Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Jok.... ovo je subjektivno.... moje licno.... ali u nas je sve subjektivno......

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 17:53
Otkud zna¹ da je samo sa jednim èovekom...? :P
Otkud ti znas da si trebao to da je pitas? ;D

Vale

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 17:53
Otkud zna¹ da je samo sa jednim èovekom...? :P
Rece-e pa evo zasto....i naveo primer s jednim likom....nije dosta da se mrzi ceo svet ;)

Vale

Citat: WOLVERINE poslato 25 Decembar, 2013, 17:54
Jok.... ovo je subjektivno.... moje licno.... ali u nas je sve subjektivno......
'Nas' je opet objektivno  :P

Lazic

Citat: Boban_m poslato 25 Decembar, 2013, 17:56
Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 17:53
Otkud zna¹ da je samo sa jednim èovekom...? :P
Otkud ti znas da si trebao to da je pitas? ;D
[zvizdi] :-[

WOLVERINE

Citat: Vale poslato 25 Decembar, 2013, 18:02
Citat: WOLVERINE poslato 25 Decembar, 2013, 17:54
Jok.... ovo je subjektivno.... moje licno.... ali u nas je sve subjektivno......
'Nas' je opet objektivno  :P

Nas.....mnozina ili jednina..???.....ili....?  NA©.....

Vale

'Ali u nas je....' ne moze biti jednina..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vale poslato 25 Decembar, 2013, 18:20
'Ali u nas je....' ne moze biti jednina..
Jes reci mu, seljacina kijevska, nume ni da pise srbski  .....   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


MILJAN

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 17:14
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 02:16
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 02:05
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 13:35
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)
Treba imati vremena da se procitaju sva naglabanja,,Ja bas i nemam...Napisao je szgo tako pa sam skapirao da je trajni ban...Nebitno...
Sta se primas mali? Rastu ti sekutici? Nervoza.. :)

jel to pokusaj da me uvredis ili izprovociras?  [facepalm]
niko se ne prima ovde vec ti odgovara na postavljeno pitanje
na sta bi ti trebao da kazes hvala jer si dobio odgovor

ali kapiram te jbg problemi sa tezinom, zena, deca, nervoza... :) mozda svaleri? :D
Odgovorio si postavljanjem pitanja:"ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?" PA reko, mo¾da si nervozan...Na ostala pitanja æu ti odgovoriti kada se vidimo...

nisam nervozan vec je glupo da postavljas pitanja o materiji koju nisi ni procitao nit se potrudio da je razumes, ali ti si neki pravnik pa ne znam sto ja tebi pricam ono sto bi sam vec trebao da znas?
Kakve veze imaju prava i pravnici sa forumom? Lo¹a ti je ta korelacija...  Nije ovaj forum sudska presuda pa da je detaljno prouèavam.Ti si ovo preozbiljno shvatio ili si malo nervozniji po prirodi....
Nisam napisao nigde da nisam proèitao i to si slagao..Nego da nisam sve jer mnogo brate neki kenjaju.... Strane i strane.-..Pa nemam ja 2 sata vremena da bih izvukao neku banalnost, koja bi bila si¾e problema... Video sam ¹ta je szgo napisao i skapirao da je trajni ban.. A ja toh deèka èak i ne zna (banovanog :) ) Samo sam se zaèudio koliko je liberalni MM forum oti¹ao u BJB fazon... I zato sam napisao da ako tako nastavite, biæe kao i na BJB...poluaktivan, smor forum... SVe mrtvaci... Oni aktivni su pobegli..
Tako da opusti se. Tvoj cenjeni forum niko nije napao atomskom bombom.Znam da nije tvoj forum ali se tako pona¹a¹..I posle æe ti biti ¾ao kad ti nekog leta neko zuzne ¹amarèinu, jer si mu pominjao porodicu, ¾enu, aludirao na ¹valeraj a zato ¹to je pomenuo MM forum u negativnom kontestu.....  [doh] Za to se od svakog dobija ¹amar da ti plombe izlete ne drugu stranu... A ti  nastavi---Ne èini¹ sebi pametno..A da ne kucam mnogo na forumu, ja æu ti to objasniti èim te budem video.Jer lak¹e je u¾ivo..Ovo kucanje zamara...Ali stvarno..Imam jaku ¾elju... pa vidimo se na leto...
Cave ab homine unius libri

UFF

stani u red i povedi advokata odmah sa sobom
ko te jebe prvi si poceo  :-*

nego on topic vezano za text napisan na ovoj strani

http://s14.postimg.org/xx501kqmp/1499587_456034937841765_1110977076_n.jpg

WOLVERINE

Citat: Vale poslato 25 Decembar, 2013, 18:20
'Ali u nas je....' ne moze biti jednina..


Vidim ja da si ti gori od zmiye... sad ces i da nas ucis gramatiku...pa ovo je bullshit...ovdetrebapisatisvezajedno....velikomalimslovima....moracemo od "nas" da napravimo mnozinu....

