, radio si-radi¹ za policiju ili vojsku. Vama je, svakako, bilo dobro u SFRJ. A o samopljuvanju... To na neku drugu adresu.  ;)
http://www.youtube.com/watch?v=YEUU9r4jQlo&feature=player_detailpage#t=2

А што ВАМА није било лепо у СФРЈ? Војска, нпр., није била племство. Ствар избора - свако је могао да конкурише, упише, студира, ради.... Војна академија, медицина, право... критеријуми су били врло поштени. Да ли ико данас зна неко сиромашно дете са села које студира медицину или архитектуру? А могло је да се легално, господски и без виза, запали и на запад и тамо заради још више и живи много демократскије - ствар личног избора.

Не браним ни један систем, партију или државу (а живео сам у многима). Браним углавном став да није добар еволутивни правац људског рода који се манифестује хипертрофијом жучне кесе и просипањем горчине више него што је то потребно. И здраво.

А и Веља-бона Ти је лик изузетно подобан за етичку придику Бати Животињи (!)

Pa da vidis i jeste vojska bila plemstvo. I te kako plemstvo. Zasto,  jebem li ga, ali jeste. Kazes da je svako mogao da upise, da ali si kurac mogao da napredujes, uvek bi gurali ispred one golotrbe koji su na sankama sa planine sisli i kojima nije bilo povratka u rodni pizdinac.
Na zapad su isli oni gladni, ne zbog ideologije, vec zbog grceva u stomaku.  I to slepci koji nisu ovde mogli da se zaposle, a isli tamo da rade za manje para.
Zbog ideologije su otisli odmah posle drugog svetskog.


Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Februar, 2015, 00:07
Ipak jeste bila "plemstvo" i nije mogao svako da konkuri¹e. Posebno ako ti je porodica bila prokazana na bilo koji naèin. Èak nisi ni u "plave ¹lemove" mogao da ode¹ zbog toga a kamoli da bude¹ oficir.
Bez viza, ali i bez paso¹a. ;) Do '960-ih je mnogo vode proteklo Savom i Dunavom, kad su omoguæili lak¹e dobijanje paso¹a. 
A uvek sam vi¹e cenio i po¹tovao po¹tene lopove, koji su krali "tamo" i donosili ovde od onih koji su krali ovde i odnosili ko-zna-gde.
edit. Preteèe me Krsta.  ;D

gre¹ite. moji su bili siroma¹ni, seljakali su se kojekuda, ¾iveli u kojekakvim kartonskim kuæama, ali su moj æale i stric zavr¹ili ¹kole i imali posao. stric je oti¹ao u vojsku i bio vojni pilot. danas je èin u penziji. napredovao je iako je bio gologuzija. bio je potpukovnik jo¹ daleke 84, jedini uslov je bila partijska knji¾ica. pokojni æopa je omoguæio selu da se obrazuje i da svojim obrazovanjem napreduje bez obzira da li je narod bio plemstvo ili goibos. SFRJ je jedino ne¹to ¹to je izgradilo ovu zemlju. ne seæam se da je iko posle i¹ta izgradio. uglanom su kupusali. u svom tom kupusanju su uèestvovali svi. kompletan narod. danas, jedan moj poznanik, kuka na sva usta kako mu je razjebana industrija. za sve vreme svog rada, on je iznosio deo po deo, siæu po siæu iz te NJegove fabrike. mnogi danas imaju po tri struga u ¹upi i bave se kapitalizmom. neko je mako strug, neko halu, al niko nije nevin.

Kostić

u vreme tog trulog, zlog i najgoreg doba vladavine, ja sam uspeo da se ogrebem za par godina normalnog ¾ivota. goibos, slabo obrazovan radnik na liniji proizvodnje. moja tada¹nja gospoða kancelarijski mi¹ - recimo 400 dm plata, a ja radnik - recimo 800 dm plata. od njene plate se plati sva komunalija, jede se, kupe se pelene i pokuæstvo, a od moje izleti, auto, dva motora, more i ostalo zadovoljstvo. bilo je i za makete koje su preskupe, cela kolekcija, audio tehnika blabla... danas jedan debeloljub na ¹alteru dr¾avne ustanove ima bar dva puta veæu platu od nekog rmbad¾ije u kapitalistièkom sektoru. domaæem. tip - drpo sam pomalo, sad sam baja.

