Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Mik

#5041
Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 00:43
@mik



a sto lepo ti ne napravis kalendar
JANUAR-PALMOTICEVA

FEBRUAR-KOVIN


MART-DRAJZEROVA


APRIL-PADINJAK


MAJ-DR LAZA LAZAREVIC


JUN-PO ZELJI


JUL-PASTEROVA 2


AVGUST-GOLU BAKUTU (OPRAVDANJE ZA MESECE UNAZAD)

SEPTEMBAR-PETAR LEKIC


OKTOBAR-GOLI DEKICA


NOVEMBAR-NORMALNA GOLA RIBA (IMA NADE IMAAAA)


DECEMBAR-NEMA LEKA NEMA (AKO DOGURAS DO TOG MESECA)


citam i verujem da nas sprdas... :)  :)   :)

Naprotiv, ne sprdam se, i ovaj tvoj predlog mi se svidja - mada to bi bas bilo mozda turobno. (Nek se stalozi)

Ja sam samo hteo da kupim kalendar sa golim zenama. Iskreno! (Tako je pocelo.)

Nego bi tebe da pitam za nesto drugo, tj. za nekog koga (ako sam dobro citao) znas, poznajes.

Poslao sam na PP, nadam se.


Uncle Bob

Citat: Mik poslato 25 Decembar, 2013, 00:25
Citat: Vlajko poslato 24 Decembar, 2013, 22:43
Citat: Mik poslato 24 Decembar, 2013, 22:13

Jel' ovo stvarno moze? Ako moze koja bi bila cena (dimenzije oko 50 x 35cm, na 12 stranica)? I da pretpostavim da mozda postoji neka donja minimalna serija - ako je tako, koliko bi to bilo (hteo bi' i da poklonim ponekom, a da to opet ne bude preterano) (Mada cak i ako moze, neka ostane za sledecu godinu, a javi neke cifre ako znas da se ima u planu.)



Tira¾ ti je bitan za ofset ¹tampu.. svaki digitalni print mo¾e i na komad..

¹to æe reæi napravi sam izbor ¹ta æe¹, pa na fle¹ i u prvu bolju foto radnju..
Ako ti je  to problem mogu da te spojim sa drugarom pa æe on to èaskom da odradi..


Hvala, neka to ceka sledecu godinu! Treba vremena da se slegne.

A hteo sam nesto onako umereno neukusno, otprilike nesto izmedju one fotke koju je ubacio Uncle Bob i onog sto se uobicajeno nalazi. Otprilike tetke, zasle u godine, neobrijane, upadljivo gletovane ... nekakve "katastrofice" koje ni ne izazivaju zelju za seksom, koje su odbojne ali ne toliko da okrenes glavu od kalendara. E sad tu stvarno treba naci uopste tako nesto, pa zatim selekcija.
Ne treba na taj kalendar da se digne, nisam to zamisljao, nego da nosi upadljivo prikrivanu tugu izandjale kurvetine u pokusaju da zaradi jos poneku kintu na skidanje sa bezuspesno odglumljenim ili neodglumljenim a realnim stidom .

Pa mi sad, pijanom u dokolici, svasta pada na pamet! Npr. kalendar sa kurvama ispod plavog mosta itd. (Ne znam, al' najvaznije je da me sad ni ne zanima, da li je tako nesto realno.)

A otkud mi pade na pamet da pitam za kalendar sa golim zenama!

Kao prvo, zena je najlepsa kad je gola! A kad god to nije, samo ce konfekcijske firme i budale plasirati razloge da je pakuju u nesto - ovi prvi zbog para, a ovi drugi ... da ne ponavljam tu rec, nakacice se ovde, tek ponosni su na to.

Kao drugo i neposredno ("inicijalna kapisla"), drugar (i kum, sto je nebitno) sa kojim uzivam alkohol (koji je po meni pogresno piti, pijuckati, konzumirati, alkohol se uziva ili se najebe na neocekivan nacin), e on je neki umetnik na temu vajarstva i slikarstva o cemu ja ne znam nista (ja sam se vec izjasnio da je gola zena na slici ili u skulpturi maksimum umetnosti koji mi je prihvatljiv).I onda davno, dok je studirao, bese nesto da im kao modele za akt dovode starice - namerno, zbog trosne koze, strija, otkud znam sta,tek to je teze naslikati.

E sad ja sam skoro potpuno pijan. To nije dosta, pa cu potpuno! (Ovde treba da stavim smajli)

:)  Jel se sad vidi smajli?
Pitaj druga kuma da li se seæa Ru¾e.?(modela)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 00:43
@mik



a sto lepo ti ne napravis kalendar
JANUAR-PALMOTICEVA

FEBRUAR-KOVIN


MART-DRAJZEROVA


APRIL-PADINJAK


MAJ-DR LAZA LAZAREVIC


JUN-PO ZELJI


JUL-PASTEROVA 2


AVGUST-GOLU BAKUTU (OPRAVDANJE ZA MESECE UNAZAD)

SEPTEMBAR-PETAR LEKIC


OKTOBAR-GOLI DEKICA


NOVEMBAR-NORMALNA GOLA RIBA (IMA NADE IMAAAA)


DECEMBAR-NEMA LEKA NEMA (AKO DOGURAS DO TOG MESECA)


citam i verujem da nas sprdas... :)  :)   :)
Nije Petar Lekiæ veæ Lekoviæ a èek bre a gde je Du¹an Dugaliæ.a??? [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 01:06
evo da se vratimo on topic, ovima treba pomoc:

pomoci caletu da ode na sterilizaciju da ne pravi ko cigan petoro dece koje nema kako da nahrani i posto nemaju ni za leba pomoci caletu da ode kod lekara da utvrde od cega mu je porasla stomacina

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/428456/Mnogi-ih-izbegavaju-jer-su-siromasni-Vi-mozete-da-im-pomognete
[facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

@mik

nema buraz pp,probaj opet...


CBRR1



Mik

Citat: Uncle Bob poslato 25 Decembar, 2013, 01:19
Citat: Mik poslato 25 Decembar, 2013, 00:25
Citat: Vlajko poslato 24 Decembar, 2013, 22:43
Citat: Mik poslato 24 Decembar, 2013, 22:13

Jel' ovo stvarno moze? Ako moze koja bi bila cena (dimenzije oko 50 x 35cm, na 12 stranica)? I da pretpostavim da mozda postoji neka donja minimalna serija - ako je tako, koliko bi to bilo (hteo bi' i da poklonim ponekom, a da to opet ne bude preterano) (Mada cak i ako moze, neka ostane za sledecu godinu, a javi neke cifre ako znas da se ima u planu.)



Tira¾ ti je bitan za ofset ¹tampu.. svaki digitalni print mo¾e i na komad..

¹to æe reæi napravi sam izbor ¹ta æe¹, pa na fle¹ i u prvu bolju foto radnju..
Ako ti je  to problem mogu da te spojim sa drugarom pa æe on to èaskom da odradi..


Hvala, neka to ceka sledecu godinu! Treba vremena da se slegne.

A hteo sam nesto onako umereno neukusno, otprilike nesto izmedju one fotke koju je ubacio Uncle Bob i onog sto se uobicajeno nalazi. Otprilike tetke, zasle u godine, neobrijane, upadljivo gletovane ... nekakve "katastrofice" koje ni ne izazivaju zelju za seksom, koje su odbojne ali ne toliko da okrenes glavu od kalendara. E sad tu stvarno treba naci uopste tako nesto, pa zatim selekcija.
Ne treba na taj kalendar da se digne, nisam to zamisljao, nego da nosi upadljivo prikrivanu tugu izandjale kurvetine u pokusaju da zaradi jos poneku kintu na skidanje sa bezuspesno odglumljenim ili neodglumljenim a realnim stidom .

Pa mi sad, pijanom u dokolici, svasta pada na pamet! Npr. kalendar sa kurvama ispod plavog mosta itd. (Ne znam, al' najvaznije je da me sad ni ne zanima, da li je tako nesto realno.)

A otkud mi pade na pamet da pitam za kalendar sa golim zenama!

Kao prvo, zena je najlepsa kad je gola! A kad god to nije, samo ce konfekcijske firme i budale plasirati razloge da je pakuju u nesto - ovi prvi zbog para, a ovi drugi ... da ne ponavljam tu rec, nakacice se ovde, tek ponosni su na to.

Kao drugo i neposredno ("inicijalna kapisla"), drugar (i kum, sto je nebitno) sa kojim uzivam alkohol (koji je po meni pogresno piti, pijuckati, konzumirati, alkohol se uziva ili se najebe na neocekivan nacin), e on je neki umetnik na temu vajarstva i slikarstva o cemu ja ne znam nista (ja sam se vec izjasnio da je gola zena na slici ili u skulpturi maksimum umetnosti koji mi je prihvatljiv).I onda davno, dok je studirao, bese nesto da im kao modele za akt dovode starice - namerno, zbog trosne koze, strija, otkud znam sta,tek to je teze naslikati.

E sad ja sam skoro potpuno pijan. To nije dosta, pa cu potpuno! (Ovde treba da stavim smajli)

:)  Jel se sad vidi smajli?
Pitaj druga kuma da li se seæa Ru¾e.?(modela)

Ako se setim hocu, ali ne pouzdaj se u ovo ... ja ne mogu. Znaci Ruza, pa ruza pa ruza pa ruza .. prepsiujem da memorisem (Al' posle 0.7l vodke ...)
Jebo je neku jagodinku neko vreme, bila je model, ja je nisam vid'o. Tako je krstio, "jagodinka",  [neampojma]


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Conti-Moto

Citat: WOLVERINE poslato 25 Decembar, 2013, 01:34
Teleportacija uhvacena okom kamere?

Ovo je neka namestaljka, vidi se da kamion u 20-toj sekundi nestaje na momenat i vec u sledecoj sekundi se pojavljuje na par metara dalje . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

Mik



Aussweis

ILI OVAJ KLIP, MATOR SNIMAK IZ CAPLINOVOG FILMA  ;D  NA 2:40 SE VIDI LIK OBUCEN U ZENSKU ODECU KOJI RAZGOVARA MOBILNIM TELEFONOM  [rofl]

Chaplins Time Traveler
Sve ima cenu ili čast!

DebeliZmaj

Citat: Mik poslato 24 Decembar, 2013, 22:04
Sad ce Vlajko da mu objasni kakvog je kvaliteta savremena hrana kad se vec uz dorucak, bez ikakvih neprijatnosti, otvara bullshit.  :)
[dobarpost]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 01:06
evo da se vratimo on topic, ovima treba pomoc:
pomoci caletu da ode na sterilizaciju da ne pravi ko cigan petoro dece koje nema kako da nahrani i posto nemaju ni za leba pomoci caletu da ode kod lekara da utvrde od cega mu je porasla stomacina
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/428456/Mnogi-ih-izbegavaju-jer-su-siromasni-Vi-mozete-da-im-pomognete

pa ono realno ... hemiska kastracija po rodjenju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

debeli
ima svoje selo i nista vise ali je produktivan po ovu zemlju, petoro dece, sutra mozda mirna starost da od te dece bude neki doktor pravnik akademik....a ovako ti imas selo vracar i tendenciju ka tome za puscom staroscu jer od tvoje kenjaze budes imao samo neku macku ili kera koji ce da te trpe dok ih setas po parku,ali taj pas ili macka ne mogu da budu doktori pravnici akademici... ko si jebeni ti faktor da nekom ko je izrodio petoro dece da sudis na kastraciju, impotentni stvore, tugo jedna, idi pomozi im posalji 5 cokolada nego sto udises ovaj vazduh...SRAM DA TE BUDE..! SUDIS TI NEKOME KO IMA OVU DECICU...!

UFFE
Pa sto je ocu ovolika stomacina,pa sigurno od zdrave ishrane,od velikog izbora hrane koja nas vecina ima...



DA LI JA IMAM PROBLEM U GLAVI ILI JE PROSTO NORMALNO PLJUVATI PO SIROTINJI...SAD IMA ONOGA STO JE PRAVIO DECU KAD NEMA..? PA STO DA IH NE PRAVI KAD IMA ONA STARA "SVAKOM CE BOG DATI PO PARCE SRECE POD OVIM NEBOM"

WOLVERINE

Citat: CBRR1 poslato 25 Decembar, 2013, 09:19
debeli
ima svoje selo i nista vise ali je produktivan po ovu zemlju, petoro dece, sutra mozda mirna starost da od te dece bude neki doktor pravnik akademik....a ovako ti imas selo vracar i tendenciju ka tome za puscom staroscu jer od tvoje kenjaze budes imao samo neku macku ili kera koji ce da te trpe dok ih setas po parku,ali taj pas ili macka ne mogu da budu doktori pravnici akademici... ko si jebeni ti faktor da nekom ko je izrodio petoro dece da sudis na kastraciju, impotentni stvore, tugo jedna, idi pomozi im posalji 5 cokolada nego sto udises ovaj vazduh...SRAM DA TE BUDE..! SUDIS TI NEKOME KO IMA OVU DECICU...!

UFFE
Pa sto je ocu ovolika stomacina,pa sigurno od zdrave ishrane,od velikog izbora hrane koja nas vecina ima...



DA LI JA IMAM PROBLEM U GLAVI ILI JE PROSTO NORMALNO PLJUVATI PO SIROTINJI...SAD IMA ONOGA STO JE PRAVIO DECU KAD NEMA..? PA STO DA IH NE PRAVI KAD IMA ONA STARA "SVAKOM CE BOG DATI PO PARCE SRECE POD OVIM NEBOM"


Matori nemogu da verujem da se smaras sa ovako retardiranim izjavama.....  pa idi u ludnicu..... ja vise i ne citam postove pojedinaca..... imam ignor u glavi.... meze da napise i mleko da je belo ili crno isti tuki..... komples, malicioznos je u svakoj reci........  nijma je to u biti........  i to je sve sto imati...... bezvredno bitisanje u drustu i za drustvo..... kako ih je moj pokojni deda nazivao " idiotsko drustveni paraziti egisticko proleterskih roditelja".... opusti se.......  ima boljih tema za zajebanciju i sprdnju ili svadju........   bicu u tvom kraju kasnije ..... zovem te pijemo kafu..............


eve ti +