Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#4740
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 01:10
  Ok aj  da se vratimo na temu ako je moguce manimo se mog oca on ionako ne razlikuje r1 od burgmana tako da to sto mu kazem to je.Znaci interesuje me iskustvo nekog ko je imao ili makar ozbiljnije izvozio i jedan idrugi motor da mi kaze bitne razlike koje me zanimaju.
evo brate mene prvog boli kara odakle ti pare i sta bi ti al mogu da ti dam kolko tolko savet. meni je prvi motor 600. ako pricamo o pun gas na pravcu 600 i soma su tu negde do recimo 160, jeste soma ispred ali ne toliko znacajno posle toga hiljadarku ne vidis.
sa ovim mojim 600 ide ovako, prva-druga-treca i ti si vec na oko 205-210 pre nego sto presaltas u cetvrtu. i ja sam se isto snasao sa 600 perfektno, lepo mi legla ali opusteno mogu da kazem da za ove dve godine koliko posedujem motor
da je bila hiljadarka sigurno bi pao. a sad cu da ti objasnim zasto. stvori se tako nekad situacija ispred tebe da refleksno odreagujes (tipa da nabodes gas da prodjes i izbegnes udes) i ovo pricam iz iskustva, da sam nabo na soma gas koliko
sam nabo na 600 zavrsio bi pod necijim tockovima. onda sledece kontrola gasa u i na izlasku krivine, to uopste necu da komentarisem, vrlo glupa greska ce te kostati i tog r1 ako ne i zivota. to sto mislis da si se snasao...e moj burazeru koliko ne znas :D. posto i posle ovoga verovatno nemas pojma o cemu pricam evo ako hoce neko iskusniji sa 600 da se ponudi da provoza momka oko avala ringa a ti sam proceni da li moze da te smori i mozes da castis pivo kad uzmes makinu.
ovo moram da dodam cisto da bi shvatio...evo ja imam relativno nov motor, i sad sledece godine opet hocu da uzmem nov. hiljadarku se zentam da gledam na slikama, i to zato sto sto vise vozim shvatam koliko u stvari ne znam.
a hiljadarka ne verujem da bi mi oprostila neke greske koje umem da napravim. ako vozis u saobracaju vozi 600 jedno 10ak godina onda predji na soma komotno. ako hoces da vozis na stazi vozi 600 jedno 5 godina i onda ces da shvatis
da li ti za dalje treba hiljadarka ili ne. to mi je realno

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

evo ja cu da ga provozam na cb-u :)
za avalu je bolji i do 6 i od 1 veruj mi
ako nam okaci sliku sebe na tom tomosu i da link do fb profila da proverimo da nas ne lozi

enduro ctx

Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 01:22
Cekaj bre druze... jel ti mene/nas zajebavas?  Nemas iskustva nimalo a pitas da li ces se zajebati? Koja je to prica? R6 za tebe grmi
Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 01:22
Cekaj bre druze... jel ti mene/nas zajebavas?  Nemas iskustva nimalo a pitas da li ces se zajebati? Koja je to prica? R6 za tebe grmi

    Vidi mozda si u pravu mozda je r 1 prejak ali to me i zanima jer ga nikad nisam probao.Mada ako mi se zasvidja moj je .Hvala u svakom slucaju na odgovoru.

enduro ctx

Citat: redshadow poslato 20 Decembar, 2013, 01:23
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 01:10
  Ok aj  da se vratimo na temu ako je moguce manimo se mog oca on ionako ne razlikuje r1 od burgmana tako da to sto mu kazem to je.Znaci interesuje me iskustvo nekog ko je imao ili makar ozbiljnije izvozio i jedan idrugi motor da mi kaze bitne razlike koje me zanimaju.
evo brate mene prvog boli kara odakle ti pare i sta bi ti al mogu da ti dam kolko tolko savet. meni je prvi motor 600. ako pricamo o pun gas na pravcu 600 i soma su tu negde do recimo 160, jeste soma ispred ali ne toliko znacajno posle toga hiljadarku ne vidis.
sa ovim mojim 600 ide ovako, prva-druga-treca i ti si vec na oko 205-210 pre nego sto presaltas u cetvrtu. i ja sam se isto snasao sa 600 perfektno, lepo mi legla ali opusteno mogu da kazem da za ove dve godine koliko posedujem motor
da je bila hiljadarka sigurno bi pao. a sad cu da ti objasnim zasto. stvori se tako nekad situacija ispred tebe da refleksno odreagujes (tipa da nabodes gas da prodjes i izbegnes udes) i ovo pricam iz iskustva, da sam nabo na soma gas koliko
sam nabo na 600 zavrsio bi pod necijim tockovima. onda sledece kontrola gasa u i na izlasku krivine, to uopste necu da komentarisem, vrlo glupa greska ce te kostati i tog r1 ako ne i zivota. to sto mislis da si se snasao...e moj burazeru koliko ne znas :D. posto i posle ovoga verovatno nemas pojma o cemu pricam evo ako hoce neko iskusniji sa 600 da se ponudi da provoza momka oko avala ringa a ti sam proceni da li moze da te smori i mozes da castis pivo kad uzmes makinu

   Bravo druze na odgovoru e to me je zanimalo i zato sam postavio pitanje.Iskustvo iz prve ruke a sta cu ja da kupim to je moja stvar ,kupicu ono sto ja smatram da mi odgovara ,naravno cenim brigu ostalih forumasa za moje zdravlje ali isto tako ne verujem bas mnogo da su se onio osvrtali mnogo na to sta drugi kaze...mislim kad ti udje voda u usi.

Vlajko

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 00:41
Citat: Vlajko poslato 20 Decembar, 2013, 00:10
Sine dr¾i se nicka.. i neæe ti dugo dosaditi.. to 20 godina a nisam pr¾enica ne postoji..
Postoji samo pogubna statistika..

              Hahaha ti dam ctx pa ga vozi ..ionako vata prasinu iza kuce,a i smorio me bas ,moz misliti da sam ga vozio do prosle godine....bandzov od 100 i kusur kila na ctx,blam me jeo s njim.

Mislio sam na enduro.. a ctx je lepa stepenica za dalje.. vozio sam ga negde u 8 osnovne..

Nego ¹ta i ja pi¹em ko da æe¹ da pa slu¹a¹ ne¹to..jel tako Peki?  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

TEEfqd

Citat: njanja poslato 20 Decembar, 2013, 01:26
Joker
u slucaju da joker hoce da ga provoza evo ja malom ostavljam par linkova koji bi mogli da mu pomognu za posle voznje
http://www.median.org.rs/
http://www.prostori.rs/


:D


CBRR1



TEEfqd

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 01:33
Citat: redshadow poslato 20 Decembar, 2013, 01:23
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 01:10
  Ok aj  da se vratimo na temu ako je moguce manimo se mog oca on ionako ne razlikuje r1 od burgmana tako da to sto mu kazem to je.Znaci interesuje me iskustvo nekog ko je imao ili makar ozbiljnije izvozio i jedan idrugi motor da mi kaze bitne razlike koje me zanimaju.
evo brate mene prvog boli kara odakle ti pare i sta bi ti al mogu da ti dam kolko tolko savet. meni je prvi motor 600. ako pricamo o pun gas na pravcu 600 i soma su tu negde do recimo 160, jeste soma ispred ali ne toliko znacajno posle toga hiljadarku ne vidis.
sa ovim mojim 600 ide ovako, prva-druga-treca i ti si vec na oko 205-210 pre nego sto presaltas u cetvrtu. i ja sam se isto snasao sa 600 perfektno, lepo mi legla ali opusteno mogu da kazem da za ove dve godine koliko posedujem motor
da je bila hiljadarka sigurno bi pao. a sad cu da ti objasnim zasto. stvori se tako nekad situacija ispred tebe da refleksno odreagujes (tipa da nabodes gas da prodjes i izbegnes udes) i ovo pricam iz iskustva, da sam nabo na soma gas koliko
sam nabo na 600 zavrsio bi pod necijim tockovima. onda sledece kontrola gasa u i na izlasku krivine, to uopste necu da komentarisem, vrlo glupa greska ce te kostati i tog r1 ako ne i zivota. to sto mislis da si se snasao...e moj burazeru koliko ne znas :D. posto i posle ovoga verovatno nemas pojma o cemu pricam evo ako hoce neko iskusniji sa 600 da se ponudi da provoza momka oko avala ringa a ti sam proceni da li moze da te smori i mozes da castis pivo kad uzmes makinu

   Bravo druze na odgovoru e to me je zanimalo i zato sam postavio pitanje.Iskustvo iz prve ruke a sta cu ja da kupim to je moja stvar ,kupicu ono sto ja smatram da mi odgovara ,naravno cenim brigu ostalih forumasa za moje zdravlje ali isto tako ne verujem bas mnogo da su se onio osvrtali mnogo na to sta drugi kaze...mislim kad ti udje voda u usi.

ako uzmes hiljadarku garantujem ti pad u prvih 10 000km. pricam iskreno bas zato sto te ne znam i generalno me 'boli uvo' sta ces sa svojim zivotom
ni 600 nije prava mera da budem iskren al ko sam ja da pricam o tome kad sam poceo na 600.

