Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

marckony

Pa verovarno sto zna da na ovom forumu ima mnogo przenica ;)

balcan girl

moze da bude ajde da vidimo ko koristi takav recnik?? hmmmmmm ko kaze babetanje??  [neampojma] to mi ne lici ni na jednog manijaka??? da pozovemo csi??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

...mnogo toga je ovde ¹umljivo..

DebeliZmaj

Citat: SSZGO poslato 20 Decembar, 2013, 15:08
Panco.KV je dobio ban zbog nerazumnog ponasanja i raznih, mnogobrojnih, multipliciranih uvreda na, jelte, racun drugih clanova...
stupa na snagu: juche
vazi do: daljnjeg

trajni ban ? ... pablo jesi li to ti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai

jao uff'e koliko meni tako diagnoza pricha priche preko pp :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

con3

Kakve to veze ima ako zna da salta brzine koji je motor pricate gluposti ,ako vec imas para uzmi R1 ,r6 ce brzo da ti dosadi ,ali R1 je jaka masina i kao sto si rekao da imas kesa kupis dobru opremu i kumbinezon dajneze i suoumi kacigu to ce te kostati mozda jos 1000 eura ali bolje imati dobru opremu i miran si .I pamet u glavu i pici .Ali nisi mi odgovorio zasto bas Yamaha ?

Vlajko

Ali ti si nebitan skroz..  :P
a pp je osvanuo i na bjb.. ba¹ se èudim ¹to ga admini ne bri¹u.. valjda im prija sadr¾ina  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Panco mi sutra dolazi na gajbu da me rokne :D
Revoluciju ne sme kaze veci je od njega ali mene ce da sjebe
Istripovao covek nesto u svojoj bolesnoj glavi, pretio je ovde na forumu nekoliko puta da ce nekima da dodje.. vlasniku motolenda, kizi73, i jos po kome a evo sad i meni..  jbg sta cu, cekam ga, pa da vidimo sta ce da se desi

con3

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 17:00
Panco mi sutra dolazi na gajbu da me rokne :D
Revoluciju ne sme kaze veci je od njega ali mene ce da sjebe
Istripovao covek nesto u svojoj bolesnoj glavi, pretio je ovde na forumu nekoliko puta da ce nekima da dodje.. vlasniku motolenda, kizi73, i jos po kome a evo sad i meni..  jbg sta cu, cekam ga, pa da vidimo sta ce da se desi
Jesi li razmisljao ko ce da te zameni posle (mislim za admina) ?

DebeliZmaj

kako ko ? pa ja :)
realno kad roknu uff-a ... :) ...
sve je zapravo deo zmajeve zavere da dodje na vlast
bwahahahahah ... ahhahaah .. khkhkhkhkhkah kah .. ubi me kashalj !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ljupche92

Ja sam 5 godina vozio Yamahu DT 125, i posle toga probao CBR 600 F2 koji ima 98 konja..posle tog probanja noge su mi se tresle, jer je to dosta jaci motor od DT-a... cinilo mi se da ce me zbaciti sa sedista kad dam gas..
Kasnije sam kupio CBR F2,.. i ne moze da se poredi to tvoje pocetnicko PROBANJE sa voznjom inace...  [nono]
Znam kad sam ja probao, probas na nekom malom gasu, ili do nekih 6-7k obrtaja, ne pucas u obrtaje.. Ja vec sezonu vozim F2 (8000km), i nije mi dosadila... Itekako ima snage kad ga puknes preko 8k obrataja.. Tek mogu zamisliti kako ide R6 kad se potera u obrtaje..
Prema tome, mislim da ti je trenutno bolja kupovina R6, dovoljno jak i brz za to tvoje iskustvo ;D
Ja i posle 600 ccm, ne planiram litru, vec mislim da cu uzeti 750 K3-4... :)
Ja ti zelim mnogo bezbednih kilometara, sta god da uzmes, toliko od mene  [cheers] [cheers]

[cheers] [cheers] [cheers]

con3

Sgrozen sam koliko lupate ,sta se batagrljas ?

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 17:00
Panco mi sutra dolazi na gajbu da me rokne :D
Revoluciju ne sme kaze veci je od njega ali mene ce da sjebe
Istripovao covek nesto u svojoj bolesnoj glavi, pretio je ovde na forumu nekoliko puta da ce nekima da dodje.. vlasniku motolenda, kizi73, i jos po kome a evo sad i meni..  jbg sta cu, cekam ga, pa da vidimo sta ce da se desi
:wtf: :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

El Jefe

Jebi ga, osecam se ko postar.Moj motor ima samo 90ks
Друштво за заштиту од животиња

Jecko

Puffe pisi testament, da znamo kome sta ide posle smrti....

Jbga....a taman sam ti obecala konobaricu iz kafane :P

Boban_m

Nju cu ja da preuzmem ;D

metarex

momak za razliku od ovih manijaka pre mene ja ti nebi preporucio ni r6 ni r1 niti bilo koji r. uzmes lepo nekog f-a za pocetak. vozas to par godina za pocetak i onda predjes na r6 ili sl. nemas ti druze iskustvo za tako nesto. 6ice su generalno krace i povoznije po krivinama. bolje je zezanje sa njima u svakom pogledu. litrace su masine koje ne prastaju ama bas nista. ovde u ch ti sa svojih 20 godina nebi mogao ni da sanjas o 100+ konja jer kao pocetnik mozes da dobijes samo 600 ustrojenu na 25kw. rossi i ekipa su prvo vozili 125ccm pa 250 pa 600 da bi na kraju stigli na litrace. nije to bez veze.

u svakom slucaju ti zelim puuuuuno srece i da nas za jedno 10 godina pozoves na pivo i da nam pricas neke moto price...b za pocetak [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

#4839
Ovo je treæi put u dva dana da mi uleæe¹, grrr...:o :-* Be¾i bre u amerike veæ jednom...:P

@Uff:
'oæe¹ li vi¹e prekrstiti Jecko nazad u Pa¹tetu(ili bar u Morti¹u) da svi znaju ko je...:o