Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 14:22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2013, 22:44
Gsn UFFe ...koliko ti mislis MILJANA ja da stavim na ignore......moj velegrad je cist.....

mislim da je jedan sasvim dovoljan, ne bi on pravio lazne profile jer njemu forumi nista ne znace a ima ih koliko hoces

Citat: Uncle Bob poslato 28 Decembar, 2013, 00:54
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 00:21
cek to ono kad si se preselio kod zene u kucu ?:)

Ooo Zmahu Miljan te gotivi neæe sve plombe ti izbije jbte u¹parao si vièi ura .)))))))

pa to je zato sto jos nije aludirao na prevaru  [rofl]  [ludak]

ok je da on nekom pominje sekutice a kad taj neko kaze svaleri onda ode sva inteligencija i obrazovanje koje on toliko ceni u kanalizaciju i tad hoce fizicki da se obracunava  [facepalm]

jbg prvi pocnes da bockas i posle sam mu ja kriv ako sam ubo preciznije
ne kazem da ga vara ali ako ga vara (jer je na to prso i to sto sam reko svaleri, sta bi bilo da sam reko zena ti se mozda jebe sa drugim?) on pokusava da resi problem na pogresnom mestu
moze glasniku da nalupa samare i moze jebaca prvog da uplasi i otera, drugog da prebije, pa ce treci nejga i tako u krug ali problem i dalje ostaje :)
problem je u zeni a ne u jebacima ili onim koji aludiraju pa resavaj to sa njom
eto od mene dobronamerni savet posto i ja njega volim  :-* samo za razliku od njega ne zelim da se druzimo
Pa i to je lepo.:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MILJAN

Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 14:22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2013, 22:44
Gsn UFFe ...koliko ti mislis MILJANA ja da stavim na ignore......moj velegrad je cist.....

mislim da je jedan sasvim dovoljan, ne bi on pravio lazne profile jer njemu forumi nista ne znace a ima ih koliko hoces

Citat: Uncle Bob poslato 28 Decembar, 2013, 00:54
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 00:21
cek to ono kad si se preselio kod zene u kucu ?:)

Ooo Zmahu Miljan te gotivi neæe sve plombe ti izbije jbte u¹parao si vièi ura .)))))))

pa to je zato sto jos nije aludirao na prevaru  [rofl]  [ludak]

ok je da on nekom pominje sekutice a kad taj neko kaze svaleri onda ode sva inteligencija i obrazovanje koje on toliko ceni u kanalizaciju i tad hoce fizicki da se obracunava  [facepalm]

jbg prvi pocnes da bockas i posle sam mu ja kriv ako sam ubo preciznije
ne kazem da ga vara ali ako ga vara (jer je na to prso i to sto sam reko svaleri, sta bi bilo da sam reko zena ti se mozda jebe sa drugim?) on pokusava da resi problem na pogresnom mestu
moze glasniku da nalupa samare i moze jebaca prvog da uplasi i otera, drugog da prebije, pa ce treci nejga i tako u krug ali problem i dalje ostaje :)
problem je u zeni a ne u jebacima ili onim koji aludiraju pa resavaj to sa njom
eto od mene dobronamerni savet posto i ja njega volim  :-* samo za razliku od njega ne zelim da se druzimo
Svaka tebi cast..Ja ti nisam pretio ali sam te hipoteticki posavetovao.Ti si jak ispred tastature kada vredjas a ja nemam bas toliko vremena.Postavio si mi pitanja i ja cu da ti odgovorim licno jer su intimne prirode.Ne nervira mene sto pominjes moju suprugu koja ima daleko vise casti od tebe, nego sto je to licno prema meni..Ne mogu da shavtim da postoji toliki kamikaza..
Ps.
Ako aludiras na obrazovanje napisacu: van moje lige si i mozes  samo da kevces oko mene.
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 28 Decembar, 2013, 16:17
Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2013, 14:22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2013, 22:44
Gsn UFFe ...koliko ti mislis MILJANA ja da stavim na ignore......moj velegrad je cist.....

mislim da je jedan sasvim dovoljan, ne bi on pravio lazne profile jer njemu forumi nista ne znace a ima ih koliko hoces

Citat: Uncle Bob poslato 28 Decembar, 2013, 00:54
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 00:21
cek to ono kad si se preselio kod zene u kucu ?:)

Ooo Zmahu Miljan te gotivi neæe sve plombe ti izbije jbte u¹parao si vièi ura .)))))))

pa to je zato sto jos nije aludirao na prevaru  [rofl]  [ludak]

ok je da on nekom pominje sekutice a kad taj neko kaze svaleri onda ode sva inteligencija i obrazovanje koje on toliko ceni u kanalizaciju i tad hoce fizicki da se obracunava  [facepalm]

jbg prvi pocnes da bockas i posle sam mu ja kriv ako sam ubo preciznije
ne kazem da ga vara ali ako ga vara (jer je na to prso i to sto sam reko svaleri, sta bi bilo da sam reko zena ti se mozda jebe sa drugim?) on pokusava da resi problem na pogresnom mestu
moze glasniku da nalupa samare i moze jebaca prvog da uplasi i otera, drugog da prebije, pa ce treci nejga i tako u krug ali problem i dalje ostaje :)
problem je u zeni a ne u jebacima ili onim koji aludiraju pa resavaj to sa njom
eto od mene dobronamerni savet posto i ja njega volim  :-* samo za razliku od njega ne zelim da se druzimo
Svaka tebi cast..Ja ti nisam pretio ali sam te hipoteticki posavetovao.Ti si jak ispred tastature kada vredjas a ja nemam bas toliko vremena.Postavio si mi pitanja i ja cu da ti odgovorim licno jer su intimne prirode.Ne nervira mene sto pominjes moju suprugu koja ima daleko vise casti od tebe, nego sto je to licno prema meni..Ne mogu da shavtim da postoji toliki kamikaza..
Ps.
Ako aludiras na obrazovanje napisacu: van moje lige si i mozes  samo da kevces oko mene.
O Srbi ebo vas sve nas jelda golemi e da da razjasnimo ne¹to Miljana za razliku od nekih nisam nikada gledao u oèi ¹to ne umanjuje njega kao èoveka bar je to moje mi¹ljenje a ko prati forum redovno predpodstaviæe za¹to? mada sve vi¹e razmi¹ljam da kada poðem da obiðem imanje biv¹e gospoðe svrnem do dotiènog druga èlana onako neobavezno pa da zajedno odemo do Bukulje naravno uz asistenciju nekih sa foruma tipa: Poðe Marko da ima ko da naðe falinku ili Naopaki da stabilizuje naopaku situaciju e da a de bre bez debelog da proðe hepening i svih ljudi dobre volje proleæe nam sti¾e valjda æe i oni iz vla¹ke krajine da se pridru¾e. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska

ooooooo jebem vas nenormalne da se prepucavate ovde.ja vidim da je ovo sve zezanje a vi bre odoste da problem resavate do familijarnih stvari.sta vam to treba nije mi jasno.a sami u temama hocete da se forum sredi od ovih stvari.A KAKO?kad vi stariji i od ovih mladjih postovani kao bajkeri podpirujete neke stvari a ZASTO?.ako bre imate sta da raspravite dogovorite kafanu pa kazete svako svakom sta imate a ne javno.nije po meni lepo ovako.ali svako ima pravo na sve pa neka svako radi po savesti svojoj.

DebeliZmaj

mene mozda MILJAN nervira ali mislim da je bzvz pricha oko zene i shvalera...
moja 2 centa... a ti mUFFe kako hocesh ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 17:46
ooooooo jebem vas nenormalne da se prepucavate ovde.ja vidim da je ovo sve zezanje a vi bre odoste da problem resavate do familijarnih stvari.sta vam to treba nije mi jasno.a sami u temama hocete da se forum sredi od ovih stvari.A KAKO?kad vi stariji i od ovih mladjih postovani kao bajkeri podpirujete neke stvari a ZASTO?.ako bre imate sta da raspravite dogovorite kafanu pa kazete svako svakom sta imate a ne javno.nije po meni lepo ovako.ali svako ima pravo na sve pa neka svako radi po savesti svojoj.
Bravo Matori ja zato predla¾em da se èim zima mine svi skupimo i ka¾emo,al ,ka¾emo bez upotrebe fizike ¹ta kog nervira a ko ba¹ bude i dalje neurozan spremimo baba Janji drva za zimu pa tamo da se istro¹i vi¹ak energije naravno stradaæe zarad vi¹ih ciljeva neko pragnje i neko kilo ribe e odok da se spremam za putitj.ljubi Bob sve sa foruma ajd i one blente koje me ignori¹u. :-* :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 17:47
mene mozda MILJAN nervira ali mislim da je bzvz pricha oko zene i shvalera...
moja 2 centa... a ti mUFFe kako hocesh ...

