Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 18:35
Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 18:32
mi sutra pravimo kod mene na moravi jedan zemljani lonac od 20kg kupus na ovcevinu i pomalo teletine.domace vino i rakija.sve prirodno bez hemije jbg.necu da piskaram vise.nisam ja toliko pismen da raspredam price.odo da spremam grne.

pa bolje da smo se kod gorana 29.tog okupljali :))

Pa realno bolje i ja bi poneo stare kuravice pa da se iznabadamo ko,ljudi i posle da izedemo tu ovèetinu a ne vako ¹ilimo i drkamo qrac na prazno ako je jo¹ neko za? da odlo¾im put ?Naravno pitamo Gorana ¹ta usput da ponesemo a ne u neki smrdarnik tipa lokal:( e praznici nam sti¾u ja veæ poèo,da se veselim.:)))))
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MILJAN

Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 18:31ajmo iz pocetka

GDE SAM JA MILJANA UVREDIO?
I KAD SAM REKAO DA SE NJEGOVA ZENA SVALERISE?

nisam mu zenu ni pomenuo nigde dok nije poceo da se izdrkava a i tad sam pricao samo o teoriji resavanja problema

pocelo je tako sto je poceo da kenja o forumu a ja sam ga najnormalnije pitao sto postavlja pitanja kad sam kaze da nije procitao materiju
ako zelis da shvatis procitaj sve pa tek onda ako ti i dalje nije jasno ti pitaj ili ces ispasti budala a verovatno ni ne zelis da znas ogovor vec zelis da zapocnes raspravu, u cemu je ocigledno i uspeo

na moje pitanje je on odgovorio sta je "mali" rastu ti "sekutici" nervozan si?
na to je dobio milo za drago od mene i pitao sam ga sto je on nervozan nije valjda da ima probleme sa svalerima?
sta je tu cudno? jel to uvreda? postoji ta mogucnost zar ne? ja nisam tvrdio nista vec sam ga pitao
on je to mogao ili da ingnorise ili da kaze nemam i kraj price
nit sam rekao koji svaleri nit ko se nit sa kim se svalerise

i evo sad u gornjem postu mi napise mozes da "kevces" oko mene, opet uvreda
najradije bih ga sad iznapusavao kurcem i banovao ali ne zelim to da radim, zato nek pazi ubuduce kako se izrazava a ja njegovu zenu nigde pomenuo nisam nit nameravam
Jesi napisao i to stoji... pa si jos i razlagao teoriju zavere oko moje supruge,..Tako da ziv bio ti meni...Jedini ti od modova pravis probleme...kako to bas ti? Svi to vide , ali mali, preterao si i nema problema... Videcemo se da se objasnimo ko je ko...Ko je sta mislio i rekao...
Cave ab homine unius libri

UFF

moz da me povuces samo
javi se kad si u bg da svratis da ne bude da si nepozvan dosao

a tu sam pisao o problemu kad zena vara a muz hoce da bije jebace, tako problem nece resiti i to je cinjenica

nigde nisam rekao da je to tvoja zena niti da tebe vara ali evo ako hoces da ti olaksam mogu to da kazem tj to da napisem pa da se ne drkamo vise ko je sta rekao posto ocigledno ne vidis najbolje pa evo da ti zaokruzim:

http://s23.postimg.org/xlvwifbq3/emy4adab.jpg

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 19:08
moz da me povuces samo
javi se kad si u bg da svratis da ne bude da si nepozvan dosao

a tu sam pisao o problemu kad zena vara a muz hoce da bije jebace, tako problem nece resiti i to je cinjenica

nigde nisam rekao da je to tvoja zena niti da tebe vara ali evo ako hoces da ti olaksam mogu to da kazem tj to da napisem pa da se ne drkamo vise ko je sta rekao posto ocigledno ne vidis najbolje pa evo da ti zaokruzim:

http://s23.postimg.org/xlvwifbq3/emy4adab.jpg

JBTE Ufee e si i ti za obdani¹te a bre koj vam KURAC bre evo predloga ajte kod mene pa se objasnite ko poka¾e znake agresije dobije po pièci znaèi va¾i samo rasprava a za primenu sile zadu¾eni oni omladinci iz K.K. Pale¾.naravno meze ja èastim ej bre koj,vam ðoka ionako nas nestane 80.000 hiljada pa ajd jo¹ da ubrzamo:(.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aæimo

Ujko, jel prima¹ i nas ostale, mislim èuo sam da ti je meze mljac?

metarex

Citat: Uncle Bob poslato 28 Decembar, 2013, 19:13
Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 19:08
moz da me povuces samo
javi se kad si u bg da svratis da ne bude da si nepozvan dosao

a tu sam pisao o problemu kad zena vara a muz hoce da bije jebace, tako problem nece resiti i to je cinjenica

nigde nisam rekao da je to tvoja zena niti da tebe vara ali evo ako hoces da ti olaksam mogu to da kazem tj to da napisem pa da se ne drkamo vise ko je sta rekao posto ocigledno ne vidis najbolje pa evo da ti zaokruzim:

http://s23.postimg.org/xlvwifbq3/emy4adab.jpg

JBTE Ufee e si i ti za obdani¹te a bre koj vam KURAC bre evo predloga ajte kod mene pa se objasnite ko poka¾e znake agresije dobije po pièci znaèi va¾i samo rasprava a za primenu sile zadu¾eni oni omladinci iz K.K. Pale¾.naravno meze ja èastim ej bre koj,vam ðoka ionako nas nestane 80.000 hiljada pa ajd jo¹ da ubrzamo:(.

jes pa da bude ko nekad kod Ace popka u kafani: uuuu ovoj kafani samo ja mogu da bijem!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]
ps krs ko vrata [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

UFF

pa ja sam zavrsio sa komunikacijom sa onima koji prete (i od sad za pretnju ide duzi ban od uvrede jer i jeste gore) i jedino uz te uslove bi i pristao da pricam ili raspravim problem tj da ostalim koji slusaju pokazem ko je tu lud
u svakom drugom slucaju oni za mene ne postoje, mogu samo da prodju pored mene bez da mi se obrate
mogu i da me udare naravno ako misle da im je to pametno, njihov izbor

i u pravu ste, necu vise da se spustam na nivo onog ko vredja nit da se sa njima raspravljam vec samo da predlozim za bananu u admin delu (kao i sad sto sam) i teram dalje a o njima nek se odluci pa nek se neko drugi napusava jer ovako ja ispade najgori

TEEfqd

ova tema je od otvaranja bila kurac budimo realni. ne znam sto ne obrisete ovo smece pobise se ljudi ovde

TEEfqd

pogledajte prvih 10 strana, smece od teme i evo rezultata posle 250 strana

UFF

jbg nije tema ni otvorena vec je napravljena od gomile sranja iz svih tema na forumu i to samo sa jednim razlogom:
da ne bi bilo cenzure
mada ako sve posaljem u kanti u dalje nema cenzure, samo je sve u kanti ali i dalje vidljivo i na forumu pa ko zeli da cita sranja moze da pretura po smecu

TEEfqd

to je ok naravno. jedno je kad nema cenzure i kad se ljudi ponasaju normalno a drugo kad retardi znaju da nema cenzure i eksploituju to maksimalno (zato sto su retardi)
i naravno sve im je bilo dopusteno jer je do jaja bio forum i koga je boleo kurac. vremenom ljudi su zaboravili da su retardi zapravo retardi zato sto su dugo bili tu i navikli su
na njih i pocelo je da ih pogadja sta retardi kenjaju i otud je pocelo svo ovo sranje

TEEfqd

treba brze delovati i ukloniti retarda bez milosti kad se uoci :D

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

DebeliZmaj

zar ovo nije zakljuchao arapin ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

pa jeste dok se ne smiri kao situacija. al evo sad deca imaju priliku da se opet igraju u blatu, da ne kazem bullshitu

DebeliZmaj

pazi ovo je najposecenija tema na forumu :)
realno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

a razlog je to sto se toliko sranja desava ovde. ja sam poslednji put upalio tv kad je bio cunami u japanu

DebeliZmaj

ja nisam nikad upalio tv ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

to je jedna od prednosti kad imas zenu. ZENOOOOOOOOOOOOOOOO MENJAJ KANAL BAM (papuca u glavu :D )

DebeliZmaj

ja i dalje tvrdim da nema nishta loshe u tome
da se bude papucha :) ... opran, opeglan, nahranjen ... :)
woohoo  ... josh ako se ponekad ogrebesh za snoshaj
:) vrh
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell