Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2013, 16:37
Citat: Uncle Bob poslato 19 Decembar, 2013, 16:24
Citat: balcan girl poslato 19 Decembar, 2013, 15:35
sto se mene tice uncle bob ja nemam nikakav problem i moje karakterne osobine su moje pre svega, ali mi je problem sto neko koristi mog prijatelja vudua i njegov porodicni problem za llicne ciljeve na ovom forumu, peca nigde nije pogresio ja sam za akciju znala pre foruma, neki ljudi koji su na forumu nemaju fb pa im je onda ovo doslo kao obavestenje a znaju vudua licno, ne vidim poentu uopste da se ova tema koristi za prozivanje i svadjanje, ko hoce i moze uplatice ko nece i ne moze ne mora, ne vidim stvarno poentu da se ovo koristi u neke licne ciljeve prozivanje i uvrede. a sto se tice tebe panco to ko je u mom zivotu prosao ili nije opet tebe ne treba da se tice, mene licno je pogodilo to sto koristis mog prijatelja vudua da bi eto prozivao uffa u ovoj temi, sto je po meni jebeno ruzno i nevaspitano, a da li sam ja nevaspitana pa po tebi verovatno jesam ali eto to nije moj problem ja tebe ne teram da se druzis sa mnom, niti bi se po onome sto citam u tvojim postovima ja ikad druzila sa nekim kao sto si ti. izvini ali tako je ja biram sa kim se druzim, a na ovom forumu imam jako puno prijatelja ( nemoj pogresno da me shvatis ali poznanici i prijatelji nisu isto), imam jos vise poznanika sa ovog foruma. ali niti koga teram da se druzi sa mnom niti mi je to cilj, a kako pisem ovde jos sam i blaga za ono sta pricam licno :D jer ovo je pre svega meni bar mesto za opustanje i zezanje, a privatan zivot je privatan. zamolila bih sad moderatora ove teme da sve postove koji nemaju veze sa ovom temom prebace u kantu za djubre. hvala :D
Skroz si u pravu i sad mi krivo al,jebiga da sam znao kao ¹to nisam jel ko mi kriv i ko me jebe kad sam naivan takvo malodu¹no i sebièno stvorenje ne da mi ne bi u¹lo u kuæu veæ ne bi u atar ako nezna¹ ¹ta je raspitaj se a to ¹to ima¹ odreðene sklonosti bar po meni neprihvatljive okey tvoj problem  i ako misli¹ da je ¾enskim èlanovima zanimljivo ¹to se izja¹njava¹ opet tvoja muka i bruka bar meni takve poruke sti¾u na p.p. i na sms i iskreno bar po nekima ti si sramota za ¾enski rod ,bruka¹ ih a opet nisam ja socijalno odgovorna osoba pa da te savetujem gde da ide¹ da poku¹a¹ da se leèi¹ jer ko zna uzroci su mo¾da suvi¹e duboki poèev od okru¾enja mada ljudi to izbegavaju da priznaju Otac se bavio nekim tamo poslom i nesvesno deca prihvate to kao normalan ¹ablon pona¹anja naprimer moj Otac ceo ¾ivot oko motornih vozila i tako to tako da ni¹ta neobièno ¹to i ja volim da se zezam oko ko0la a opet neka deca ne mogu da to isprate pa im jednostavno pregori licna i tako to ne osuðujem te veæ te ¾alim a ako ne dao bog zatreba i za tebe bih donirao ili za decu koju nema¹ a koju æe¹ mo¾da usvojiti jer to je IN.



ovaj put uncle bob ja te iskreno zamoljavam da mog oca ne uzimas u usta.... ko god ti salje sms poruke i pp o meni pozdravi ih od meni i ovo je definitivno moja zadnja poruka tebi i ti mi ides na ignore isto kao i panco. muka mi je od vas takvih. hvala i dovidjenja.... a na nekom druzenju cu ti reci u lice ispred svih sta imam... zavrsila sam sa svakom raspravom.. pogotovo u ovoj temi, tako da opet cu zamoliti admine da sve postove koji nemaju veze sa temom prebace u kantu hvalaaaa
Irena tvoj otac nigde nije spomenut tako da talasa¹ ba¹ bez veze a ako ti nije dobro preporuèujem da potra¾i¹ struènu pomoæ a ¹to se tièe obraæanja u¾ivo nekada negde zabole me ba¹ kurac za tebe ali zarad mene i mog du¹evnog mira unapred javno po¹to se ovo navodno ne bri¹e pa kao tako mo¾e poslu¾iti kao dokaz nemoj molim te da poku¹a¹ tako ne¹to i sve u redu ipak ja imam neki nivo sa kim komuniciram a sa kim ne Pse volim i pomilujem Maèke takoðe a o deci glupo je tro¹iti tastaturu a ¹to smo neki ostali bez nekih dragih und voljenih pa bat jbga ¹iroki su putevi gospodnji mo¾da bi Jerej dao neki smislen odgovor al,po¹to je oznaèen kao onaj sa desne ISUSOVE strane ostaæemo uskraæeni.e lepa zajebancija ovde nego stigli gosti ne zamerite.Ljubi Bob. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zvonèica

Èovek je lepo otvorio temu, objasnio o èemu se radi i koliko novca je potrebno, ostavio broj raèuna i kraj prièe! Lepo i humano sa njegove strane, nema se ¹ta zameriti, dete je u pitanju, treba pomoæi.
Ako hoæe¹ da da¹ novac onda æuti i uplati koliko hoæe¹ i koliko mo¾e¹.  Ako neæe¹ isto æuti i niko ti neæe zameriti.

Uz sve to vidim da ovde dolazi do prozivanja, slanja pp poruka i do toga da ti tera¹ nekog da uplati novac. O èemu se radi? Odakle nekome pravo da  tera druge ljude na ne¹to, jo¹ i post prebacuje u druge teme? Panco, ako si toliko oseæajan, kao ¹to si i sam rekao- uplati novac, odnosno ostatak i æuti.

O tome da se kopira dopisivanje, da se isto stavlja u par tema, o javnom vreðanju,  da nekog naziva¹ pra¹inom, dnom, o  nepoznavanju,  neæu da ti se javim kada te vidim, gadi mi se ¹to sam te upoznao...... koliko ti be¹e godina ima¹ Panco?  Jo¹ je samo nedostajalo da mu napi¹e¹ da ti vrati klikere!

Tim postupkom èlanovima nisi promenio mi¹ljenje koje imaju o Uffu veæ mi¹ljenje koje imaju o tebi.

®alosno je ¹to se ovde radi o tome da nekome treba pomoæi i da je u pitanju dete  a pretvara se u obièno sranje.

Jeste jedino pametno re¹enje da se tema po otvaranju odmah zakljuèa.
Hold your head high and your middle finger higher

Conti-Moto

Manijaci mogu da budu i kulturni i fini, i lepi i ruzni, i cisti i prljavi . . .
Ali to, kakvih ovde ima Manijaka to je neverovatno.
Od jedne ovakve teme napraviti ovo . . .
Devojcica kojoj je potrebna pomoc je ovde (na zalost) glavna uloga,
na nju ste silni pomagaci i dusebriznici zaboravili.
UFF je i u pravu sto su ovakve akcije ovde nepozeljne, pa pogledajte sta ste napravili.
Bolje da ne uplatite nista kad to radite na ovaj nacin.
Nadam se da ce neke od vas sutra kad se probudite biti sramota.
Novo !!!
Conti ROAD !!

borkos

Citat: njanja poslato 19 Decembar, 2013, 16:52
koliko smo svi mi zajedno zalosni... tugaaaaaaaa

Nemam vise pluseva...Ovo je strasno jbt...Bas tuga...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Uncle Bob

Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 17:21
Manijaci mogu da budu i kulturni i fini, i lepi i ruzni, i cisti i prljavi . . .
Ali to, kakvih ovde ima Manijaka to je neverovatno.
Od jedne ovakve teme napraviti ovo . . .
Devojcica kojoj je potrebna pomoc je ovde (na zalost) glavna uloga,
na nju ste silni pomagaci i dusebriznici zaboravili.
UFF je i u pravu sto su ovakve akcije ovde nepozeljne, pa pogledajte sta ste napravili.
Bolje da ne uplatite nista kad to radite na ovaj nacin.
Nadam se da ce neke od vas sutra kad se probudite biti sramota.
A ko zna mo¾da æe i tebe??? zar ne?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Conti-Moto

Citat: Uncle Bob poslato 19 Decembar, 2013, 17:32
Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 17:21
Manijaci mogu da budu i kulturni i fini, i lepi i ruzni, i cisti i prljavi . . .
Ali to, kakvih ovde ima Manijaka to je neverovatno.
Od jedne ovakve teme napraviti ovo . . .
Devojcica kojoj je potrebna pomoc je ovde (na zalost) glavna uloga,
na nju ste silni pomagaci i dusebriznici zaboravili.
UFF je i u pravu sto su ovakve akcije ovde nepozeljne, pa pogledajte sta ste napravili.
Bolje da ne uplatite nista kad to radite na ovaj nacin.
Nadam se da ce neke od vas sutra kad se probudite biti sramota.
A ko zna mo¾da æe i tebe??? zar ne?

Prosvetli me Ujko . . .
Ja imam cetvoro klinaca, vodim racuna o njima koliko god mogu,
isto tako vodim racuna i o tudjoj deci, koliko god mogu.
Mene ni jedno jutro u zivotu nije bilo sramota.
Tebe ? Ali budi iskren ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

ja znam da moje pisanje nista nece promeniti,ali mi takodje ni ruka nece otpasti ako napisem.......

dajte ljudi cemu tolke negativne energije? nismo svi isti a savrsenstvo ne postoji to sam davno naucio,svi mi samo tezimo ka tome,a savrseni smo onliko koliko su nam prijatelji i partneri spremni da nam prastaju kao i mi njima i prihvataju nas takve kakvi jesmo sa svim manama i vrlinama.

ako bi svako od nas malo vise negativne energije iskalio van foruma a uneo malo vise pozitivne,balans izmedju svadja i zaebancija bi bio drasticno pomeren na bolje.

i mene je jedan ili dva ovde pokusao da provocira ali sam ja to resio na krajnje korektan nacin i to samo iz jednog razloga a to je da ne bi imali sta da citaju oni koji posecuju teme samo da bi uzivali u necijoj svadji.

ja bi najradije voleo da vidim uffa,pita,panchu,njanju i sve ostale koji su pod tenzijom za sto uz krigle piva i zahebanciju a na kraju da lepo stisnu ruke svi i da krenemo dalje,bas kao i prvog dana kad sam dosao na forum.

necu nikog imenovati i uopste necu pisati ko je u pravu ko nije,jer svako ima pravo na svoje misljenje i hteli mi to ili ne to moramo da ispostujemo,svidjalo nam se ili ne to je vec druga stvar.
nemozete s nekim,pa nemora al nemorate opet kazem da izmamite kez dusmanima na lice koji citaju temu iz pakosti a ne da bi smirili situaciju.

hajde da otvorimo fond pa makar ga napunili i za 5 godina iz koga cemo moci da uplatimo neko zajednicko putovanje na more,pa se tamo bacajte u vodu,prskajte,tusirajte hladnom vodom,odaberemo MM miss mokre majice.......


zima je jos duga,dajte malo svezine,svako nek uzme svoju cetku i ofarba ovo sivo nebo u vedrije boje pa da se svi zagrlimo i uzivamo.


OBAVESTENJE:

Prilikom pisanja ovog teksta nije stradala ni jedna zivotinja......

Uncle Bob

Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 17:21
Manijaci mogu da budu i kulturni i fini, i lepi i ruzni, i cisti i prljavi . . .
Ali to, kakvih ovde ima Manijaka to je neverovatno.
Od jedne ovakve teme napraviti ovo . . .
Devojcica kojoj je potrebna pomoc je ovde (na zalost) glavna uloga,
na nju ste silni pomagaci i dusebriznici zaboravili.
UFF je i u pravu sto su ovakve akcije ovde nepozeljne, pa pogledajte sta ste napravili.
Bolje da ne uplatite nista kad to radite na ovaj nacin.
Nadam se da ce neke od vas sutra kad se probudite biti sramota.
®ao mi je nemam vi¹e ni pluseva ni minusa a iskreno da postoji opcija dao bih ti bar deset,ti si na¹ao da lamentira¹ nad onim ¹to pi¹e Panèo poznaje¹ ga lièno.?.zna¹ njegove pobude?da ga poznaje¹ znao bi ¹ta je glad i nema¹tina i njegov motiv da pomogne nekom u nevolji e sad ¹to je malo nestrpljivog karaktera pa bi sad odmah da uradi ne¹to od juèe ako mo¾e ne moj mu zameriti,kakav god da je i lajav i svakakav bar ja lièno bih voleo da nas je vi¹e takvih da se naðemo èoveku u nevolji i mo¾da.ali mo¾da bi ova dr¾ava bila bolje mesto za sve nas bez obzira na nacionalnu ili versku pripadnost minuse od Debelog Zmaja ne priznajem.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2013, 17:44
Prilikom pisanja ovog teksta nije stradala ni jedna zivotinja......
;D

Uncle Bob

Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 17:40
Citat: Uncle Bob poslato 19 Decembar, 2013, 17:32
Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 17:21
Manijaci mogu da budu i kulturni i fini, i lepi i ruzni, i cisti i prljavi . . .
Ali to, kakvih ovde ima Manijaka to je neverovatno.
Od jedne ovakve teme napraviti ovo . . .
Devojcica kojoj je potrebna pomoc je ovde (na zalost) glavna uloga,
na nju ste silni pomagaci i dusebriznici zaboravili.
UFF je i u pravu sto su ovakve akcije ovde nepozeljne, pa pogledajte sta ste napravili.
Bolje da ne uplatite nista kad to radite na ovaj nacin.
Nadam se da ce neke od vas sutra kad se probudite biti sramota.
A ko zna mo¾da æe i tebe??? zar ne?

Prosvetli me Ujko . . .
Ja imam cetvoro klinaca, vodim racuna o njima koliko god mogu,
isto tako vodim racuna i o tudjoj deci, koliko god mogu.
Mene ni jedno jutro u zivotu nije bilo sramota.
Tebe ? Ali budi iskren ...
Evo naj iskrenije da si prisutan zakleo bih ti se u svo svoje troje dece pred ikonom trojeruèicom bar ja onako skromno mislim da se nemam zbog èega stideti ili da razmi¹ljam da æe neko od mojih potomaka nositi ¾ig sramote jer znam vrlo dobro da nikom nikada nisam svesno uèinio zlo nema veze ¹ta i ko je meni radio i uèinio ne ka¾em da sam ako sam oprostio zaboravio to su ipak dve kategorije dalje kad god sam bio u prilici pomogao sam 99,99%ostao sam anoniman tako isto i za izgradnju crkve kod mene u mestu jednostavno odneo sam koverat pred sve¹tenikova vrata pozvonio i pobegao u kola i oti¹ao dalje i dan danas dobrim delom oni nesreæni po Obrenovcu imaju tanjir jela bar na dan i ne¹to zimske garderobe a i njihova deca dobiæe neke skromne paketiæe zbog mene jednog smrada smrdljivog sram me bilo ¹to nemam vi¹e da im pru¾im.eto drugare nadam se da sam bar nekom delom odgovorio na tvoje pitanje. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Conti-Moto

Svaka cast Ujko na odgovoru, nisam nikada ni posumnjao ...  [thumb_up]
Ja ovde ne prozivam nikog, ni Panca, ni tebe, ni UFFA, samo zovem (ljudsku, onu pravu ljudsku) svest da dodje sebi,
da zaboravi na momenat na neke licne carke i zameranja, ovde treba nekom da pomognemo, ko zeli i moze naravno.
Sve ove carke su cista glupost i naiva, svi mi ovde na forumu bi dali glavu za drugog da smo u rovu negde, ko zna shvatice.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Uncle Bob

Citat: Conti-Moto poslato 19 Decembar, 2013, 18:05
Svaka cast Ujko na odgovoru, nisam nikada ni posumnjao ...  [thumb_up]
Ja ovde ne prozivam nikog, ni Panca, ni tebe, ni UFFA, samo zovem (ljudsku, onu pravu ljudsku) svest da dodje sebi,
da zaboravi na momenat na neke licne carke i zameranja, ovde treba nekom da pomognemo, ko zeli i moze naravno.
Sve ove carke su cista glupost i naiva, svi mi ovde na forumu bi dali glavu za drugog da smo u rovu negde, ko zna shvatice.
Pa zato sam i pisao da mnogi ne shvataju Panèa kako treba i da razjasnimo nisam ga nikada video ali smatram da je èovek,da i stojim iza toga a isto da ume da kenja ume èak nekad zaseni i mene al.ajd sad da nije nas par lajavih krelaca priznaæe te bilo bi dosadno nego va¾no je da Kæeri jednog na¹eg prijatelja  bude bolje. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

#4673
Posto su onako hmmm zakljucali temu moracu ovde da odgovorim.REVOLUCIJI sta god to znacilo


Evo ja cu da uplatim u UFFovo ime.....zahtevam...ali zahtevam izvinjenje....javno i od svih koji su ga napadali....jeste li vi toliko humani da morate da se hvalite....vi ko oni humanitarci sto se hvale kako hrane gladne u africi....a oni sutra opet gladni.....taj dan bile televizija ali sutra ne...
Ja sam rekao da je cera divno stvorenje i da voodoo zasluzjuje pomoc....i da ce svako pomoci po svojoj savesti....ali nisu mi dali da skupljam pare ovde za raspalu kurvu za vlajka i borishu....i njima je pomoc bila neophodna....borisha se nekako iscupao, a da li vidite gde je otisao vlajko....skoro da mu nema pomoci...
A za uvrede koje su usledile, popili bi od mene ban i to dozivotni....ma da je vredjanje ostalo na pp dobio bi ban...reci mu da je jajara, picka, bezosecajni kreten, ali ne mozes ga nazvati onako kako si ga nazvao....on je takav kakav jeste....voli na mufte, ali voli i da pomogne drugarima....meni nista nije pomogao, samo je poneki put dobio na mufte neku uslugu, ali je poneki put i posteno platio...ali uvek pita koliko sam duzan....e u ovom slucaju je u  pravu...nije nikome duzan....niti mora nekome da pokloni i dinar svog tesko zaradjenog novca....pitanje je njegovog stava...ili hoce ili nece....ima pravo i na jedno i na drugo....
pozzzz i isljucujem se iz teme, jer neki koji zele da pomognu zapravo odmazu. a to podjednako nije lepo kao i ne pomagati...mozda cak i gore....oni ODMAZU....
Dakle panco i bobe idite pa skinite po 1000 dinara sa racuna....manja je steta.

Revolucija...
Ti sa UFFom mozes i da se zabavljas to je tvoj problem,to sto zahtevas ...mozes da zahtevas ali kuci a ne kod mene...kada ti nekome pomognes i 10 % koliko sam ja u zivotu mnogo ces se lepse osecati...to sta bi popili od tebe ban mozes opet kuci ili u svojoj radnji...ovaj forum je mali zna se ko je sta i sto je ko.Tvoje pametovanje je ponajvise odmoglo ovom forumu jel si pun sarkazma i dupeuvlakaca  ali tebi to inponuje a meni se gadi.To sta cu ja uraditi sa uplatom ...ti si poslednji koji bi trebao da komentarise jel je velika steta da takav covek kao ti komentarise ovu temu a po najmanje mene.Sve sto nije jasno na PP i jezik u fijoku i jos nesto  dali ja mogu i kako ga nazvati brani prijatelja stani ispred njega kad ustreba.

Panco.KV


Panco.KV

#4675
Ne osecam se prozvanim....nego ne volim one koji se slikaju na televiziji....procitas informaciju, primis ka znanju, uplatis ili ne uplatis.....kraj.....ne treba mi ni uplatio, ni fotokopija uplatnice...


Slikanje je bilo mimo moje volje u nameri da ljudi vide jel me mnogo ljudi poznaje ai da bi oni sto imaju pomogli jel za razliku od vas ja u mom gradu imam obraz ime i prezime a ne samo u gradu i akcija je izvedena uspesno i besprekorno.....STA SI TI BRE URADIO da bi nesto komentarisao zaobilazite moje ime u sirokom luku ti posebno.ne vidim te ne vidis me.

Jefta


CBRR1


Panco.KV

Nezasluzujes da ti odgovorim i sa ovim zavrsavam

Kanarinac