Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: con3 poslato 20 Decembar, 2013, 00:02
Ja sam probao sve po redu i gubio sam i para i pare jer mi dosadi o posle ga prodam posle mesec dana ,drugar ima zzr1400 i to sam vozio ali mislim da bi bio jos bolji kad bi se ugradila turbina ,imas na forumu kolega prodaje R1 2003 ide 400 km/h .A R6 je lep ali ce ti brzo dosaditi ,mada sve zavisi od kompresije .R1 je zver ali je skuplje odrzavanje u njega samo kvalitetna kompresija  [cheers]

pa u pravu si 200% ja od kad sam sipao novu kompresio u moju 600rr ide brze i jace od 1000rr,sad cu direkno iz japana da narucim u kompletu sa varnicama za svecice mogu zamisliti kako ce da ujeda......

con3

Ja sam uzeo samo necu jos da sipam da mi dzabe ne stoji u motoru ,cuo sam da gubi kvalitet i da se menja na svake 2 godine ?

enduro ctx


                     Ono sto mene zanima je da li je bas velika razlika u snazi i ubrzanjima izmedju r6 i r1.Ja sam dosada vozio sve slabe motore i skutere i prvi ozbiljan koji sam probao je r 6 i skroz sam se dobro snasao,lepo saltanje gas ,krivine sve kako treba .A bas volim erine.

con3

Javice se neko u temi ko ima R1 pa nek ti sve lepo objasni ,samo me interesuje zasto Yamaha ?

UFF

idu oba ok ali polozaj voznje i ubrzanje pri vecim brzinama izmedju 1 i 6 je nebo i zemlja

Admiin

Jel ti to Panco hoces da nabijes sto vise postova pa pises non stop jedno te isto?? Dokle brate vise smorio si za medalju!!

Citat: mihajlo bg poslato 19 Decembar, 2013, 16:46
Ajd ovde cu,da ne otvaram novu temu....

postovanje pojedincima sa foruma,ostale jajare,glumci,tkzv sajber kriminalci gledajte da se ne sretnemo...ako niste znali da ispostujete dete o cemu dalje da pricamo....moje teme zakljucajte i obrisite,ovaj forum je mrtav za mene...ajd sad mars u picku materinu...

A ti brate juce dosao, danas otisao kao da te nije ni bilo doduse bas si doprineo razvoju foruma.

Panta Zemunac

Primetio si do sada kako ¹estica hvata krivinu....videce¹ da jedinica ima sasvim drugu pricu, pogotovo po izlasku iz nje! Uop¹te se ne mo¾e porediti vo¾nja, moraces da proba¹! nisam merodavan ba¹ ali eto sitnice od mene!
ps: a da li je beogradska ili vo¾nja po nekoj varo¹ici, takoðe bla, bla,bla...

enduro ctx

Citat: Vlajko poslato 20 Decembar, 2013, 00:10
Sine dr¾i se nicka.. i neæe ti dugo dosaditi.. to 20 godina a nisam pr¾enica ne postoji..
Postoji samo pogubna statistika..

              Hahaha ti dam ctx pa ga vozi ..ionako vata prasinu iza kuce,a i smorio me bas ,moz misliti da sam ga vozio do prosle godine....bandzov od 100 i kusur kila na ctx,blam me jeo s njim.

Radanovic

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 00:05
   krsine od 10 i vise godina me ne zanimaju.

Znaèi po tebi su ovo krsine ???






eclipse4

Citat: con3 poslato 20 Decembar, 2013, 00:14
Ja sam uzeo samo necu jos da sipam da mi dzabe ne stoji u motoru ,cuo sam da gubi kvalitet i da se menja na svake 2 godine ?

ako je verovati japancima a kod njih nema greske,evo sta kazu (jebi ga google translate neznam japanski):

"u zimski period priliko家 skladistenja biciklo (misli se na motor),potrb人o je da vas bicikl (motor) u vremenskom periodu od ne vise od dve nedelje upali住ti,pustiti da dostigne radnu temperaturu a onda pogurati motor napred do 2 metara i 処aglo zakociti,kako bi se tecna kompresija ugrejala i promesala.postupak ponoviti vise pu場a.
tako ce vasa kompresija ostati savrsena do naredne seいone biciklo (motor) ce i dalje imati snagu vecu od 60%-80% od standardnih biciklo (motora)"
   

   

enduro ctx

Citat: eclipse4 poslato 20 Decembar, 2013, 00:12
Citat: con3 poslato 20 Decembar, 2013, 00:02
Ja sam probao sve po redu i gubio sam i para i pare jer mi dosadi o posle ga prodam posle mesec dana ,drugar ima zzr1400 i to sam vozio ali mislim da bi bio jos bolji kad bi se ugradila turbina ,imas na forumu kolega prodaje R1 2003 ide 400 km/h .A R6 je lep ali ce ti brzo dosaditi ,mada sve zavisi od kompresije .R1 je zver ali je skuplje odrzavanje u njega samo kvalitetna kompresija  [cheers]

pa u pravu si 200% ja od kad sam sipao novu kompresio u moju 600rr ide brze i jace od 1000rr,sad cu direkno iz japana da narucim u kompletu sa varnicama za svecice mogu zamisliti kako ce da ujeda......

      Ne kapiram ovo bas najbolje za kompresiju ali podrazumeva se valjda da motor ima kompresiju,mislim ko bi kupovao produvao motor,zato i gledam par godina star da uzmem.

CBRR1


enduro ctx

Citat: Radanovic poslato 20 Decembar, 2013, 00:42
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 00:05
  krsine od 10 i vise godina me ne zanimaju.

Znaèi po tebi su ovo krsine ???







               Pa dobro nemoj se ljutis odma ali mene zanima sto noviji da bih izbego rizik kvarova u startu,a mora se slozis da su vece sanse sa starim motorom da imam problema.

Bori¹a

pa naravno da ima kompresiju, al je to tecna kompresija i vremenom izgubi svojstva, nesto kao viskozitet i mora se promeniti...

Peki

Nazovite me matorim skeptikom ali uvod: "Imam 20 godina i imam æaleta bumbara koji æe da se otvori bez problema za motor, samo me jebe dal da uzmem ma¹inu od 150 ili 200ks, inaèe do sada sam vozio skuter...." zvuèi  :drka:


enduro ctx


bigbad86

Cim si ti do sad vozio CTX i nijedan dobar motor posle toga a nedavno seo na R6 i plasis se da ce brzo da ti dosadi.... Imam vest za tebe. Przenica si ;)

Radanovic

Enduro CTX ... pre svega si trebao napisati koliko para si spreman dati , tj. koliko æe ti stari dati za motor ?

CBRR1

Citat: CBRR1 poslato 20 Decembar, 2013, 00:44
ma ovo nas neko sprda...






Citat: Peki poslato 20 Decembar, 2013, 00:48
Nazovite me matorim skeptikom ali uvod: "Imam 20 godina i imam æaleta bumbara koji æe da se otvori bez problema za motor, samo me jebe dal da uzmem ma¹inu od 150 ili 200ks, inaèe do sada sam vozio skuter...." zvuèi  :drka:







pa naravno...

eclipse4

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 00:45
Citat: Radanovic poslato 20 Decembar, 2013, 00:42
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 00:05
   krsine od 10 i vise godina me ne zanimaju.


                Pa dobro nemoj se ljutis odma ali mene zanima sto noviji da bih izbego rizik kvarova u startu,a mora se slozis da su vece sanse sa starim motorom da imam problema.

sanse su ti jedan prema jedan,to je cinjenica....