Ti freza mastoru vodi racuna kako se ponasas...inace eto zmiye...cas posla ga ja o5 dovedem da ti odrzi lekciju....i popijemo rakiju....ide zima treba antifriza a i on se vraca za Shvedsku....


p.s.  vidim ja da ce ©umadinci da pocesu sekutice zelenom..... [rofl] [rofl] [prebicute]




Vale

Alnecemodamesamopolove :-*

WOLVERINE

Citat: Vale poslato 25 Decembar, 2013, 19:11
Alnecemodamesamopolove :-*


Tisisenaduvao/lailizarakijao/la.... :-*

Darko

svega ovoga ne bi bilo da je pera otisao pravo u policiju ;)

Vale

I ja kazem-kliiiizzzanjeeee ;D ;D  ;D :P

UFF

Meni je npr jako zamiljivo to sto ovde ima mnooogo odraslih tinejdzera sa porodicom i 40 godina
Da tinejdzera jer upustaju se u neke rasprave koje kad ne urode plodom onda prelaze na urede i zavrsava se pretnjama a samo nezrela deca tako razmisljaju
Odrastite bre, nije ovo film, nit su '90-e, nikad ne znas na sta je ko spreman i krajnje je glupo da zbog nekog texta na forumu insistiras da to saznas..
I zbog sebe i zbog svoje porodice kojoj si valjda potreban

Uncle Bob

Nama nisu potrebni neprijatelji iz inostranstva sasvim smo dovoljni sebi.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 18:53
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 17:14
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 02:16
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 02:05
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 13:35
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)
Treba imati vremena da se procitaju sva naglabanja,,Ja bas i nemam...Napisao je szgo tako pa sam skapirao da je trajni ban...Nebitno...
Sta se primas mali? Rastu ti sekutici? Nervoza.. :)

jel to pokusaj da me uvredis ili izprovociras?  [facepalm]
niko se ne prima ovde vec ti odgovara na postavljeno pitanje
na sta bi ti trebao da kazes hvala jer si dobio odgovor

ali kapiram te jbg problemi sa tezinom, zena, deca, nervoza... :) mozda svaleri? :D
Odgovorio si postavljanjem pitanja:"ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?" PA reko, mo¾da si nervozan...Na ostala pitanja æu ti odgovoriti kada se vidimo...

nisam nervozan vec je glupo da postavljas pitanja o materiji koju nisi ni procitao nit se potrudio da je razumes, ali ti si neki pravnik pa ne znam sto ja tebi pricam ono sto bi sam vec trebao da znas?
Kakve veze imaju prava i pravnici sa forumom? Lo¹a ti je ta korelacija...  Nije ovaj forum sudska presuda pa da je detaljno prouèavam.Ti si ovo preozbiljno shvatio ili si malo nervozniji po prirodi....
Nisam napisao nigde da nisam proèitao i to si slagao..Nego da nisam sve jer mnogo brate neki kenjaju.... Strane i strane.-..Pa nemam ja 2 sata vremena da bih izvukao neku banalnost, koja bi bila si¾e problema... Video sam ¹ta je szgo napisao i skapirao da je trajni ban.. A ja toh deèka èak i ne zna (banovanog :) ) Samo sam se zaèudio koliko je liberalni MM forum oti¹ao u BJB fazon... I zato sam napisao da ako tako nastavite, biæe kao i na BJB...poluaktivan, smor forum... SVe mrtvaci... Oni aktivni su pobegli..
Tako da opusti se. Tvoj cenjeni forum niko nije napao atomskom bombom.Znam da nije tvoj forum ali se tako pona¹a¹..I posle æe ti biti ¾ao kad ti nekog leta neko zuzne ¹amarèinu, jer si mu pominjao porodicu, ¾enu, aludirao na ¹valeraj a zato ¹to je pomenuo MM forum u negativnom kontestu.....  [doh] Za to se od svakog dobija ¹amar da ti plombe izlete ne drugu stranu... A ti  nastavi---Ne èini¹ sebi pametno..A da ne kucam mnogo na forumu, ja æu ti to objasniti èim te budem video.Jer lak¹e je u¾ivo..Ovo kucanje zamara...Ali stvarno..Imam jaku ¾elju... pa vidimo se na leto...

Zar nisi ti pricao kako je ovo virtuelni svet i kako ti ovo nista ne shvatas ozbiljno i pitao si se kako neko moze da se svadja sa nekim preko foruma tj da se nadrka na nekog preko foruma. A ti sad ovde javno pretis uffu, iako si prvi krenuo sa prozivanjem za visinu itd, a on ti je samo vratio.
U pravu je Njanja bio kad je rekao da smo svi kolektivno otisli u kurac

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 19:32
Meni je npr jako zamiljivo to sto ovde ima mnooogo odraslih tinejdzera sa porodicom i 40 godina
Da tinejdzera jer upustaju se u neke rasprave koje kad ne urode plodom onda prelaze na urede i zavrsava se pretnjama a samo nezrela deca tako razmisljaju
Odrastite bre, nije ovo film, nit su '90-e, nikad ne znas na sta je ko spreman i krajnje je glupo da zbog nekog texta na forumu insistiras da to saznas..
I zbog sebe i zbog svoje porodice kojoj si valjda potreban

Koliko ja vidim ti vodis ka tome da te neko ubedi u suprotno.. i da te iz tih devedesetih vrati u pelene....sto je jako blizu da se desi..    ... sto se mene tice ne boj se......... ja prljam ruke samo sa uljem i farbom... ne diram  [govance]  gde smrdi....potrudio sam se da odrastem....  ja znam ko je ko......  ovo je dobronameran savet.....  ;) ;)