TEEfqd

a i sramota da sednes na 1000 krenu krivine i prodje te neko sa 600 tako da ga ne vidis vise. nikada :D
a gledaj sta baja radi sa ninjom 250
Ninja 250 vs. the big bikes at Laguna Seca

balcan girl

a jbg ili je od onih koji su pali ili od onih koji ce tek da padnu :D al situacija je dici se posle pada :D posle pada sa R1 tesko se neko podigne ma i posle pada sa R6 je tesko skupiti kosti :D mali srecno sa kupovinom i izjavi tati saucesce u nase ime pre nego sto sednes na R1 :D pozz :D a u pravu je red trebao bi neko da ga provoza po avali :D npr. joker, uffe ti si suvise pazljiv kad imas suvozaca :-*, da vidimo nekog manijaka :D evo moze busolovac njemu nije problem ako usput pokupi i neki bus plus :D moze lazic i na kleu da ga provoza a moze i kolima garantujem da ce da se usere u pantalone kad lazic vozi :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

ovo je tema bez kraja ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


DebeliZmaj

ne znam kako ali nekako cu ja da budem kriv za ovu pizdariju u toj nekoj humanitarnoj temi ... 
a jako sam se trudio da je skroz ignorishem :( ... ali ne vredi nekako dodje i u ovaj po meni najbitniji
deo foruma .. realno ... :) ... jerbo sve pizdarije uplivaju ovde :) ...

definitivno podrzavam tu ideju da humanitarnim akcijama nije ovde mesto ...



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 20 Decembar, 2013, 02:00
a jbg ili je od onih koji su pali ili od onih koji ce tek da padnu :D al situacija je dici se posle pada :D posle pada sa R1 tesko se neko podigne ma i posle pada sa R6 je tesko skupiti kosti :D mali srecno sa kupovinom i izjavi tati saucesce u nase ime pre nego sto sednes na R1 :D pozz :D a u pravu je red trebao bi neko da ga provoza po avali :D npr. joker, uffe ti si suvise pazljiv kad imas suvozaca :-*, da vidimo nekog manijaka :D evo moze busolovac njemu nije problem ako usput pokupi i neki bus plus :D moze lazic i na kleu da ga provoza a moze i kolima garantujem da ce da se usere u pantalone kad lazic vozi :D :D
nisam mislio da pogine, dovoljna je banalna greska s gasom pri manjoj brzini ili u krivini i na zemlji si, kako dodavanja gasa tako i naglog pustanja gasa. pogotovu u kombinaciji sa srbistanskim putevima i klimom.
evo da postavim stvari ovako, sa 600 mozda mozes malo da budes bezobrazan i da ti prodje to *(mozda). soma ne prasta ni bezobrazluk ni bahatost ni glupost ni neznanje. brutalan je u svakom smislu.
edit : brutalan je kao balcan girl :D

balcan girl

red ne zelim ni ja da decko pogine, ali mi se cini da ima takvu zelju jbg, a na zalost njegovo otac po njegovim recima i ne razlikuje burgmana od R1, decko ne razmislja kako ce njegov otac npr da se oseca kad bude shvatio sta mu je kupio posle ne daj boze nekog pada, vidis moj otac je vozio motore i to sve hiljadarke a opicio je asfalt mojim motorom :D a moj ima samo 500 kubika i jos je coper :D a da nije nosio kacigu ( sto je bilo moje insistiranje) ne bi ga vise bilo jer je glavom opicio u metalni stub mosta :D nijedan motor ne prasta greske ali posle neke greske mozes da ustanes a posle nekih te samo sastruzu sa asfalta :D pa evo moze sale filipovic da mu pokaze svoje povrede od 600 kubika :D ako misli da ce 600 kubika da ga smori.., moze i moj predsednik kluba da mu pokaze povrede od 600 kubika sa voznjom od 50 na sat protiv traktora sa sejacicom koja seta levo desno bez lanca po putu....koliko je vec prosloooo aaa da dve godine i za saleta i za mog predsednika kluba i jos su na rehabilitaciji obojica i srecnim slucajem obojica zivi...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

pa dobro mali ne zna jbg, al bar ume da pita! sto se mene tice u njegovom slucaju razlika je sledeca hiljadu(pad prve sezone) ili 600 (mozda se izvuce)

balcan girl

to si u pravu :D ali to sto on pita ne znaci i da ce da poslusa :D :D :D ali to je vec njegov izbor jbg u to se ne mesam....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!