Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Pa zato se on i mota..

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

DebeliZmaj

auh od kad nisam optichara video na forumu :)
hola ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

ok, evo ban je uspeo ... i sve to ...
ipak mislim da je dovoljno ? ...
da im skinemo ban ?:) ...
treba po meni napraviti sekciju koja se ne vidi ako
nisi clan ... tipa madzone pa tamo da moze da se sere
pishe pljuje itd... mislim da treba napraviti pravilo da
nema ljutnje tamo, znachi ako si tamo i pishesh onda
si svestan da neko moze te napushi ...
mislim ovo i nemora sa madzone .. al ono da skinemo
ovima banovanima ban ...

znam ja kako je to kad si banovan :( .. iskreno bzvz je skroz
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Conti-Moto poslato 17 Januar, 2014, 19:05
Citat: rtaku poslato 17 Januar, 2014, 16:31
Ovaj kazu smrad, onaj kazu seronja, itd ..ne pratim ali vidim da je uff u svakoj prici.

UFF je u svakoj prici jer mu je "radno mesto" takve prirode . . .

i UFF cita svaki post, i UFF se najvise drka oko ovog foruma i UFF je jedini voljan da se napusava sa budalama i pravi sebi probleme uzivo radi foruma i UFF sve njih poznaje uzivo zato sto je ujedno i osoba koja licno poznaje najvise clanova sa ovog foruma a to je zato sto je isao na skoro svako druzenje, okupljanje i voznju a vecinu njih je sam i organizovao tj pokrenuo temu sa ciljem da se ljudi upoznaju uzivo i da se vise druzimo uz pivo a ne samo uz tastaturi i da time ujedno i smanji broj napusavanja i svadji na forumu

Citat: Aleks Cross poslato 17 Januar, 2014, 18:48
Eto ja sam za to da bude odbanovan pa nek pise sta hoce, pa ko ima vremena i volje nek se sa njim drka i dopisuje.

jel bi ga ti pustio da u tvojoj kuci prica i radi sta hoce?
da ti se svadja sa gostima , da ih vredja i da im preti?

DebeliZmaj

uff i pricha o sebi u trecem licu :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

jbg UFF ovih dana pise preko 100 strana master rada u kojem ne sme da pise u prvom licu

DebeliZmaj

sto se trudish kad cesh padnesh svejedno ?:) ...
onda cesh i ovicijalno biti master UFF ... mUFF :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2014, 20:34
Citat: Conti-Moto poslato 17 Januar, 2014, 19:05
Citat: rtaku poslato 17 Januar, 2014, 16:31
Ovaj kazu smrad, onaj kazu seronja, itd ..ne pratim ali vidim da je uff u svakoj prici.

UFF je u svakoj prici jer mu je "radno mesto" takve prirode . . .

i UFF cita svaki post, i UFF se najvise drka oko ovog foruma i UFF je jedini voljan da se napusava sa budalama i pravi sebi probleme uzivo radi foruma i UFF sve njih poznaje uzivo zato sto je ujedno i osoba koja licno poznaje najvise clanova sa ovog foruma a to je zato sto je isao na skoro svako druzenje, okupljanje i voznju a vecinu njih je sam i organizovao tj pokrenuo temu sa ciljem da se ljudi upoznaju uzivo i da se vise druzimo uz pivo a ne samo uz tastaturi i da time ujedno i smanji broj napusavanja i svadji na forumu

Citat: Aleks Cross poslato 17 Januar, 2014, 18:48
Eto ja sam za to da bude odbanovan pa nek pise sta hoce, pa ko ima vremena i volje nek se sa njim drka i dopisuje.

jel bi ga ti pustio da u tvojoj kuci prica i radi sta hoce?
da ti se svadja sa gostima , da ih vredja i da im preti?

27848 postova do ovog...
Pa nek za svaki treba samo 10sekundi... eto kolko je to truda do sad bilo...  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Aleks Cross

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2014, 20:34
Citat: Conti-Moto poslato 17 Januar, 2014, 19:05
Citat: rtaku poslato 17 Januar, 2014, 16:31
Ovaj kazu smrad, onaj kazu seronja, itd ..ne pratim ali vidim da je uff u svakoj prici.

UFF je u svakoj prici jer mu je "radno mesto" takve prirode . . .

i UFF cita svaki post, i UFF se najvise drka oko ovog foruma i UFF je jedini voljan da se napusava sa budalama i pravi sebi probleme uzivo radi foruma i UFF sve njih poznaje uzivo zato sto je ujedno i osoba koja licno poznaje najvise clanova sa ovog foruma a to je zato sto je isao na skoro svako druzenje, okupljanje i voznju a vecinu njih je sam i organizovao tj pokrenuo temu sa ciljem da se ljudi upoznaju uzivo i da se vise druzimo uz pivo a ne samo uz tastaturi i da time ujedno i smanji broj napusavanja i svadji na forumu

Citat: Aleks Cross poslato 17 Januar, 2014, 18:48
Eto ja sam za to da bude odbanovan pa nek pise sta hoce, pa ko ima vremena i volje nek se sa njim drka i dopisuje.

jel bi ga ti pustio da u tvojoj kuci prica i radi sta hoce?
da ti se svadja sa gostima , da ih vredja i da im preti?

NE. Razlog jako jednostavan. U realnom zivotu izbegavam druzenje sa agresivnim ljudima. Kad sam u BG ja sam GOST zato sto ovde zivim a tu u posetu dolazim. Ako se u drustvu pojavi negativac i ja ga prepoznam kao takvog, odo ja na drugo mesto gde za svoje pare uzivam a ne da trpim nekok napucanog debila bez grama mozga u glavi. E sad : niko nije komentarisao moju izjavo o tvom, vasem radu za i oko foruma. Zasto? Boli ih sve racku, to ce uffe ili neko drugi da srede. Rad i vase vreme koje VI ulazete u ovo sve niko bre ne ceni ! Slobdno vreme je jako drgoceno a to jos manje cene, za razliku od mene. HVALA za to i svaka cast.

