Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: zmiya poslato 25 Decembar, 2013, 11:56
Ma ovo je ekstra,zapoène se veæ u bullshitu i ne mora ni da se prebacuje..

[rofl]

Onda bi trebalo zabraniti minuse u Bullshit temi jer je ime opravdava :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zmiya

e to ne mo¾e,minus dobije¹ ako pi¹e¹ ne¹to ¹to nema veze sa bullshitom..

CBRR1

@dzimika


ko je zpomenuo jebene cigane,ovo je nas covek sa petoro dece,otvori link pa vidi koji bre jebeni cigani...

@conti
sta komentarises i nadovezujes se na dzimikin komentar i pricas o ciganima kad veze sa vezom nemas da se radi o nasim ljudima...

CBRR1

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 01:06
evo da se vratimo on topic, ovima treba pomoc:

pomoci caletu da ode na sterilizaciju da ne pravi ko cigan petoro dece koje nema kako da nahrani i posto nemaju ni za leba pomoci caletu da ode kod lekara da utvrde od cega mu je porasla stomacina

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/428456/Mnogi-ih-izbegavaju-jer-su-siromasni-Vi-mozete-da-im-pomognete




za neupucene koji pitaju sta je sa mnom i sto podrzavam cigane,koji bre jebeni parazitni cigani,ko prica o tome... dzimi ko prica o ciganima..?????????

CBRR1

JOVAN JOVANA MARKO JELENA MILICA VASILJEVIC....STA BRE TRABUNJATE O CIGANIMA I KO JE NJIH UOPSTE POMENUO....

DebeliZmaj

jel beshe za vredjanje korisnika 2 dana ili perm ban ?:0)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Conti-Moto poslato 25 Decembar, 2013, 12:02

Zbog njih i takvih nam opet uvovode vize . . .

To je la¾ i manipulacija. Uvoðenjem viza prete i ucenjuju - verovatno "na¹i" treba jo¹ ne¹to da potpi¹u, prodaju, poklone. Èist politièki pritisak.

Ko mo¾e èoveku da zabrani da se oseæa ugro¾enim i tra¾i azil?!   To ¹to su njihove procedure spore i ima mesta za zloupotrebu, nije kriva dr¾ava Srbija. Klasièna zamena teza.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

@slaninar

Jel imas ti decu.? licno pitanje ako zelis odg ako ne, ok.


I sta bre pridodajete znacaj ciganima i o njima komentarisete kada se o njima i ne radi...

zmiya

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 12:33
JOVAN JOVANA MARKO JELENA MILICA VASILJEVIC....STA BRE TRABUNJATE O CIGANIMA I KO JE NJIH UOPSTE POMENUO....

¹ta ti znaèe ova imena,najvi¹e cigana ima Djordjeviæa i Jovanoviæa,a i imena su im na¹a..

CBRR1

jesi ti slep ili jednostavno glup....otvori link pa vidi dal su cigani ili ne...

zmiya

ama neæu da gledam,ne zanimaju me cigani..

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 12:46
Jel imas ti decu.? licno pitanje ako zelis odg ako ne, ok.

Kakve to ima veze?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac


Hurricane

..otvori link oæe¹ d'izginemo zbog cigana...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Jebali vas cigani odo da perem motor!

DebeliZmaj

dok ti ga ne ukradu isti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

ok zmija znao sam da si cigan,vidim na avataru da si ganci kao i Vasiljevici...smesno sprdnja,ne zna se nikada ko ce i kakva beda i nevolja moze da zakuca na vrata...i jadno je to da o ljudima koji nemaju i treba da im se pomogne da se prica i sugerise u temi nabijem na kurac i temu ako ima ona veze sa realnim zivotom "tema o bullshitu"...jad..beda...


SMESNO ALI KO MOZE DA PROMENI SVEST ODRASLIH LJUDI,JA NIT POKUSAVAM NITI MISLIM,NITI SE PECAM KAO NEKI...SAMO IZNOSIM SVOJE MISLJENJE...



PA DA LI JE STVARNO SMESNO SMEJATI SE OVOJ DECICI I ONOM BEBCU U KOLICIMA PA DA LI JE SNESNO...



DebeliZmaj

ko se smeje ?
stvar je skroz ozbiljna ...
... zashteva i ozbiljne, zakonske i sistematske mere...
... kontrola populacije !!!

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

@ slaninar


Iz kojih "pobuda" si ti stvarao da se tako izrazim..? a ako nemas decu tvoj stav je ok... ali ako imas klince onda si jako kontradiktoran samom sebi,posto je po tebi sve bez izlaza i jraj krajeva... tj sto si onda stvarao tj pravio decu..?