Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Panco.KV je dobio ban zbog nerazumnog ponasanja i raznih, mnogobrojnih, multipliciranih uvreda na, jelte, racun drugih clanova...
stupa na snagu: juche
vazi do: daljnjeg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lawyer

#4801
Vidim da ti je dobrano voda u u¹ima. Niko ti ne pi¹e o posledicama, jer ¾eli da ti se tako ne¹to desi, upravo suprotno! Vozio si maleni enduro i skutere, koji ni priæi nisu jednom R-u. To ¹to si jednom provozao R6 (pitanje ostaje koliko dugo, po gradu ili negde na otvorenom, kojom brzinom i sl.) nije ti dalo sve odgovore na pitanje ¹ta je uop¹te R.

Jednom sam seo na R1 i da budem iskren, onako u mestu me je pro¹la jeza. Ne vozim R-ove, imam svojih problema sa leðima, a i ne volem. Ali, ako ne ¾eli¹ da omlati¹ negde, prihvati ponudu foruma¹a da te provozaju na nekom od svojih R-ova, ali onako - kako treba. Mogu i ja da ti ponudim da te provozam na Fazer-u, nema 150 konja, ali i 98 je sasvim dovoljno da shvati¹ razliku izmeðu Burgmana i nekog jaèeg motora. R je na vrhu lestvice...

Na kraju, eto, moj savet je da uzme¹ pare od æaleta za koje ka¾e¹ da ti pripadaju, stavi lepo na ¹tedni raèun u banci, a deo upotrebi da kupi¹ i sredi¹ nekog matorog R-a sa manjom snagom. Dok nauèi¹ da upravlja¹ R-om kako treba, nara¹æe ti i u¹teðevina, a onda biraj, radi ¹ta ¾eli¹.

I na kraju, da ti potvrdim jo¹ jedared, da je i meni neko kupio R-a u tvojim godinama, pa i od 600cc, verovatno ti danas ne bih pisao ove redove.

Pamet u glavu i da se dugo vozi¹!  [hello]

UFF

a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai

clutch&brake

cekaj ne razumem sto ga lozite??? pa brate r1 il ni jedan... uzmi ga i pun gas... loze te ovde na forumu posto su ljubomorni...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

srbac

Citat: eclipse4 poslato 20 Decembar, 2013, 13:09
Citat: srbac poslato 20 Decembar, 2013, 09:32
Citat: redshadow poslato 20 Decembar, 2013, 02:29
pa dobro mali ne zna jbg, al bar ume da pita! sto se mene tice u njegovom slucaju razlika je sledeca hiljadu(pad prve sezone) ili 600 (mozda se izvuce)


PAD MORA, kao sto mora gorivo.( ali kakav pad) Kaze jedan moj drugar Calovic iz Kovina; " U direktnom sudaru covjeka i stjene, stjena je pobjedila"  U prevodu padanje je lekovito ali ako se zakucas u nesto .....
Neka se javi ko nije pao, placam pizzu i piva, ne pivo !!!

evo ja se javljam.....a i blizu smo hahahaha
Citat: eclipse4 poslato 20 Decembar, 2013, 13:09
Citat: srbac poslato 20 Decembar, 2013, 09:32
Citat: redshadow poslato 20 Decembar, 2013, 02:29
pa dobro mali ne zna jbg, al bar ume da pita! sto se mene tice u njegovom slucaju razlika je sledeca hiljadu(pad prve sezone) ili 600 (mozda se izvuce)


PAD MORA, kao sto mora gorivo.( ali kakav pad) Kaze jedan moj drugar Calovic iz Kovina; " U direktnom sudaru covjeka i stjene, stjena je pobjedila"  U prevodu padanje je lekovito ali ako se zakucas u nesto .....
Neka se javi ko nije pao, placam pizzu i piva, ne pivo !!!

evo ja se javljam.....a i blizu smo hahahaha


Bice prilike druze, samo pazi da negde ne kljoknes po Radujevcu, onda ti placas !!!

lawyer

Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 15:30
cekaj ne razumem sto ga lozite??? pa brate r1 il ni jedan... uzmi ga i pun gas... loze te ovde na forumu posto su ljubomorni...


Ma bre MTT Y2K.

