Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: PECA BMW poslato 24 Septembar, 2014, 00:31
http://www.bizlife.rs/vesti/72580-zbog-sverca-u-prevozu-ode-i-vozacka

Ja se slazem da je ovo otislo predaleko , kontrolori se ponasaju bahato i uvode se neka pravila besmislena .

Ali zasto ljudi u Beogradu hoce da se voze besplatno u prevozu ? platis kartu i vozis se , sta je tu problem .. Ne kontam ovu famu oko tog bus + -a i tih stvari ?

doði u beograd, zaposli se kod nekog privatnika za 14 do 20 crvenih i svaki dan idi na posao busom, koji ti privatnik ne plaæa. ako ima¹ sreæe jedna linija, ako ne¹a minimum dve.

ili budi nezaposlen, bez ikakve pomoæi ovog grada i idi tra¾i posao po gradu. ako bude¹ i¹ao pe¹ke, trebaæe ti jedan radni vek da obiðe¹ sve.

daleko je jeftinije voziti se recimo motorom ili skuterom koji tro¹i pet ¹est litara, nego autobusom. u veæini prigrackih linija - kr¹evima koje voze ljudi koji ni traktor ne bi trebali da voze.

mkt

koliko  moze da trosi neki skuter od 125cc
treba mi neko zvrndalo za grad

UFF


Andreja

Moja preporuka za Piaggio Liberty.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


UFF

lanac (kajis), gume, plocice, i diskove menjas.... NIKAD :) jbg kojim performansama da ih potrosis?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nixazzar

Moj qingqi ti je bolje resenje  ;D

Hohštapler

Nije. Na skuteru mo¹ da nosi¹ gajbu piva i ne mora¹ da ¹alta¹... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ako se samoubijes onda nemoras ni da dises

znaci bolje mrtav nego ziv, ne moras ni na posao, ne moras ni motor da registrujes

Radanovic

Isplati li se sad registrovati motor na pola godine ?

©ta mislite , hoæe mi biti lijepih dana do kraja godine , i tamo negdje u februaru/martu ?

Slaninar

Citat: Radanovic poslato 27 Septembar, 2014, 14:55
Isplati li se sad registrovati motor na pola godine ?

©ta mislite , hoæe mi biti lijepih dana do kraja godine , i tamo negdje u februaru/martu ?

Kod nas je registracija uvek u isto vreme. Ako jednom registruje¹ krajem septembra, uvek æe¹ morati tako. Ja zato gledam da prva registracija bude u maju - najèe¹æe poène lepo vreme, a stignu svi papiri da se mo¾e iæi u inostranstvo u junu i kasnije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

El zna neko sto mi zakucava BS Player na Win 7 64bit  ?  nikad nisam imao problema sa njim na XP ...

Ima li neki drugi pler koji odma i skida prevode za Serije/filmove ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jecko

I meni  zakucava.....isti OS...

castor

Ja imam problema sa asinhronizacijom zvuka i slike. Workaround - skinem film, pustim u BSPlayeru da skinem titl i onda zagasim BSP i pustim u VLCu. Radi kao sat… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

DaChaS

ja sve gledam na gom playeru ...subove sa subscene.com

PECA BMW

sad sve prvo pustim u BS cisto da skine prevod i onda pustim u Win Media Player Classic (x64) , on radi perfektno i isto pusta prevod ... akao sam ga sa Blu ray snimcima i radi bez greske ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Sta mislite treba li uvesti ogranicenje broja poruka koje jedan clan moze napisati (spamovati) na forumu za 24h ?

Kostić

#6178
ne treba, samo ti privlaèim pa¾nju, tj ukazujem da, ako je ovaj forum ful demokratija, treba da promeni¹ to rangiranje u frii po ¾elji. neka svako bude ¹ta ¾eli, a ne da me uslovljava da bri¹em slova sa tastature da bi postigao ono ¹to hoæu. ¹ta mislite o tome?

bajdvej, odem na bjb da okaèim motor, oni mi ne dozvoljavaju, ako nemam 100 postova. pa jel ja treba da sedim i da lajem, da mi dozvole da okaèim motor tamo gde vise oni koji ga voze? jok. isto tako smo i ovde uslovljeni da lajemo dok ne nabijemo koliko postova za taj èin'. meni lièno ne smeta, al ne sviða mi se da budem vikend bajker. nit sam ikad bio bajker, nit sam vikend i zahtevam ili demokratsko pravo da budem i du¹an silni ako mi se tako sviða ili mi obri¹i profil i sve moje poruke.  [plazi_se]


inaèe, kad porastem, ¾elim da budem garfild.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen