Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Pa da vam olak¹am posao? Pa da prestanemo da vas nerviramo? Pa da svet bude pun ljubavi??
Nisam luda.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

....ustanovili smo da ljubav nije jedna od te tri osnovne stvari.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

ma batali, mi to necemo shvatiti...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

Ma, samo napred, mo¾da 2023. godine  pogodite.
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

ne mogu oni da pogode sta zene zele kad ni zene to same ne znaju
tj ne zele isto sad i posle 5 min

a i koga bole qrac ustvari sta zele?
ako traze mozda i dobiju a ako ne traze, pa i tad ce nesto da dobiju :D

Zvonèica

I, naravno, ima onih koji ne ¾ele da shvate....
Hold your head high and your middle finger higher

lord_oblivion

Citat: Zvonèica poslato 24 Februar, 2014, 09:18
E, nemate pojma. Da znate tri osnovne stvari  koje trebaju ¾enama ne biste ovo  pisali.
Svakih sat vremena dve stvari od tri se promene. Po Rnd funkciji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

Citat: Zvonèica poslato 24 Februar, 2014, 09:08
Vi u stvari ne znate koliko je sa ¾enama lako i koliko malo im treba da bi bile zadovoljne.
15 do 22 cm ... to bash i nije malo ... al dobro ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

pa sad.....kako za koga  [rofl]

balcan girl

pa kad mi ceo zivot muskarci objasnjavaju sta je 22cm nije ni cudo sto ne znam bocno da se parkiram :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

pa balkanka kod tebe pali Fi ... vishe nego duzina 0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

zmajhu iskreno ovu recenicu sam drpila :D ja umem da se parkiram bocno i garderobu sebi kupujem odokativnom metodom :D iz cuga pogadjam da li tu ima 18cm ili 12cm :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Major

Mene jos uvek zanimaju one tri stvari :)

Meni padaju napamet paznja, ljubav i sex..

Zvonèica

Aha, ako ka¾emo te tri stvari onda ne mo¾emo da vam napakujemo jo¹ 333!!!!
Hold your head high and your middle finger higher

Ivan1979

Jesteee,,, kao da bi vam poverovali nesto   ;)

Hohštapler

...ja ne znam za te 3 stvari, ali jednu stvar sam sa ¾enama nauèio na te¾i naèin, i to vi¹e puta...

®eni sme¹ sva¹ta da radi¹, da je ljuti¹, nervira¹, la¾e¹, ovo ono, sva¹ta trpi, ali ne sme¹ nikako ni pod kojim uslovima da dozvoli¹ da joj bude dosadno.
Kad joj bude dosadno - æao si...

I tu doðemo na ono moje da ne valja biti previ¹e fin, onda si dosadan, kad ugaða¹, ¹eni¹, radi¹ ¹ta ona misli da treba....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

e vidis nije bas tako :D ja umem sama da se zabavljam pa da li si ti dosadan il nisi to je tvoj problem :D ja najvise mrzim laz, pa dvostruki standard, laznu moralnost i glupe ljude i najviseeeeeeeeeeeee me iritira recenica SVI KAZU.. kad neko krene nesto da mi sere i kaze ali svi kazu da to i to ne valja itd, ja prosto dobijem nervni slom .. zabole me kurac bas sta svi kazu meni je jedino bitno sta ja kazem :D :D :D elem zene ako te vole i smatraju da si materijal za muza ( a svi znamo da ti hohstapleru jesi :D) bice jebeni kameleon i ti neces imati pojma ko je ona u stvari ali ce se super slagati sa tobom dok ne dobije prsten, elem posle toga malo pomalo ce uvoditi svoj red i poredak u vas zivot ( to ako ima strpljenja i pameti) a da ti nista neces da primetis i uzivaces u zajednickom zivotu :D :D :D e sad ja se licno sa tim ne slazem i borim se protiv toga jer sam ja jedno bandoglavo i brutalno iskreno stvorenje i ne volim to tako i hocu ono cist racun duga ljubav al vidis to ne ide tako :D muskarci u stvari vise vole te kameleon faze jer ih one ostavljaju u ubedjenju da su oni to nesto smislili i da su oni najpametniji :D kad pogledas malo bolje tu u stvari nema niceg loseg jedino lose moze da bude ako ona nema strpljenja ili dovoljno pameti da promene uvodi polako i sistematski vec pocne sa onim sad i odmah e tu dodje do problema ovako svi zive zajedno do kraja zivota i cica mica i gotova prica :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

nista ja tebi ne verujem...
Ko se ljuti, uleti mu kruti