Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#5340
Nego ljudi, ja sam danas proèitao blago reèeno bullshit-a za ceo ¾ivot, prosto mi je drago ¹to na fb mogu da se pobri¹u komentari na status, jer bi verovatno bilo mrtvih...


Toliko da mogu ODGOVORNO PRI RELATIVNO ÈISTOJ SVESTI da izjavim da je zmaj malo dete i da treba da ga èuvamo kao malo vode na dlanu...

UFF

lazicu

postoji samo jedno objasnjenje

[ludak]

Lazic

Mnogo sam tu¾an zbog toga... Jebiga, takav sam... Ali èim je pobrisano, nije bez razloga...

UFF


Lazic

Bilo bi mi sme¹no da nisam sve ono danas proèitao...

Kanarinac


UFF

jbg ja nisam, zato meni i jeste

sta ces, probelm je sto ostali nisu upuceni u picu pa mozda i poveruju u pljuvanje ludaka, ali ko ga jebe, vazno je da znaju oni koji me znaju
ti si jehovin svedok :)

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 31 Decembar, 2013, 03:18
A sta si proèitao?

Vi¹e njih koji su proèitali, rekli su bolje da nisu i nisu hteli da prièaju o tome... Bar mi je drago ¹to sam saznao neke stvari... Slièno kao sa Srpskim filmom(za nepismene ako umeju da èitaju, veliko S je zato ¹to se tako zove film), ko god ga je gledao pokajao se gorko...

eclipse4

mene vise nista nije jasno ovde fb,mm,redtube,youtube......

mareskin

Citat: Jefta poslato 31 Decembar, 2013, 02:26
Било бре спрдња, која год тема да се отвори оно зезање, па умирање од смеха, све бе функционисало како треба, нико злу реч. Ако неко неког испрозива све на шалу и нико није схватао озбиљно. Тема која је оставила утисак на мени је "Мала Маја" где се Гаша упецао. Јеботе смејао сам се 3 недеље само због те теме.

Stvarno je bilo dobro zezanje. Mnogo pozitivnija atmosfera. ©teta ¹to nema nekih dobrih likova.
Iz nekog razloga primeæujem da se neke, u su¹tini, benigne poruke shvataju kao uvreda tj. na pogre¹an naèin. Valjda je lak¹e da se pomisli ne¹to lo¹e, nego ne¹to dobro.

I ja sam se valjao od smeha kad god uðem na forum i sam sam ponekad napisao ne¹to sme¹no. Posle nekog vremena sam se smorio i prestao. Lako je bilo ¹aliti se kad proèita¹ dobre tuðe replike.

Ljudi imaju razlièita mi¹ljenja i to je sasvim ok. Meni se èini da je previ¹e iskompleksiranih ljudi (sa parama, bez para, sa velikim kurcem, sa malim kurcem, sa velikim sisama, sa malim sisama (ovo zbog ravnopravnosti ¾ena, inaèe mi se sve sise sviðaju)...) koji ne razumeju ¹alu.

Mogu da primim ¹alu na svoj raèun, jer znam ko sam ja u stvari. Mnogi to ne mogu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Taman ulazimo u novu godinu kako treba, bez napinjanja i napusavanja :)

Plazma Keks

hoces ja da pocnem da napusavam?

Joker

Ti dok si napusavao, sve je bilo ok...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

@lazic
vodi debelog kuci ako je dobar :D

@plazmeni
koga bre ti tako kljakav mozes da napusis??

@SVI

SAMO PREKINITE DA POMINJETE TO KAKO JE BILO I NASTAVITE KAO DA NIJE NI STALO!!!

HM moram da smislim nesto da nekoga hebem ili da budem heban :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

mogu ja da te "hebem", uvek sam raspolozen da pomognem ljudima u problemima... :P


clutch&brake

Ti da me hebes? Pa kakav si da te stavim na djoku i kao elisu da te okrecem :P :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

e, nisam ja Uffikine visine, ipak sam ja visok 186cm!  [rofl] [rofl] [rofl]

clutch&brake

Nema veze bolji ce sex da bude :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Ahahahahahahaha

Ko civava da zaskace sarplaninca :D

Plazma Keks

jaoj da... ima jedan taki gif u temi sa gifovima ;D