pa o toj prici zena svaler napisao sam gore ali ovo nervira me ovaj onaj to po meni ne pije vodu,a i da me nervira to pisem na pp ili ignore i kraj.a kako da me nervira covek kome neznam kako izgledaju oci ko je sta je.to je za mene virtualni svet.sve dok se neznam licno sa njim nema sekiracije a i da se znam ja mogu samo na pp a javno........no no.a i da se znam pa da mi napise ovde svasta to bi me nasekiralo isto toliko kao da padne bicikla u kini jer znam sta pisem i zasto to pisem.

goranvojska

............................................i jebala vas zima iako nema snega

Uncle Bob

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 17:58
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 17:47
mene mozda MILJAN nervira ali mislim da je bzvz pricha oko zene i shvalera...
moja 2 centa... a ti mUFFe kako hocesh ...

pa o toj prici zena svaler napisao sam gore ali ovo nervira me ovaj onaj to po meni ne pije vodu,a i da me nervira to pisem na pp ili ignore i kraj.a kako da me nervira covek kome neznam kako izgledaju oci ko je sta je.to je za mene virtualni svet.sve dok se neznam licno sa njim nema sekiracije a i da se znam ja mogu samo na pp a javno........no no.a i da se znam pa da mi napise ovde svasta to bi me nasekiralo isto toliko kao da padne bicikla u kini jer znam sta pisem i zasto to pisem.
Pa to ti pi¹em bar ti si ozbiljan i domaæin si .:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A virtuelno nek ostane tu gde mu je mesto virtuelno:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Ma kako da zele da nas ubede, nismo svi rodjeni isti....neki su vrcavog uma i umeju da spakuju svaku rec da bude trosmislena, neki preferiraju direktnu rec...bez pakovanja...neki manje pricaju a vise masu rukama.....kako god, to nema veze sa obrazovanjem.....pogotovu nema veza ko je kada i gde kupio diplomu i ko je preko koje veze dobio posao....svi smo razliciti , fizicki, psihicki i mentalno....Nekako pocinju ljudi da se raspravljaju, pa onda onaj koji se oseca slabijim krece da proziva i vredja, pa onda onaj drugi se primi i nastaje haos....predje sve iz virtuelnog u stvarni svet za treptaj oka...
Mene niko virtuelno ne moze da uvredi....cim vidis da je JAK prebacis ga na ignore i cao zdravo.....i mislim da je pederski od drugih clanova foruma sto citiraju poruke mrznje jer onda hteo ne hteo procitas ono sto ne zelis....a u ovom svetu ako nisi procitao niko ti nijeni rekao...te te niko ne moze ni povrediti...
DZ je provokator, bezobrazan u nekim momentima toliko da bi ga ja licno banovao za stalno...ili bar dok ne nauci da ima ljudi koji citaju izmedju redova i da ne treba da hrani svoj nezajazljivi ego prozivanjem drugih....Ja ga licno gotivim, zapravo njegov vrcavi um, ali nacin razmisljanja mi se ne svidja...sto opet meni ne predstvalja problem, dok god ne pokusava da nas napravi budalama....kao nisam van pravila foruma....DZ mora da shvati da sudija neki put svira penal i ako je faul van 16 metara i da se to zove slobodno sudijsko uverenje.....i dupliranje banane je po moni lose organizovana stvar....admin ili mod treba da odluce kolika ce biti banana....da li je prva ili petnaesta....njima na dusu treba da ide.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 17:58
Citat: DebeliZmaj poslato 28 Decembar, 2013, 17:47
mene mozda MILJAN nervira ali mislim da je bzvz pricha oko zene i shvalera...
moja 2 centa... a ti mUFFe kako hocesh ...

