Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 13:16
ok zmija znao sam da si cigan,vidim na avataru da si ganci kao i Vasiljevici...smesno sprdnja,ne zna se nikada ko ce i kakva beda i nevolja moze da zakuca na vrata...i jadno je to da o ljudima koji nemaju i treba da im se pomogne da se prica i sugerise u temi nabijem na kurac i temu ako ima ona veze sa realnim zivotom "tema o bullshitu"...jad..beda...


SMESNO ALI KO MOZE DA PROMENI SVEST ODRASLIH LJUDI,JA NIT POKUSAVAM NITI MISLIM,NITI SE PECAM KAO NEKI...SAMO IZNOSIM SVOJE MISLJENJE..



PA DA LI JE STVARNO SMESNO SMEJATI SE OVOJ DECICI I ONOM BEBCU U KOLICIMA PA DA LI JE SNESNO...





Ma jok bre,nisam ni proèitao tekst,nego si mi se naguzio tako lepo,da nisam mogao samo da prodjem a da ti ga ne ¹uknem..    :-*

ranko

ja pre neki dan video sliku ( reuters 2013 top ) kako sestra lezi na grobu burazera koji je poginuo u Afganistanu...

jbg ja ne gledam to ko su oni , sta su oni, sta su nam radili, sto je isao...

ja gledam kako meni sestra lezi na grobu i place...

jbg... tesko za razumeti...

ps. umalo pre par dana nisam izasao iz kola i nalupao ciganku koja je prosila na semaforu sa bebom i detetom... dete tri cetiri godine boso... boso brate na ovaj mraz... stao sa strane : zena kaze ne mrdaj daj da vidm dal imam rezervne carapice da im dam da ne skida sa klinca...

jebeno je to... moz se zajebavamo koliko hocemo ali... jebeno brate... dok ne pokuca na tvoja vrata ne znas... zato svim ljudima zelim zdravlje i srecu gde god ih oni nasli...

budimo ljudi... to je ono najteze...

ppps. cbbbr ljubi brat!

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 13:42
@ slaninar

Iz kojih "pobuda" si ti stvarao da se tako izrazim..?

Kad vidim sirotinju sa petoro dece, setim se prijatelja koji je radio za bednu platu, a posle za super platu. Dobar èovek.  Dok je imao bednu platu, i¹li smo i po kafanama i na koncerte. Onda je dobio super platu i prestao sa svim. Pitao sam ga ¹ta mu bi. Ka¾e: dok je imao bednu platu, znao je da svakako pre¾ivljava, ne mo¾e bolje, a ne mo¾e ni puno gore. Kad je dobio dobru platu, poèeo èovek da ¹tedi svaki dinar i sad je kupio kuæu, dobio dete.  :)

Da je sa malom platom, u podstanarima napravio petoro dece, ja bih mu pomogao ¹ta god da treba, ali bih to ¹to radi smatrao glupim - po tu decu i po njega.

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 13:42
a ako nemas decu tvoj stav je ok... ali ako imas klince onda si jako kontradiktoran samom sebi,posto je po tebi sve bez izlaza i jraj krajeva... tj sto si onda stvarao tj pravio decu..?

Ti zaista veruje¹ da æe u Srbiji èovek ¾iveti bolje? Kada? Ja ne verujem. I zaista bi bilo kontradiktorno i glupo praviti decu u takvom sistemu - koji sve vi¹e ide ka Orvelovoj 1984. Isto kao ¹to je glupo i opasno voziti motor. Toga sam isto svestan, pa vozim. Znaèi kontradiktoran sam samom sebi. To je.

