Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2013, 15:27
Citat: Uncle Bob poslato 16 Decembar, 2013, 14:17
Debeli zmahu Aida na¹a drugarca sa foruma nije dala samo onom koje  ¾urio  na voz,vlak kako ko voli a voleo bih njene branitelje da èujem ,proèitam da me demantuju,pa da ja onda iznesemn neke argumente.pis braders. :-* [djavo]

kako te bre nije sramota?
kako mozes tako nesto da napises na forumu za naseg zenskog clana pa makar to bila i istina?
nisi klinac jebem mu mater pa da ne znas bolje, takvu izjavu cak ni od borise ne bih ocekivao cak ni u slucaju da ga je prevarila i ostavila neka u koju se zaljubio jer mu je bila prva
jel to i kod tebe bio slucaj sa njom pa se sad ovako svetis?

Aida mi je inace trazila da je prebacim u bivse clanove (sto sam ja odbio) zbog uncle bob-a a ne zbog debelog zmaja, zato sto je kako ona kaze uncle uznemirava i preko pp i preko sms (na fb ga je blokirala)
ko je tu koga jebo, ko je kome sta lizao i da li se ili nije nekom digao ne znam nit me interesuje i mislim da to ne treba da se pise na forumu
Ajd ovako ako je uznemiravanje ¹to nekog pita¹ za zdravje jer ti se po¾ali prethodno da mu nije dobro onda va¾i jeste ja sam manijak pa uznemiravam a to dal æe neko da ode sa foruma il neæe ba¹ me zabole bre kurac  ako smatra neko da ima razlog pa æao sreæan put a to ¹to me je dotièna persona blokirala na fejsu u jbte cvile mi jaja ba¹ nije ni prva a ni zadnja a oko oralnih radnji onda budi pa¾ljiv na èasu pa prvo opomeni tvoje intimuse jer oni su to prvi spomenuli ako si veæ pravdoljubiv.e da ja ne znam al,stvarno na kog si mislio pod pojmom zaljubio ostavila,ostavio ja bar sebe tu ne pronalazim tako da po¹to vidim da je upuæeno na moju adresu onda je to èist proma¹aj. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 15:46
lepo ja pishem da je postalo sanitarni problem a vi zmaja drvlje i kamenje ...

[watching]

Hoæe¹ da te podsetim na neke tvoje izjave od pre par godina...?

balcan girl

zmajuuuu ajd po srpski ucutiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lazicu pa npr ima eto odredjenih delova tela gde je neko jos uvek nevin :D :D mozda :P mada mi je sumnjiv onaj put na gp i onaj na moreee odredjenih clanova tako da mislim da si mozda i u pravuuuu :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

I na¹ta se meni onda di¾e? na kupus i kelerabu?  [rofl]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 15:48
Hoæe¹ da te podsetim na neke tvoje izjave od pre par godina...?

ovde konkretno kuckamo o temi po meni sanitarnog problema ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivan1979

Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 15:51
I na¹ta se meni onda di¾e? na kupus i kelerabu?  [rofl]



A ja ti nisam poverovao kad si rekao da prskas povrce  ;D

Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 16 Decembar, 2013, 15:53
Citat: Vlajko poslato 16 Decembar, 2013, 15:51
I na¹ta se meni onda di¾e? na kupus i kelerabu?  [rofl]



A ja ti nisam poverovao kad si rekao da prskas povrce  ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]










Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 15:52
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2013, 15:48
Hoæe¹ da te podsetim na neke tvoje izjave od pre par godina...?

ovde konkretno kuckamo o temi po meni sanitarnog problema ...

Naglasak na po tebi... [srednjiprst]


CBRR1

Citat: balcan girl poslato 16 Decembar, 2013, 15:49
zmajuuuu ajd po srpski ucutiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a lazicu pa npr ima eto odredjenih delova tela gde je neko jos uvek nevin :D :D mozda :P mada mi je sumnjiv onaj put na gp i onaj na moreee odredjenih clanova tako da mislim da si mozda i u pravuuuu :D :D :P



ako si mislila na nas odlazak na gp...jooooj nema tu nevinog ni jednog dela tela...neeeeemaaaa...

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

vlajkooo na gulas :D :D :D :D :D jedino se zecu dize na kupus i kelerabu a nesto mislim da nisi zec :D :D :D bar po onome sto sam culaaaaaaa :D :D :D :D cbrrrrr tacnooo sam znalaaaaa da ste sumnjiviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a kad krece opet prikazivanje? sad ga mislim stizu vec serije a on jos nije izbacio sledeci deo   [neampojma] ja citala knjige i naravnoo da se posle nerviram kad ne mogu da je zavrsim  [djavo] [djavo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


DebeliZmaj

lazicu dal je dotle stiglo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

A vidim blokiran sam odlukom velikog alaha pa ne mogu da dalje prokomentari¹em tamo gde sam dobio minusa dva  e ovako pozdrav za minusare nalapa te mi se kurca opu¹tenog naravno oni æe se prepoznati ljubi Bob i na kraju mene bi ali stvarno grizla savest da ne upozorim ostale èlanove foruma da ne budu naivni veæ da koriste gumice,kondome,kurtone jer kome bre trebaju antibiotici a i boli guza jbte.I Laziæu sa domorodaèkim stanovni¹tvom za¹tita je bila ukljuèena a naj¾alosnije je kad sazna¹ da je posle tebe u gostima bio ceo bataljon iz Avganistana ququ a sve delluje  tako fino i miri¹e na ljubièice.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dragana friz

@Uncle Bob

kad otkuca¹ post ima¹ opciju da klikne¹ PREGLEDAJ  nije to za d¾abe ...onda proèita¹ ¹ta si napisao..pa se zapita¹ jel to prihvatljivo (onako ljudski)

DebeliZmaj

a ne ne ... :)
necu nishta komentarishem :)))
trolololo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

#4417
 [neee]

April


Nisam otisla s foruma, mada sam namjeravala.

Ovdje ima ljudi koje volim kao da su mi rod rodjeni i ne mislim da radi par pojedinaca trebam otici.
Samo su ignorisani s moje strane.

Uncle Bob - molim te, po ko zna koji put, ali evo sada i javno, da me vise ne kontaktiras ni da me pitas kako sam.
Ni preko foruma, ni preko e-maila, sms-a, telefona, ni preko drugih clanova foruma. Ni preko nekog drugog acc na fejsu.


I ne zelim da se raspravljam s ljudima koji su pisali razne stvari o meni.
To puno govori o njima puno govori, o meni nista.
Do you want to be right or do you want to be free?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!