zli i naopaki komunizam je koristio decu u ratu, ubijao, jebo, adio oèi i ko zna ¹te sve ne, pa je shodno tome on jedno veliko la¾no zlo. onda doðo¹e devedesete. srbi se setili da umeju da vladaju, pa kad su se potukli sa kom¹ijama, izgibe buljuk omladone, koje je jedva pozavr¹avala neke ¹kole i trebala da radi. golobradi klinci, kojima je bila preko potrebna 'majèinsko - oèinska' veoma èvrsta ruka - obavezna vojska. posle svih tih zloinaopakih èorbica, doðe neko i ukine tu vojsku. sad, ako oæe¹ da radi¹ za platu pod oru¾jem, u miru, radiæe¹ i nemiru. a omladina nek po¾ivi malo du¾e. onda ni to nije bilo dobro, pa na kraju imamo nekoga, ko zbog jednog sluèaja, odma poo¹trava zakone nebili ukrotio od gladi i bede onenormaljen narod. dal je iko posle SFRJa i¹ta napravio? niko ni¹ta. samo prde u slamu.

¹ta li je sledeæe? mo¾da anarhija?

SFRJ je bila Majka za sav normalan svet.

Slaninar

U poslednje vreme se sve èe¹æe sla¾em s Kostom... a taman sam prestao uzimati lekove... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

a kako smo krenuli nizbrdo sa ekonomijom? lako. èopin prizvod je bio osrednjeg kvaliteta. izvozio se po afrikama, ali i po evropi. onda kad se æopavi oladio, na èelo fabrike doðe neko, kome je upravo æopa omoguæio da sa sela doðe u grad i da se visoko obrazuje. e tu nastaje prpast. onda je taj visoko obrazovani èovek, ¾eljan slave i uspeha, a glup ko tocilo, doveo talijana da mu proda gumu. do¹o talijan, ovaj se utego u kravatu, baja za primer, gazi onu gumu, a ona ko dupe. gleda talijan, ovaj prdi na sva usta, talijan ka¾e, aj dobro. kupiæemo. za to vreme, grba pravi balonke sa dva platna, po naredbi vrha, a u presi stoji alatni broj - 4 platna. nasvira grba prema¹aj norme, gume odu talijanu, talijan da ne bude lenj, uzme jednu, poseèe je i vidi dva platna. vrati gume u¹togljenom prdaro¹u i re¹i sluèaj. posle taj bio i presednik...

tako ne ide, nismo mi najpametniji na svetu. nikad bili, nikad budemo. mi smo Glupi.

bucko

ovi sad ne mogu da okreèe ono sto su oni ranije napravili

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 10 Februar, 2015, 19:26
he he,kad sad citamo par strana unazad.. i pokusa covjek da shvati nasu istoriju.. pa da krenem..

voljeli smo se = mrzili smo se
cetnici dobri =partizani losi
partizani dobri=cetnici losi
zivjeli smo dobro=nismo zivjeli dobro
tito=bog
tito=zlocinac
jugoslavije dobra
jugoslavija ne valja

itd,itd..,koja smo mi zemlja paradoksa,i mi smo tako sjebani u glavu...

i tako ja sa jednim hrvatom u voznji,idemo na skup kod muslimana,tj.bosnjaka u sanski most,i tu upoznamo iana coatsa,i sad nas covjek pita; cekaj momci stanite,vi ste ratovali,mi kazemo da,a on pita sad vozite zajedno,mi kazemo da. i jos mu rekosmo da smo ratovali i sa bosnjacima uporedo,, covjek se pogubio totalno.. i pita on a zasto ste ratovali,a mi odmahnemo rukom i kazemo nemamo mi sad vremena da krenemo od kosovske bitke na ovamo,od kulina bana.... covjek je rekao da mu nista nije jasno i da nismo normalni....  :D
Reci jel èovek car...? ;D

Mik

Evo lep snimak, ne znam sto mi se ovo vise svidja od njive, od njive moze i da se zivi.
A stavljam ga u bullshit zato sto mi ovo lici na sve samo ne za veliki motor (ipak hvala onom ko je ovo snimio).
Lepse bi bilo kampovanje, cross motor, karting, planinarenje ... grupni seks ...  :)  (samo nikako planinarenje, na to sam neotporan  :))
https://www.youtube.com/watch?v=5jiSWtzMh1A

Bori¹a

jedno bullshit pitanje - ako mi devojka ima dvojno drzavljanstvo, i uda se za mene, da li cu i ja dobiti to drugo, pored srpskog? ako je njoj cale npr iz svajcarske a majka srpkinja pa ima dvojno...

aæimo