Sto se tice druzenja i zezanja, uvek kad sam u BG, kad god ti ili ko drugi hoce ja sam za to

gmum44

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Januar, 2014, 19:39
auh od kad nisam optichara video na forumu :)
hola ;)

tu je opticar ,ali ne smem da se preterano ukljucujem u pricu ,jbg,il batine il ban...a kako su mi slomljena rebra nisam voljan da osetim opet bol...tu sam i posmatram...
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

DebeliZmaj

ma ko ce ti preti dal si lood :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gmum44

Citat: DebeliZmaj poslato 17 Januar, 2014, 21:28
ma ko ce ti preti dal si lood :0



aha,ima ovde zajebanih pa mi frka,nisam imao pojma kada sam pristupio ovom forumu da postajem clan veeeeeeeooooooooma zajebane sredine,ja mislio da je zezanje i samo zezanje a ono ...ccc..nego debeli ti mi  nisi nesto u elementu ili ti fale indijanci koji se primaju na provokacije(bio i ja jedan od njih al davno secas se  [ludak] )...pozzzzz
NWGO STA BI SA SUBLEROM???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

DebeliZmaj

nesam ... umoran ... pentrao se na vodotoranj na koshutnjaku :) ... bre !
jbg mora drug ``inzenjer serverskih sistema`` da pregleda kako je sbb izveo
optiku za nashe malo preduzece gore :) ... al vidim da cu se penjem
opet sledece nedelje jer garantovano ce pobodu u pogresan port rutera :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jebote nemam pojma,ne mogu vjerovat da neko nekome prijeti!! mislim ne znam nikoga licno,al brate.... nevjerovatno!!! ovo je ipak virtuleno druzenje,al zalosno je sto se i znate licno,a ko zna sa kakvom glupo¹æu je poèelo kaèenje ,èiji je veæi..,ko je br¾i....
uffe trpi¹ sranja,svaka ti èast...  uvjek se zaèudim glupostima ljudskim,neki ljudi nisu odrasli!! jednostavno!!
jin-jang

rtaku

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2014, 20:34
Citat: Conti-Moto poslato 17 Januar, 2014, 19:05
Citat: rtaku poslato 17 Januar, 2014, 16:31
Ovaj kazu smrad, onaj kazu seronja, itd ..ne pratim ali vidim da je uff u svakoj prici.

UFF je u svakoj prici jer mu je "radno mesto" takve prirode . . .

i UFF cita svaki post, i UFF se najvise drka oko ovog foruma i UFF je jedini voljan da se napusava sa budalama i pravi sebi probleme uzivo radi foruma i UFF sve njih poznaje uzivo zato sto je ujedno i osoba koja licno poznaje najvise clanova sa ovog foruma a to je zato sto je isao na skoro svako druzenje, okupljanje i voznju a vecinu njih je sam i organizovao tj pokrenuo temu sa ciljem da se ljudi upoznaju uzivo i da se vise druzimo uz pivo a ne samo uz tastaturi i da time ujedno i smanji broj napusavanja i svadji na forumu

Citat: Aleks Cross poslato 17 Januar, 2014, 18:48
Eto ja sam za to da bude odbanovan pa nek pise sta hoce, pa ko ima vremena i volje nek se sa njim drka i dopisuje.

jel bi ga ti pustio da u tvojoj kuci prica i radi sta hoce?
da ti se svadja sa gostima , da ih vredja i da im preti?

Sto citas, hoces da budes svakoj zdelii poklopac ili?
Ne verujes nikome pa samo ti moras sve da pratis?
Nesto ne verujem da na ostalim forumima ima neki uff koji sve zna.
Onda ono "u  mojoj kuci" hehe koja glupost.Ima da kaze sta zeli da kaze. Hoces forum a da nema da kaze ruzno ili da vredja.
Forum je javno mesto kao i kafic, hotel javna kuca i goste ne biras ti a i jedno i drugo i trece ne mogu da zive bez gosti.
Cela prica me podseca na mog prijetelja LJubu koji kaze ne voli da se bije ali eto on u svakoj tuci i uvek razvadja pa tako.
Trud podrzavam ali metod rada je glup kao q.
Zamisli predsednika da sa svakim gradjaninom raspravlja..hvala bogu ima drugara tu koliko hoces podelis im  kljuceve i ban nema da se pravda ako je bre budala.

Plazma Keks

ima li neko od vas da mi da 15ml sintetickog 75w90 ulja za menjace? bukvalno mi treba jedan spric. nemam potrebe da kupujem celu litru jer mi se nikako ne isplati... potrebno mi je za servis viljuske

ЯЭВОЛУТИОН

ja verovatno....bel ray ako nisma potrosio...
@RTAKU
elem....forum je ko kafana....svako moze da udje i boravi tu , pije, jede, pisa, sere...moze i da galami....moze i da psuje....ali ako pocne da vredja druge goste, da im smeta...onda gazda kafane ili obezbedjenje iste intervenise....mozda ga ponovo puste sledeci put...a mozda i ne.....sta tu nije jasno.
Kao sto si rekao kafan bez gostiju nije kafana, ali ako gostiju ima a jedna takav dodje...brzo ce i ostali da odu.....svako ima pravo da se nadrka na gazdu kafane i da vise nikada u istu ne udje, a opet moze svaki dan da dolazi...a neko poneki put....neko retko a neko cesto.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!