Famous Motorcycle. MTT Y2K Turbine Superbike

Y2k mtt VS Jet fighter .. unfair for the bike , See what happen

balcan girl

nisam ni ja ljosnula :D ja licno nisam al motor jeste :D jel se to racunaaa?? :D ja ostanem da stojim al da jebe rak raka ako uspem da zadrzim motor da ne padne od toga nema nistaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 10:36
WHY WE RIDE Official Trailer [HD]

         Ja sam u dilemi i objasnio sam zasto ako neko moze da se fokusira na razliku izmedju 600 i 1000 neka kaze nesto pametno ako ima a babetanje i kukumavcenje nad tudjim grobom neka ostave za sebe.
       
koje babetanje i kukumavcenje, zar stvarno mislis da nekog ovde zabole za tebe :D realno ti pricamo svi. dok te neko ko zna da vozi provoza na 600 neces znati uopste sta je R.
evo ovako da ti postavim. kupis 600 i vozis dve godine i bolji si vozac nego da si kupio 1000 i vozio ga dve godine. i to mnogo bolji.

clutch&brake

http://s13.postimg.org/gaemeqi83/IMAG0688.jpg

evo ti samo moj primer... da je bila 600tka ukocio bih... kraj price
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

marckony

Cekaj decko trazi da mu neko kaze koja je razlika izmedju ta dva motora.

Jednostavno i kao izmedju APN 6 i CTX-a sto ti vozis. Eto ti razlike izmedju 6tice i 1inice...
Ctx ide brze, vise trosi, skuplja registracija,skuplje odrzavanje, ali zato za picke smrt, dok na APN 6 ce da te gledaju kao postara i ima brzo da ti dosadi ;)

lawyer

Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 15:43
http://s13.postimg.org/gaemeqi83/IMAG0688.jpg

evo ti samo moj primer... da je bila 600tka ukocio bih... kraj price

Pa je logièan nastavak bio K1200S? [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 Decembar, 2013, 15:38
nisam ni ja ljosnula :D ja licno nisam al motor jeste :D jel se to racunaaa?? :D ja ostanem da stojim al da jebe rak raka ako uspem da zadrzim motor da ne padne od toga nema nistaaaa :D

To nije pad, ne priznaje se. ®ao mi je, koleginice, ali propisi su propisi. To ¹to Vi spominjete je spu¹tanje, u narodu poznato kao "niski parking", èime se ¹tedi na prostoru i istresa talog iz karburatora na starijim motociklima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Citat: lawyer poslato 20 Decembar, 2013, 15:45
Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 15:43
http://s13.postimg.org/gaemeqi83/IMAG0688.jpg

evo ti samo moj primer... da je bila 600tka ukocio bih... kraj price

Pa je logièan nastavak bio K1200S? [rofl] [rofl] [rofl]

ja sam uporan momak  [facepalm] [facepalm] [facepalm]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

mozemo mi do sutra da piskaramo al ja mislim da je on vec kupio motor .. u glavi

balcan girl

ajdee breee njanja sta ga lozis tu si fotku skinuo sa neta svi znamooo, pa nemojte vise da mu babetate kao sto je rekao i kukumavcite, covek je trazio razlike izmedju 600 i 1000, znaci koliko obrtaja, sta gde kako, kako saltanje, sve ono sto te zanima kad si profi vozac kao sto je on....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 20 Decembar, 2013, 15:47
ajdee breee njanja sta ga lozis tu si fotku skinuo sa neta svi znamooo, pa nemojte vise da mu babetate kao sto je rekao i kukumavcite, covek je trazio razlike izmedju 600 i 1000, znaci koliko obrtaja, sta gde kako, kako saltanje, sve ono sto te zanima kad si profi vozac kao sto je on....

brate jer moras i na dupe da progovoris?????
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

pihhhhhhhhhhh  [sutirakamen] [sutirakamen] to znaci da za mene nema pivooooo  [cheers] [plazi_se] [plazi_se] [plazi_se]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

brateee moraaaam jbg, sta cu to je jace od mene, zato sto najvise mrzim posle da citam crnu hroniku jbg.......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

a zaaaaaaaastooooooooooo imaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam utiisssssaaaaaaaaaaak da naaaaaaaaaaaaasssss nekooooooooo drkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u ovooooooooooooooooooooooooj teeeeeeeeeeemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!