pa o toj prici zena svaler napisao sam gore ali ovo nervira me ovaj onaj to po meni ne pije vodu,a i da me nervira to pisem na pp ili ignore i kraj.a kako da me nervira covek kome neznam kako izgledaju oci ko je sta je.to je za mene virtualni svet.sve dok se neznam licno sa njim nema sekiracije a i da se znam ja mogu samo na pp a javno........no no.a i da se znam pa da mi napise ovde svasta to bi me nasekiralo isto toliko kao da padne bicikla u kini jer znam sta pisem i zasto to pisem.
Taj Uff mi je bio kuci i upoznao moju suprugu.Ali ipak ima obraz da pise gluposti... Ona se njega ne seca ali bio je pre 2 godine.Posluzen,odvezen do auta.Domacinski...Ali taj Uff nema kulture a ni obraza da vredja zenu kojoj nije ni do kolena....
Elem,
pitao me je..odgovoricu mu kada se vidimo.Jer vidim da trazi odgovor.
Cave ab homine unius libri

goranvojska


mareskin

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 18:00
............................................i jebala vas zima iako nema snega

Mo¾da je u tome problem? Evo, mene nervira ¹to je zima, a nema snega i poèeæu i ja da napu¹avam ako pod hitno ne padne sneg.

Pominjanje ¾ene i porodice nije korektno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

kao sto napisah ... mozda me MILJAN nervira ali
mi se chini glupo pominjanje iste i shvalera...

[neampojma]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Al stvarno sam ovog puta bez komentara Ja mogu ako nekom znaèi da se zakunem gde god ??? A posle ovog saznanja stvarno iako sam lajavi krelac moram da pitam Marko kako te nije sramota??? i u èemu je tvoj problem? jbte sve neki znaci pitanja? Bar po meni ¹to naravno nije merodavno ajd primer onaj nadrkani pekar iz ni¹,da sam imao priliku da me je ugostio nikad al,nikad od mene bar na njegov raèun ne bi stigla ru¾na reè po meni je to neka osnova koju ti roditelji daju za ¾ivot a koliko neke stvari na forumu izlaze na povr¹inu jbte pa bjb je zlato keve nevenke mi po ovom ako je taèno a nema razloga da sumnjamo ispada DA JE SE NEKO SA NEKIM DRU®IO SAMO ZBOG BENEFITA zamolæu drugarcu Silvanu da opravi text ako sam negde mo¾e biti zasro, Ta mante me.E nije ovaj Vr¹ac lo¹ ima dobrog vina.:)))))))
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

ajmo iz pocetka

GDE SAM JA MILJANA UVREDIO?
I KAD SAM REKAO DA SE NJEGOVA ZENA SVALERISE?

nisam mu zenu ni pomenuo nigde dok nije poceo da se izdrkava a i tad sam pricao samo o teoriji resavanja problema

pocelo je tako sto je poceo da kenja o forumu a ja sam ga najnormalnije pitao sto postavlja pitanja kad sam kaze da nije procitao materiju
ako zelis da shvatis procitaj sve pa tek onda ako ti i dalje nije jasno ti pitaj ili ces ispasti budala a verovatno ni ne zelis da znas ogovor vec zelis da zapocnes raspravu, u cemu je ocigledno i uspeo

na moje pitanje je on odgovorio sta je "mali" rastu ti "sekutici" nervozan si?
na to je dobio milo za drago od mene i pitao sam ga sto je on nervozan nije valjda da ima probleme sa svalerima?
sta je tu cudno? jel to uvreda? postoji ta mogucnost zar ne? ja nisam tvrdio nista vec sam ga pitao
on je to mogao ili da ingnorise ili da kaze nemam i kraj price
nit sam rekao koji svaleri nit ko se nit sa kim se svalerise

i evo sad u gornjem postu mi napise mozes da "kevces" oko mene, opet uvreda
najradije bih ga sad iznapusavao kurcem i banovao ali ne zelim to da radim, zato nek pazi ubuduce kako se izrazava a ja njegovu zenu nigde pomenuo nisam nit nameravam

goranvojska

mi sutra pravimo kod mene na moravi jedan zemljani lonac od 20kg kupus na ovcevinu i pomalo teletine.domace vino i rakija.sve prirodno bez hemije jbg.necu da piskaram vise.nisam ja toliko pismen da raspredam price.odo da spremam grne.

DebeliZmaj

Citat: goranvojska poslato 28 Decembar, 2013, 18:32
mi sutra pravimo kod mene na moravi jedan zemljani lonac od 20kg kupus na ovcevinu i pomalo teletine.domace vino i rakija.sve prirodno bez hemije jbg.necu da piskaram vise.nisam ja toliko pismen da raspredam price.odo da spremam grne.

pa bolje da smo se kod gorana 29.tog okupljali :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell