Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2013, 14:38
Pa se ti èe¹i...:o :D
Jes pa posle moram perem ruke inaèe ima da smrdi prst ceo dan. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


UFF

Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 13:56
:o :o :o

Nego cini li se ili je forum dosta mirniji  [zvizdi]

Citat: hurricane poslato 23 Decembar, 2013, 14:06
..sasvim prirodno

99% èlanova nema ni sa kim problema,

i nije zbog liènih problema uèlanjeno na forum,

veæ uglavnom zbog lepog dru¾enja, æaskanja o motorima i jo¹ nekim sporednim stvarima u na¹im ¾ivotima..



-2 "clana" hiruska preciznost i zimska idila na forumu  [andjeo]

Major

Sad svi da se uhvatimo za ruke i zapevamo 3 sata ;D

3 Hour Medley of Christmas Songs


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jecko

Sad se svi uhvatite za ruke i dodjete u subotu :D

zmiya

Ma daj,sa D¾imikom da se dr¾im za ruku..Kako da vozi sa jednom rukom,nema automatika..

Jecko

Pa nece puno da menja brzine na autoputu ;)

dzimika

os da uzmem automatika da bi mogao da te drzim za ruku :P

zmiya

Uzeæu ja od æaleta,ima onaj model A3ML..

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya


dzimika

bolje ovaj moj sluzbeni sharan, veci je, ima mesta za svasta :D

MIGE

kao sto naslov kaze,ja pre par dana zamolih admine da me prebace u bivse clanove al izgleda da oni moje molitve nisu uslisili...pa ajd ponovo da ih zamolim u ovoj temi..ne bih zeleo da neko pomisli da sam dobar sa adminima pa da sam I dalje aktivan clan foruma...hvala unapred I pozdrav svim clanovima  [cheers]

Jefta

Mige nisam ispratio zbog cega napustas forum? Ok ako zelis napusti, ali sta je razlog.

UFF

zao mi je sto to cujem ali sam odavno prestao da nagovaram ljude da dodju ili da ostanu, nisam mislio da si ozbiljan pre neki dan, a ako jesi moglo je i na pp (mislim tako i jedino treba, ne citaju svi admini sve teme niti je potrebno to javno pisati) ili na mob zar ne?

prebacujem u bullshit da ne ispadne da si drama queen


i kad malo bolje razmislim nismo trebali ni da oformimo grubu za bivse clanove vec ako ne zeli to neko da uradi sam (izloguje se i zaboravi na password i forum) uradicemo mi za njega (promenim mu password i email adresu u nepostojecu i eto resen problem, vise nikad ne moze da se loguje na forum) mi smo ovo napravili da bi neko mogao da bude bivsi a opet da uredno cita forum a sad razmislih ako je bivsi ne treba ni da ga cita zar ne? tj moze to i kao gost, moze i kao clan samo prestanes da pises i to je isto to

Jefta

Pa ako zelis da odes upravo to. Jednostavno napustis forum i vise ne pises na njemu.
Opet niko ni ne mora da daje razlog, ali sem mene sto sam zajebavao Mige-ta za porsea niz pozesku nisam primetio da mu je iko ista napisao lose.
Mige sve najbolje, a vidimo se na pivu ilo na banjoci ili negde usput.

Lazic

Svake zime sve gore i gore...

zmiya

Nemoj nikad biti gore,jer svi gore i pregore..

Lazic

ti i zmaj ste za sve krivi, kako ste se vratili, pola foruma ode...:P