Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Bori¹a

ne, ozbiljno pitam?
posto sam vozio kontra smerom (jednosmerna) a oni su bili tu i videli me, sad dal mogu da ocekujem koverat ili ako dodje sta mi je ciniti? :D

Joker

mkt-a moyes. Sutra do 23:59 imas pravo da se parkiras.

bori¹a, u principu ne moze. Jer te nije legitimisao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Nema koverte jer te nije legitimisao. Mene su zaustavili i pisali mi kaznu za kontra smer kod ski staze..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

znaci ne moze po broju tablice da posalje kaznu na vlasnikovu adresu? ;D

freepartyman

 Valjda se gleda ko je vozio ?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

to jeste, kapiram, ali kako onda pisu kaznu kad se parkiras gde ne sme i oni slikaju i stize kazna vlasniku vozila?
edit:
jesam retard, onda imaju dokaz  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

bigbad86

Kaznu za voznju u kontra smeru mogu da ti napisu samo ako su i oni vozili u kontra smeru jer je tablica motoru pozadi :P

Bori¹a

hahahah bravo
znaci u sustini oni nemaju nikakvo opravdanje ako kazu 'vozio si tako i tako, preticao si tu i tu' ako nemaju foto dokaz ili ako su me zaustavili? jesam li dobro shvatio? ;D

Mik

Nemogu da nadjem temu za izmene i poboljsanja foruma. (Popio sam ljudi, ne mogu da nadjem  :).)

Eto, ako se neko razume, pa neka stavi tamo da nedostaje smajli koji neodlucno ceska bradu.

zVuk

Citat: Bori¹a poslato 18 Januar, 2015, 00:30
hahahah bravo
znaci u sustini oni nemaju nikakvo opravdanje ako kazu 'vozio si tako i tako, preticao si tu i tu' ako nemaju foto dokaz ili ako su me zaustavili? jesam li dobro shvatio? ;D

dobro si shvatio, nema dokaza=nije se desilo...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

Citat: zVuk poslato 19 Januar, 2015, 01:14
dobro si shvatio, nema dokaza=nije se desilo...

znaci u sustini i ako im pobegnem i ako me ne stignu, ako me sretnu sutradan i zaustave nemaju nacin da me terete za to juce? ;D

zVuk

oni uvek mogu da te terete, i za ono dok se jos nisi rodio....misim ipak je ovo srbistan.....tako da moze da se desi da dobijes poziv od sudije za prekrsaje iako nema dokaza da si ucinio prekrsaj......ti onda mozes to kod sudije da porices, onda sudija zove pandura na suocavanje i ako pandur kaze da si radio to i to, njemu se veruje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: Mik poslato 19 Januar, 2015, 00:51
Nemogu da nadjem temu za izmene i poboljsanja foruma. (Popio sam ljudi, ne mogu da nadjem  :).)

Eto, ako se neko razume, pa neka stavi tamo da nedostaje smajli koji neodlucno ceska bradu.


evo ti teme
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9.3100.html
sad jos samo da skupimo pare ili nadjemo nekog ko ce besplatno da ga unapredjuje jer sam kao admin jedini ja ostao a ja se time nikad nisam bavio

mrle

Citat: freepartyman poslato 17 Januar, 2015, 04:08
Nema koverte jer te nije legitimisao. Mene su zaustavili i pisali mi kaznu za kontra smer kod ski staze..

i neka su. Koliko puta krenem od kuæe kroz Ko¹utnjak, ¾urim, obaram motror i naðe se neko pametan da ide u suprotnom smeru.

freepartyman

Jel ima molera na forumu? Zanima me koje boje su najkvalitetnije i cime je najbolje da krecim valjkom ili cetkom. I koji je postupak pre samog farbanja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

perlx

Jednom davno, pre vi¹e od sedam hiljada godina bio je izvorni srpski bog Budibogsnama koji je imao æerku Èak¹ta Vi¹e... majku poloviènog pravopisa.
Mislim, stvarno... Ona je, brate, uvela Germane da nam napi¹u novu istoriju koju smo mi, mislimstvarno, jebote, naèisto sjebali.
E, kad je Nebeski narod poèeo da gleda amerièke, i dominantno ¹panske serije sa turskom tematikom iz domicilne istorije, rasprièalo se da smo nepismeni.
More, da im ja ka¾em....Nikonemo¾edamesjebekakotoumemsam (ko prvi naðe tri osmice u ovom tajanstvenom tekstu, nek ih nosi kuæi!)

Lazic

Citat: Boban_m poslato 22 Oktobar, 2014, 20:31
Dobro, ti si  ;D
:-* [srce]

p.s.
(izvini Ivice)... ;D








Citat: perlx poslato 19 Januar, 2015, 22:37
Jednom davno, pre vi¹e od sedam hiljada godina bio je izvorni srpski bog Budibogsnama koji je imao æerku Èak¹ta Vi¹e... majku poloviènog pravopisa.
Mislim, stvarno... Ona je, brate, uvela Germane da nam napi¹u novu istoriju koju smo mi, mislimstvarno, jebote, naèisto sjebali.
E, kad je Nebeski narod poèeo da gleda amerièke, i dominantno ¹panske serije sa turskom tematikom iz domicilne istorije, rasprièalo se da smo nepismeni.
More, da im ja ka¾em....Nikonemo¾edamesjebekakotoumemsam (ko prvi naðe tri osmice u ovom tajanstvenom tekstu, nek ih nosi kuæi!)
ti bre ni malo nisi normalan...;D

bigbad86

Citat: freepartyman poslato 19 Januar, 2015, 21:35
Jel ima molera na forumu? Zanima me koje boje su najkvalitetnije i cime je najbolje da krecim valjkom ili cetkom. I koji je postupak pre samog farbanja.
ima i to profesionalaca.

Ako je porozna podloga koju bojis onda prvo ljusti (prasina, haos po kuci)
Kad oljustis gletuj a ako ne  onda podloga za boju (bezbojna, akrilna)
"Najbolja boja" je vrlo sirok pojam. Najbolja ti je ona koja ti u trenutku najvise odgovara. U principu najbolji odnos cene kvaliteta je obicna akrilna vodoperiva boja. Poludisperzija je najjeftinija ali nije vodoperiva i ljuska se posle nekoliko nanosa.

freepartyman

 Hvala kolega. Meni su preporucene Oikos i Casati boje. Navodno  su skupe ali kvalitetne. Kako da ljustim,smirglom?
I became a beast to rid myself the pain of being a man