Decu nikad ne bih pravio zbog bele kuge i ostalih sranja. Iz ljubavi, neke glupe iracionalne ¾elje za osnivanjem porodice - to da. Mada ni tad ne verujem da bih se upu¹tao da ne verujem da im mogu omoguæiti da se obuku, jedu, obrazuju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

sta budimo ljudi, sta da ti bude zao ? koga ? amerikanaca ?
realno treba ih udariti bash tu gde ih najvishe boli, prljavo oruzije pa po skolama ...
kako je rahmetli Osama Bin Landen rekao : amerikance treba ubijati uvek i svuda
a za te cigane, politichki korektno kako ih zovu romi ... pa samo im vi davajte tako
pa ce se navade ... ko pacovi ...
da tatin tata nije napravio 10 nego 3 dece i sledece generacija da se ogranichila na 3je
a od to troje napravili ljude koji mogu da se brinu o sebi i da naprave ljude od svoje
dece koji ce se brinuti o sebi ... ovako oni su jedna subvrsta koja zivi tu negde na
obodu nashe civilizacije ( politichki nekorektno zvuchi ... znam ... ) koja ne zeli da
prihvati pravila ...
meni ih stoga nije zao ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 01:06
evo da se vratimo on topic, ovima treba pomoc:

eto ti sta je skill baby
jedan link i vratih temu na svoj tok :)

Citat: zmiya poslato 25 Decembar, 2013, 11:56
Ma ovo je ekstra,zapoène se veæ u bullshitu i ne mora ni da se prebacuje..

pa to je i bila poenta ;) manje posla za mene a dok rasprava ovde tece niko nece da se svadja po drugim temama :D

razmisljam kao mareskin i slaninar sto se ovog tice, nego ajmo sledecu temu za diskusiju:

koja je razlika izmedju cigana i "naseg" kako ga cbrr1 nazvao? cbrr1 jel si ti rasista? :D

ako zivis u supi sa cetvoro dece koje ne mozes da nahranis i resis da po peti put svrsis u svoju mentalno zastalu zenu (da je normala ne bi ti dozvolila) jel si glup ili si cigan ili se samo ponasas kao glupi cigan (ili kako dzimika kaze pametni cigan da ne bi morao nista da radis vec da se vadis na decu)?

i molim vas za kulturnu diskusiju, bez vredjanja, nema potrebe ni za emocijama, samo komuniciramo, razmenjujemo misljenja a ne uvrede, za to forum sluzi :)

Lazic

Citat: ranko poslato 25 Decembar, 2013, 13:53
ja gledam kako meni sestra lezi na grobu i place...
i treba... Meni se èini da je pripadnik vrste znane kao ljudska biæa... Mo¾da gre¹im...

http://blogs.reuters.com/fullfocus/files/2013/11/53POY51POY10AskedRTR3EUTW.jpg

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 14:15
i molim vas za kulturnu diskusiju, bez vredjanja, nema potrebe ni za emocijama, samo komuniciramo, razmenjujemo misljenja a ne uvrede, za to forum sluzi :)

samo reci deder kada ce cbbr dobije bananu za vredjanje MENE ?!
ili nekako nisi video ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 14:16
i treba... Meni se èini da je pripadnik vrste znane kao ljudska biæa... Mo¾da gre¹im...

mozda ... ali je takodje i pripadnik plemena koje nam se jako zamerilo i koje bilo
orno da pobaca dobar tovar bombi po serbiji i zachini je osiromashenim uranijumom ...
ako neprijatelja ( nema mira dok se ne nivelishu rachuni ) dehumanizujesh onda ga
svedesh na zivotinju, samim time nema za kim da ti bude zao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 14:16
Citat: ranko poslato 25 Decembar, 2013, 13:53
ja gledam kako meni sestra lezi na grobu i place...
i treba... Meni se èini da je pripadnik vrste znane kao ljudska biæa... Mo¾da gre¹im...

U pravu si.
Samo, za¹to je oti¹ao preko pola sveta da ubija neke ljude na njihovom kuænom pragu, a da oni njemu nisu ni¹ta uradili?
Da li postoji vojna obaveza u USA? Ako ne postoji onda je on plaæeni vojnik koji je stradao na radnom mestu, a to nije bila odbrana sopstvene zemlje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Decembar, 2013, 14:21
Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 14:16
i treba... Meni se èini da je pripadnik vrste znane kao ljudska biæa... Mo¾da gre¹im...

mozda ... ali je takodje i pripadnik plemena koje nam se jako zamerilo i koje bilo
orno da pobaca dobar tovar bombi po serbiji i zachini je osiromashenim uranijumom ...
ako neprijatelja ( nema mira dok se ne nivelishu rachuni ) dehumanizujesh onda ga
svedesh na zivotinju, samim time nema za kim da ti bude zao ...

Kad bi tako svi razmi¹ljali, zmaj bi odavno bio biv¹i èvarci i kavurma...:o :P :D

Citat: mareskin poslato 25 Decembar, 2013, 14:36
U pravu si.
Samo, za¹to je oti¹ao preko pola sveta da ubija neke ljude na njihovom kuænom pragu, a da oni njemu nisu ni¹ta uradili?
Da li postoji vojna obaveza u USA? Ako ne postoji onda je on plaæeni vojnik koji je stradao na radnom mestu, a to nije bila odbrana sopstvene zemlje.
@mareskin:
U pravu si potpuno i nije mi dotiènog ¾ao, ali jeste njegove sestre...

DebeliZmaj

hvala lepo osetio sam lichno tomahawk demokratiju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Decembar, 2013, 14:40
hvala lepo osetio sam lichno tomahawk demokratiju ...


Neki zlonamerni bi rekli da se vidi, ali ne i ja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ranko

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2013, 14:16
Citat: ranko poslato 25 Decembar, 2013, 13:53
ja gledam kako meni sestra lezi na grobu i place...
i treba... Meni se èini da je pripadnik vrste znane kao ljudska biæa... Mo¾da gre¹im...

http://blogs.reuters.com/fullfocus/files/2013/11/53POY51POY10AskedRTR3EUTW.jpg

hvala brat! to je to...

drugari masite poentu... nema to veze sa bombama i ostalim sranjima... mada...

od kad sam postao cale, sve me nesto pogodi... postao sam teska placipicka :)

zao mi bre svih ljudi... nekako razmisljam to su necija deca, braca, sestre... do pre desetak/dvaes godina neko mu je gledao u pelenu da vidi jel zlatno ili zeleno i to mu bio ceo svet...

okrene se sve polako... pruzimo ruku ka necemu sto nam ni ne treba al eto sija...

tesko da shvatite sta znaci biti u dugovima, nositi pocepano jesti raznorazna sranja i biti srecan...

jer danas nam svuda pise da je sreca jednako suske, soma kubika, 200 konja...

ja sam generalno srecan... ok malo bih vise voleo da sam sa bebom ali evo javno kazem na prizvuk sledeceg sranja ode ranko u tri lepe picke materine i zvace se Hans ili Bjork :)


UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Decembar, 2013, 14:18
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 14:15
i molim vas za kulturnu diskusiju, bez vredjanja, nema potrebe ni za emocijama, samo komuniciramo, razmenjujemo misljenja a ne uvrede, za to forum sluzi :)

samo reci deder kada ce cbbr dobije bananu za vredjanje MENE ?!
ili nekako nisi video ...


video a jel si ti video da sam ja vise puta do sad napisao da vise nikog necu da banujem?

obrati se sszgo-u ili kenguru, mada oni nemaju vremena pa ti je bolje da pises jokeru, on je moderator  :)

DebeliZmaj

ok lagano ... kad se pojave kengur ili sszgo ... nije problem ja sam poslao ono Prijavi uredniku pa da
vidimo dal radi to kroz institucije sistema ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

WOLVERINE


Hitler je bio  [kralj] svaka mu cast.....  [klanjam_se] [klanjam_se] neposobni, mentalno oboleli, jevreji, sakati svi su zavrsili u komori.....  ali svet mu je to osporio i nazvao ga zlocincem.. [stop] [neampojma]. sad kad slusam ovde pojedine, zapitam se da li je uopste dobro sto je mir u Srbiji......  ali koliko vidim brzo ce rat.... i drzavi i u "okruzenju".....  samo ce biti prava steta sto se o5 nece pojaviti neki Hitler kod pa da lepo ocisti ovu zemlju od parazita, autonomasa, ne SRBA i svih drugih malicioznih stvorenja... e to je zalosno.... zalosno je sto su se svi u okruzenju u svojim drzava slozili da jedni drugima pomognu..........  samo kod nas je obrnuto....  bitno je da je Sumadija... Erina......  Vosa autonomaska....Kosovo siptarsko.... Stig vlaski.... Beograd beogradski...... 

Definitivno za nas Srbe nije demokratija..... mnogo seremo.....  za nas je govnjiva motka..... bic i korbac.......   samo tako mi mozemo da funkcionisemo....  ovako nikako......

Ali i to je dobro u neku ruku.... zasto?  e pa evo zasto.....  dobar mi prijatelj.... drug.... odrasli smo zajedno......  stalno je bio nasadjen na neki krivi kurac.... uvek je bio protiv svega,,, kao radikalinaprednjaci..... ali kad zagusti znao je da se prikloni jacem da sedne na svoje mesto.... a mesto je pravio tako sto popusi dva tri da se spuste i onda ima krilo u koje moze da svije gnezdo...  ja sam pokusavao da ga usmerim.... da mu objasnim da necini drugima ono sto nezeli da drugi cine njemu,,,,, da nemisli drugima ono sto nezeli da drugi misle njemu...  obice ti se oglavu.... sto puta sam mu rekao.... ali nije vredelo....  situacija prava Srpska....  lepo je plivao...  snalazio se....  malo je stariji od mene.... nekih 6godina.... na vreme se ozenio... izrodio dva sina i cerku....  elem.... pre 5 godina mu je stariji sin spakovao stvari i otisao u jednom pravcu.... jos se nije pojavio....  nije dosao kuci......  agonija je trajala tri god....  i ispostavilo se da je momak sa devojkom zavrio na Novom Zelandu......  nemaju kontakt i danas danje.... na mene se naljutijo kada sam ga prvi put pitao da li se zapitao zasto je mali otisao na takav nacin... da li se ikad zapitao da li je on kriv... kako moze da zivi sa time da ga svi pljuju... da li ti klinca zbog toga zajebavaju....  e tada se na ljutio na mene i do dana danasnjeg nismo progovorili...  citavih 4 godine.....  e danas sam ga zvao da mu cestitam jednu novost..... naime sinoc su mu navatali klinca kako se krese u haustoru zgrade.....  ali ne sa devojcicom,,,,, ne sa drugaricom.... ne sa zenom... ne sa babom.... ves sa nekim matorcem..... njegovih godina..... naime matori mu je nategao klinca....

Ne bi ga zvao da mu cestitam... nego nisam mogao da izdrzim... bilo je jace od mene.... znam da sam se spustio na njegov nivo..... ali ja mu to nisam zelo da se desi... niti sam mu ikad mislio... za razliku od njega....  pa sam morao da ga zovnem.... ali sam mu rekao i to da ako mali radi za pare tu sam... neka me zovne..... bolje da ostane u krugu prijatelja nego da se jos procuje..... jbg eto i ja zastranio od uticaja euroautonomaskodemokratskoantisrpskogdomacinstva pa sto i ja da ga nemetnem u 20 i kusur bulju....

ETO TACNO TAKO.... KAKO ZRACIS TAKO I PRIMAS....



DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

+1... Poèinje da me pomalo brine, pominje mu¹ka dupeta u pozitivnom kontekstu...:o [rofl]

Vale

Citat: WOLVERINE poslato 25 Decembar, 2013, 16:35

Hitler je bio  [kralj] svaka mu cast.....  [klanjam_se] [klanjam_se] neposobni, mentalno oboleli, jevreji, sakati svi su zavrsili u komori.....  ali svet mu je to osporio i nazvao ga zlocincem.. [stop] [neampojma]. sad kad slusam ovde pojedine, zapitam se da li je uopste dobro sto je mir u Srbiji......  ali koliko vidim brzo ce rat.... i drzavi i u "okruzenju".....  samo ce biti prava steta sto se o5 nece pojaviti neki Hitler kod pa da lepo ocisti ovu zemlju od parazita, autonomasa, ne SRBA i svih drugih malicioznih stvorenja... e to je zalosno.... zalosno je sto su se svi u okruzenju u svojim drzava slozili da jedni drugima pomognu..........  samo kod nas je obrnuto....  bitno je da je Sumadija... Erina......  Vosa autonomaska....Kosovo siptarsko.... Stig vlaski.... Beograd beogradski...... 

Definitivno za nas Srbe nije demokratija..... mnogo seremo.....  za nas je govnjiva motka..... bic i korbac.......   samo tako mi mozemo da funkcionisemo....  ovako nikako......

Ali i to je dobro u neku ruku.... zasto?  e pa evo zasto.....  dobar mi prijatelj.... drug.... odrasli smo zajedno......  stalno je bio nasadjen na neki krivi kurac.... uvek je bio protiv svega,,, kao radikalinaprednjaci..... ali kad zagusti znao je da se prikloni jacem da sedne na svoje mesto.... a mesto je pravio tako sto popusi dva tri da se spuste i onda ima krilo u koje moze da svije gnezdo...  ja sam pokusavao da ga usmerim.... da mu objasnim da necini drugima ono sto nezeli da drugi cine njemu,,,,, da nemisli drugima ono sto nezeli da drugi misle njemu...  obice ti se oglavu.... sto puta sam mu rekao.... ali nije vredelo....  situacija prava Srpska....  lepo je plivao...  snalazio se....  malo je stariji od mene.... nekih 6godina.... na vreme se ozenio... izrodio dva sina i cerku....  elem.... pre 5 godina mu je stariji sin spakovao stvari i otisao u jednom pravcu.... jos se nije pojavio....  nije dosao kuci......  agonija je trajala tri god....  i ispostavilo se da je momak sa devojkom zavrio na Novom Zelandu......  nemaju kontakt i danas danje.... na mene se naljutijo kada sam ga prvi put pitao da li se zapitao zasto je mali otisao na takav nacin... da li se ikad zapitao da li je on kriv... kako moze da zivi sa time da ga svi pljuju... da li ti klinca zbog toga zajebavaju....  e tada se na ljutio na mene i do dana danasnjeg nismo progovorili...  citavih 4 godine.....  e danas sam ga zvao da mu cestitam jednu novost..... naime sinoc su mu navatali klinca kako se krese u haustoru zgrade.....  ali ne sa devojcicom,,,,, ne sa drugaricom.... ne sa zenom... ne sa babom.... ves sa nekim matorcem..... njegovih godina..... naime matori mu je nategao klinca....

Ne bi ga zvao da mu cestitam... nego nisam mogao da izdrzim... bilo je jace od mene.... znam da sam se spustio na njegov nivo..... ali ja mu to nisam zelo da se desi... niti sam mu ikad mislio... za razliku od njega....  pa sam morao da ga zovnem.... ali sam mu rekao i to da ako mali radi za pare tu sam... neka me zovne..... bolje da ostane u krugu prijatelja nego da se jos procuje..... jbg eto i ja zastranio od uticaja euroautonomaskodemokratskoantisrpskogdomacinstva pa sto i ja da ga nemetnem u 20 i kusur bulju....

ETO TACNO TAKO.... KAKO ZRACIS TAKO I PRIMAS....



To je previse objektivne negativnosti za lose iskustvo sa samo jednim covekom

Lazic

Otkud zna¹ da je samo sa jednim èovekom...? :P