Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Pa jbmu sunce Kole, ja sam mislio da ti sve zna¹, a ovi mangupi te upeca¹e na foru... [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

joka

Na dobar mamac se uvek neko navata, tako je bilo i sa, na primer teènom kompresijom!   [thumb_up]   [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

Kostić

kastore brate, pa zar si ti poverovao da sam naseo? ajd ovi ¹to me ne poznaju. samo igram ufovu igru. bre. : )

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: kosta66 poslato 07 Oktobar, 2014, 19:40
kastore brate, pa zar si ti poverovao da sam naseo? ajd ovi ¹to me ne poznaju. samo igram ufovu igru. bre. : )

Nemoj da nas zajebava¹!!! Naseo si na ovaj fazon kao ¹to jo¹ uvek poku¹ava¹ da nabavi¹ teènu kompresiju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 07 Oktobar, 2014, 19:40
kastore brate, pa zar si ti poverovao da sam naseo? ajd ovi ¹to me ne poznaju. samo igram ufovu igru. bre. : )

ja ne pijem al ako das gajbu piva manijacima ja cu odglumiti da ti kao verujem ;) ;) ;)

[cheers]

Bori¹a

Citat: joka poslato 07 Oktobar, 2014, 19:35
Na dobar mamac se uvek neko navata, tako je bilo i sa, na primer teènom kompresijom!   [thumb_up]   [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

hm... [prebicute] :D :D :D :D

joka


Bori¹a

haahahahah nije nije 😃😃😃

p0peye

Различити људи различито гледају на долазак Путина и уопште параду која ће бити организована поводом 70 година ослобођења Београда.
(а ја будала мислио да је Београд ослобођен 20.октобра. Мораћу да проверим да ли су и име моје основне школе променили у 16. октобар...?)
http://www.njuz.net/zbog-obaveza-putina-dan-oslobodenja-beograda-20-oktobar-pomera-se-na-16-oktobar/

Него - мене занима какво је расположење "међу рајом" - ко ће на параду?


П.с. - Ако неко жели, и даље стоји понуда "Поклањам и делим Ленте светог Ђорђа"
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,17368.0.html

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

papaja

Parada mi je inace o.k, jbg. odraslo se na partizanskim filmovima.
Posle se malo promenilo misljenje u raznim ratovima ali mi je i dalje parada zanimljiva, mozda malo tuzna.
Mislim da se treba proslavljati dan oslobodjenja Beograda, samo je malo glupo sto se proslavlja 16. a ne 20. i sto je parada na teritoriji koja nije ni bila oslobodjena tada

Bugi

Malo mi ostavlja gorak ukus to njihovo proseravanje kao nema se para a ovamo , posle mesec dana , aj pravimo paradu . Verujem da je vecina priprema odradjena po principu tudjim kurcem po gloginjama tj. isterali komunalce da po ceo dan cupkaju travu , farbaju bandere i skidaju plakate za usranu smanjenu platu zbog gore navedenog nemanja para . Jos na sve to odu u Bec da vide kako im idu autobusi  :drka: . Sve u svemu jebe mi se i za paradu kao i za sve tamo prisutne . Izdrzacu ovih nedelju dana proseravanja u vezi iste kao i verovatno blokiran grad kad doleti oslobodilac

Cale


eclipse4

ja bih isao samo iz jednog razloga,da pokazemo eurocistima da ih mozda politicari ljube u dupe,ali da narod ne misli tako.

sremac

Druze da li se ti srda¹ sa NJUZOM ili ozbiljno mislis da pomeraju ? ako si ozbiljan procitaj ostale tekstove i bice ti jasno da je sajt sprdnja :D a opet su reprezentativniji nego Blic i slicni
budala na leru, mudonja u kontra smeru

p0peye

Шта 'оћеш - први су почели... ;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

imam pitanje, motor koji se vodi na tu jednog sugradjanina, i 24og je mesec dana otkako je istekla registracija... ja sam planirao da prevedem na mene ali da zadrzim tablicu ovu koja je sad... koliko ce me otprilike kostati to sve, prevod, ugovori  to, bez registracije i nove saobracajne?

Plazma Keks

a tablicu si hteo da zadrzis da ustedis?

Bori¹a

pa i to, ali i da se ne bih jebo sa odjavljivanjem tablica pa ponovnom registracijom...

Plazma Keks

uradi sad, pre ili kasnije ces platiti tablicu